п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

В Киеве более половины кандидатов в депутаты не подали финотчет о своих избирательных фондах – глава ТИК (видео)

В Киеве более половины кандидатов в депутаты не подали финотчет о своих избирательных фондах – глава ТИК (видео)

Глава Киевской городской территориальной избирательной комиссии (ТИК) Валентина Королькова (на фото) заявила, что 1436 из 2197 кандидатов в депутаты Киевсовета на прошедших местных выборах не подали в ТИК никакой информации о своих избирательных счетах. То есть 65% кандидатов не соблюли прямую законодательную норму Избирательного кодекса. 

Об этом KV стало известно в ходе онлайн-брифинга в Киевской городской государственной администрации (КГГА).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Глава ТИК напомнила, что 1 ноября был последний день подачи финансовых отчетов участниками местных выборов.

“По партиям. Подали отчеты 21 партия. Одна партия, Радикальная партия Ляшко, не открывала свой счет. Не подали заявление о не образовании избирательного фонда две партии”, – сообщила Королькова.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

По ее словам, 9 кандидатов на должность киевского городского головы подали финотчеты, заявления об не открытии фондов – 5 кандидатов, не подали заявления об не образовании избирательного фонда – 6 кандидатов.

“Кандидаты в депутаты. Тут довольно интересная картина. Всего – 2197 кандидатов в депутаты. 128 – открыли счета, о чем они сообщили. 633 – подали заявления об не образовании счета. А 1436  просто проигнорировали требование. 1436 кандидатов не подали в ТИК никакой информации ни об открытии, ни о открытии счетов”, – рассказала глава Киевской ТИК.


Напомним, согласно ст. 214 Избирательного кодекса, распорядитель средств текущего счета избирательного фонда обязан не позднее чем на пятый день после дня голосования подать распорядителю средств накопительного счета избирательного фонда окончательный финансовый отчет по форме, установленной Центральной избирательной комиссией (ЦИК). 

В свою очередь, распорядитель средств накопительного счета избирательного фонда должен не позднее чем на седьмой день после дня голосования подать в соответствующую ТИК окончательный финансовый отчет по форме, установленной ЦИК. 

Анализ финансовых отчетов осуществляет территориальная избирательная комиссия. В случае выявления в ходе анализа финансовых отчетов признаков нарушения требований законодательства ТИК обязана в пятидневный срок со дня обнаружения соответствующих признаков письменно сообщить об этом соответствующие органы, уполномоченные обеспечить привлечение лиц, совершивших нарушения требований законодательства, к предусмотренной законом ответственности.

Как сообщала ранее KV, глава Киевской городской территориальной избирательной комиссии (ТИК) Валентина Королькова анонсировала, что 3 ноября, будут обнародованы промежуточные данные о результатах голосования 25 октября на выборах в Киевсовет и на должность столичного градоначальника.

Напомним, что по предварительным данным опросов избирателей на выходе из участков для голосования (экзитполам), во второй тур выборов мэра Киева выходят действующий градоначальник Виталий Кличко (47,8% голосов по данным социологической службы “Рейтинг” или 45,93% по данным студии Савика Шустера и “Украина 24”) и кандидат от “Оппозиционной платформы – За жизнь” (ОПЗЖ), экс-глава Киевской горгосадминистрации (КГГА) Александр Попов (8,6% или 9,62%, соответственно).

Читайте: Законодавець має врегулювати питання режиму роботи членів виборчих комісій та врахувати право людини на відпочинок – голова Київської міської ТВК

Фото: “Главком”

КиевVласть

Игорь Константинов

Теги: новости киева, местные выборы 2020, кандидаты в депутаты, валентина королькова, киевская городская территориальная избирательная комиссия

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.