п'ятниця, 22 листопада 2024 г.

Макеенко досиживает в КГГА последние дни?

Макеенко досиживает в КГГА последние дни?

Губернатора Киева Владимира Макеенко может в ближайшее время уволить и.о. Президента Украины Александр Турчинов. На должность главы КГГА сейчас очень претендуют лидер “Европейской партии Украины” Николай Катренчук, и член парламента, глава межфракционного объединения “Столица” Владимир Бондаренко.

Об этом KV сообщили источники в КГГА. По их словам, Владимиру Макеенко явно не удастся поруководить столичной горадминистрацией, не смотря на то, что он “перекрасился” (вышел из Партии регионов (ПР) и начал публично поддерживать революцию) очень оперативно и умело.

Возможно также, что не последнюю роль в выдворении Макеенко из КГГА сыграет его подарок Виктору Януковичу, обнаруженный активистами в президентской резиденции “Межигорье”. По слухам, там был обнаружен весьма увесистый фазан из чистого серебра с дарственной надписью типа “Януковичу от Макеенко”.

С другой стороны Владимир Макеенко ведь и не сделал ничего, чтобы очистить КГГА от “коррупционного элемента”.

К примеру, он до сих пор даже не уволил главу Киевской городской организации ПР Анатолия Голубченко, за которым “много чего числится”, но который является доверенным лицом столичного градоначальника.

Похоже, Макеенко также решил оставить “в обойме” смотрящего от “Семьи” за сферой градостроительства и архитектуры в Киеве Андрея Вавриша, о котором в интернете также много интересной информации выложено.

Официально никто из претендентов на пост главы КГГА никак не прокомментировали вероятность своего назначения.

Напомним, что еще в ноябре 2013 окружение г-на Катеринчука начало именовать его “комендантом Киева”. Весной же минувшего года киевляне столкнулись с массированной кампанией Катеринчука, во время которой лидер Европейской партии потратил громадные спонсорские деньги на донесение до горожан идеи о изгнании из Киева донецкой мафии и правильном самоуправлении. Владимир Бондаренко, выступающий ярым оппонентом столичной власти еще со времен Александра Омельченко, также успел отметиться на “комендантской” должности. В период “оранжевой революции” 2004-05 гг Бондаренко был объявлен революционерами ответственным за столицу и даже некоторое время пытался руководить городом из офиса в гостинице Санкт-Петербург.

фото kievcity.gov.ua

Теги: кгга, янукович, партия регионов, голубченко, вавриш, межигорье, омельченко, макеенко, катеринчук

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.