неділя, 15 грудня 2024 г.

Где в Киеве попробовать блюда из батата

Где в Киеве попробовать блюда из батата

Батат - это популярный и альтернативный продукт привычному для украинцев картофелю, тренд на который пришел из США. В рамках спецпроекта “Где в Киеве” издание КиевVласть предлагает своим читателям узнать, где в столице Украины можно попробовать блюда из сладкого картофеля.

Бататом называют сладкий картофель, в котором содержится бета-каротин, антиоксиданты и клетчатка.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Holy Burger

Заведение является перезапуском ресторана Holy Chick. Сейчас в основе концепции ресторана бургеры, но есть и другие приятные позиции. В заведении Вы сможете попробовать батат с ореховой пастой, кокосовым молоком, ягодами и орехами.

Адрес: ул. Шота Руставели, 16а

Стоимость: 180 грн.

Сайт: HolyBurger

Городское кафе Белый шум

Городское кафе “Белый шум” начало работу в комплексе Bursa на Подоле. Чтобы попробовать сладкий картофель, достаточно открыть меню, где предлагается вегетарианская доска, в которую входит пюре из батата.

Адрес: ул. Константиновская, 11

Стоимость: 239 грн.

Сайт: beliyshumbursa

Альтруіст #Alltrueeast

“Альтруист” – стильное городское кафе, вдохновленное гастрономической культурой стран Ближнего Востока. В альтруисте Вас накормят запеченным бататом с сыром и орехами.

Адрес: ул. Антоновича, 1

Стоимость: 164 грн.

Сайт: alltrueeast

Kafe Selekta

Идея открыть кафе ближневосточной кухни родилась у владельцев во время путешествия по Израилю, поэтому основной акцент в ресторане делают именно на израильскую кухню: хумус, фалафель, питы с разными начинками, халу. В заведении можно попробовать батат с соусом Selekta и кресс салат с бататом и киноа.

Адрес: ул. Драгомирова, 12; ул. Бассейная, 2А

Стоимость: от 117 грн.

Сайт: cafeselectonline.com

Dogs & Tails

Здесь подают американские хот-доги, приготовленные по специальным рецептам, и разнообразные твисты на классические коктейли, а в выходные дни проходят тематические вечеринки, играют диджеи. В заведении подают батат фрайс и запеченный батат, фаршированный киноа с эстрагоном.

Адрес: ул. Шота Руставели, 19

Стоимость: от 125 грн.

Сайт: dogsandtailskiev

В следующих текстах проекта “Где в Киеве” вы узнаете, где в столице Украины отдохнуть на панорамных террасах.

Заглавное фото: modernfamilycook.com

КиевVласть

Саша Кабачок

Теги: досуг, Где в Киеве, кафе, отдых, заведения, Альтруист, Белый шум, батат, Dogs Tails, selekta, holly burger, Dogs Tails, Dogs Tails

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.