вівторок, 19 березня 2024 г.

Где в Киеве можно покататься на гидроцикле

Где в Киеве можно покататься на гидроцикле

Гидроцикл или водный мотоцикл отлично подходят как для активного отдыха, так и для спортивных соревнований. В летнее время этот вид транспорта пользуется особой популярностью у отдыхающих. В рамках спецпроекта “Где в Киеве”, издание КиевVласть расскажет, где в в столице можно покататься на гидроцикле.

КиевРечФлот

Широкий спектр водных развлечений включает прокат водного скутера, в стоимость которого входит: непосредственно сама аренда водного мотоцикла, инструктор, топливо, спасательные жилеты. Минимальный заказ скутера составляет 2 часа. При продолжительной аренде свыше 6 часов предоставляется скидка 10%. Среди представленных брендов водных мотоциклов – Bombardier, Yamaha.

Адрес: остров Великий и Ольгин

Стоимость: 2600 грн/час 

Сайт: rechflot.kiev.ua

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

FunRide

Прокат гидроциклов в Киеве – отличный вариант классно провести время на Днепре. В прокате представлены 8 гидроциклов — это означает, что можно прокатиться большой компанией друзей. Также доступна аренда гидроциклов по Киеву в любую точку столицы. Заказав гидроциклы в аренду, их доставляют к месту проведения мероприятия, проводят инструктаж, выдают всю необходимую экипировку.

Адрес: Гидропарк 

Стоимость: 10 мин – 600 грн.

Сайт: funride.kiev.ua

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

X-Park

X-Park обладает большой базой водных мотоциклов, здесь можно подобрать любой гидроцикл на прокат для экстремального катания. Есть два типа этих водных машин, одни позволяют передвигаться сидя, а другие стоя. Так модель, в которой водитель двигается стоя, является спортивной. Она имеет большую маневренность и скорость. Ее используют для соревнования по фристайлу и гонок. 

Адрес: парк Дружбы народов 

Стоимость: 10 мин – 600 грн.

Сайт: xpark.kyiv.ua

Рентфлот

В прокате имеется 8 гидроциклов. При использовании водных аттракционов – банана или шайбы скутером управляет инструктор. Для прогулки на водном мотоцикле необходимо иметь сменную обувь без каблуков с мягкой немаркой нескользящей подошвой (кроксы, мокасины, кеды или можно босиком), головной убор, ветровку. 

Адрес: Речной вокзал 

Стоимость: 2600 грн/час.

Сайт:  rentflot.ua

Gasay 

Клуб экстремальных приключений предлагает услуги по организации водных развлечений (прокат водной техники, но не на территории клуба, а на территории клиента) на выезде, в любом регионе Украины. Здесь предоставляется возможность прокатиться на гидроциклах (водных мотоциклах двух типов – стоячих и сидячих), водных лыжах, водном банане и другой водной технике. Дополнительно есть возможность взять напрокат комфортабельный катер.

Адрес: Гидропарк

Стоимость: от 2600 грн/час.

Сайт: gasay.com.ua

В следующих текстах проекта “Где в Киеве” вы узнаете, где в столице Украины работают кинотеатры под открытым небом.

Заглавное фото: yamaha.ua

КиевVласть

Наталья Гринченко

Теги: Где в Киеве, гидропарк, активный отдых, прокат, Xpark, киевречфлот, водный мотоцикл, экстремальный спорт, рентфлот, гидроскутер, gasay, funride

вівторок, 19 березня 2024 г.
13:07
У палаючій багатоповерхівці на вулиці Романа Ратушного загинула жінка
12:46
На нанесення дорожньої розмітки в столиці спрямовують майже 2,4 млн гривень
12:25
“Укрзалізниця” додала ще один поїзд з Києва до Трускавця
12:02
Керівникам КП “Київавтошляхміст” правоохоронці повідомили про підозру у нанесенні збитків на 3,5 мільйона гривень
11:46
“Київпастранс” за 22 млн гривень ремонтуватиме дах Дарницкого трамвайного депо
11:25
У Дніпровському районі до кінця місяця проводитимуть стерилізацію та вакцинацію вуличних тварин (адреси)
11:03
Печерське управління поліції за 2,5 млн гривень планують оснастити новою сигналізацією
10:44
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
10:24
У ході гасіння пожежі у Дніпровському районі столиці рятувальники виявили тіло
10:04
ЄС розробляє закон про спрямування в Україну прибутків заморожених активів рф, - Bloomberg
09:45
Інженерними підрозділами ЗСУ з початку року знешкоджено понад 7,5 тис. вибухонебезпечних предметів
09:23
На столичному пішохідно-велосипедному мості знов тріснуло скло, - ЗМІ
09:01
Протягом минулої доби відбулося 61 бойове зіткнення, - Генштаб ЗСУ
понеділок, 18 березня 2024 г.
20:45
У столиці цього тижня заплановані продуктові сільськогосподарські ярмарки (локації)
20:34
Кличко попросив журналістів Bihus.info передати правоохоронцям інформацію щодо розслідування по заробіткам оточення Брагінського на контрактах з “Київським метрополітеном"
20:23
На Новопавлівському напрямку ворог, за підтримки авіації, 21 разів намагався прорвати оборону, - Генштаб ЗСУ
Календар подій
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
19 березня 2024 г. 09:00
У столичних судах вирішується доля Венеціанського і Труханового островів
Офіс Генерального прокурора вже більше року працює над тим, щоб у судовому порядку заборонити КП “Плесо” встановлювати прибережні захисні смуги на Венеціанському і Трухановому островах у Києві. На переконання прокурорів, в цих рекреаційних зонах і без того апріорі “лімітована” будь-яка господарська діяльність, а тому оголошення там захисних смуг може створити хибне уявлення про відсутність відповідних обмежень на цих та інших островах Дніпра. Наразі Генпрокуратура має успіхи у цій справі – вона виграла вже дві інстанції, але КП “Плесо” ще може скористатися своїм правом на касаційне оскарження. Враховуючи відсутність затверджених Київрадою ДПТ островів, навіть найбільшого Труханового, наразі загроза їх забудови виглядає досить суттєво.
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
18 березня 2024 г. 09:00
Житло замість історичної будівлі: у Києві вирішується доля сторічної садиби Маліна
Посадовці КМДА формально ще можуть спробувати відстояти в касаційному суді свою позицію – не видавати МУО на проєктування, які допоможуть замовникам легально перетворити історичну садибу Маліна (1890 рік побудови) на вул. Олександра Кониського, 22 у сучасний житловий будинок. Чиновники до цього програли два суди по цьому питанню. Причина – історичному об'єкту офіційно не надано статус пам'ятки, а гучне рішення Київради від серпня 2021 року, яким власникам таких об'єктів було рекомендовано утриматися від здійснення робіт в них, як на цьому ще тоді наголошувала КВ, не має “зобов'язального характеру”. Поки київські активісти добиваються присвоєння садибі Маліна охоронного статусу, забудовники, які, схоже, пов'язані з “групою родин Негрича та Голиці", встигли зруйнувати значну частину будівлі. Відповідні слідчі дії станом на сьогодні ніяких результатів не принесли і, ймовірно, вже не принесуть.