п'ятниця, 26 квітня 2024 г.

Сергей Целовальник обосновал коррупционную схему торговли бесплатными справками

Сергей Целовальник обосновал коррупционную схему торговли бесплатными справками

Главному архитектору столицы, похоже, пора передать в управление транспортную сферу: судя по тому, как он филигранно “переводит стрелки” в ответах на официальные запросы, в работе с потоками транспорта он добьется куда большего успеха, чем в облагораживании внешнего вида города.

Это наглядно продемонстрировал его очередной шедевральный ответ на запрос KV о доступе к публичной информации. Запрос касался выдачи Департаментом градостроительства и архитектуры КГГА справок для оформления гражданами права собственности на земельные участки.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 
 

Напомним, что эти справки департамент обязан предоставлять бесплатно, однако на деле заявителей перенаправляют в КО “Институт генерального плана Киева”, в которой с них взимают плату за ряд сопутствующих услуг.

Подробнее: У Сергея Целовальника “бесплатно” стоит довольно дорого

Теперь Сергей Целовальник разъяснил, что согласно действующему в Киеве Порядку передачи (предоставления) земельных участков в пользование или в собственность из земель коммунальной собственности в городе Киеве, выдача бесплатных справок поручена исключительно его департаменту. А любым другим органам выдача той же информации на платной основе, дескать, совершенно не возбраняется. Одним из таких “других органов” и оказался “Институт генерального плана Киева”, действующий, между прочим, “на принципах хозяйственного расчета и самофинансирования”. Более того, предоставление платных услуг юридическим и физическим лицам, как оказалось, официально заявлено одной из целей этой организации.

Фактически Сергей Целовальник подробно и цинично расписал юридическую составляющую действующей схемы, опустив лишь одну “незначительную” деталь: сотрудники его департамента сами настойчиво отправляют заявителей в им же подконтрольный “Институт генерального плана Киева”, где их подчиненные за умеренную плату подготовят вам все необходимое для выдачи “бесплатной” справки.

Попытки главного архитектора Киева по любому поводу и без всяких на то оснований заработать очередную нетрудовую копеечку напоминают логику известного литературного персонажа, который уже обещал, что “вас всех продаст, купит и снова продаст, но уже дороже”. Учитывая плачевный конец этого героя, Сергею Целовальнику стоит вспоминать о нем почаще, благо, памятник Паниковскому стоит всего в паре минут ходьбы от рабочего кабинета.

Там, в густой тени кленов, можно заодно расслабиться и помечтать о сносе монументальных сооружений советской эпохи, а в особенности – о бюджетных средствах, которые на этот самый снос ему, Целовальнику, когда-нибудь обязательно выделят. Если, конечно, он на своем витиеватом пути не споткнется о какого-нибудь гуся.

Подробнее: Идея Целовальника о сносе Арки Дружбы народов взбудоражила киевлян

КиевVласть

Александр Зворский

Теги: коррупция, запрос, целовальник, справка, институт генерального плана, паниковский

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.