субота, 23 листопада 2024 г.

Кличко сработался с чиновниками “преступной власти”

Кличко сработался с чиновниками “преступной власти”

Глава КГГА Виталий Кличко, судя по всему, не собирается увольнять директора департамента культуры КГГА Светлану Зорину, не смотря на то, что при Владимире Бондаренко она была за шаг до этого. Вероятно, Кличко закрыл глаза на многочисленные претензии к Зориной Общественного совета при КГГА, экс-главы администрации и даже Апелляционного суда Киева.

На адрес электронной почты KV пришло письмо от неравнодушного киевлянина, который явно негодует из-за того, что новоназначенный глава КГГА Виталий Кличко не уволил директора департамента культуры горгосадминистрации Светлану Зорину.

“Эта дама, с понедельника 7 июля 2014 года, снова занимает кресло начальника Департамента культуры города Киева. Заявила, что её оговорили по наущению Бондаренко. Видно, о “люстрации” власти нет смысла и писать, и говорить, и мечтать! Возможно она нашла таки подходы и подъезды к новой-старой команде нового Мэра? Тогда, бедная культура нашего города. Эта дамочка столько бед принесла культуре города! Такие как Зорина С., и её зам Бондарь Е. - не имеют права руководить искусством и культурой! Они и так ограбили бюджеты театров, музеев и кинотеатров!”, - сказано в письме.

Как ранее сообщала KV, при экс-главе КГГА Владимире Бондаренко складывались все предпосылки для увольнения чиновницы. Во-первых, Бондаренко не устроило то, что он заключила договор на проведения празднования Дня Победы в Киеве с коммерческой фирмой на 1 млн грн. Во-вторых, Апелляционный суд города Киева открыл на Зорину уголовное производство, так как она уклонялась от восстановления на должности директора музея “Киевская крепость” незаконно уволенного ею же Вячеслава Кулинича.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Кроме того, Общственный совет при КГГА требовал от Владимира Бондаренко отстранения от должности директора культурного департамента Светланы Зориной, так как она была уличена во множестве нарушений. Среди них нарушения Закону Украины “О доступе к публичной информации” (чиновница не публиковала необходимых документов на сайте), ЗУ “О государственной службе” (совмещала должность директора департамента с и руководство в частной структуре).

Более того, к Светлане Зориной до сих пор имеются вопросы об организации на Майдане “Кровавой йолки”, ведь именно ее департамент несет ответственность за покупку и установку этого новогоднего, а теперь и революционного атрибута.

Бондаренко даже временно сместил чиновницу с должности, однако официальной причиной этому была “нетрудоспособность”. Впрочем, судя по информации анонима и информации сайта КГГА, Виталий Кличко сработался с Зориной, не смотря на то, что она является показательным примером чиновника “злочинной влады” старого образца.

КиевVласть

Теги: кличко, власть, бондаренко, культура, увольнение, зорина, йолка, слова

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.