четверг, 17 июня 2021 г.

Ігор Іванов: “Співпраця з місцевими активістами – мій пріоритет”

Ігор Іванов: “Співпраця з місцевими активістами – мій пріоритет”

Ігор Іванов – приватний підприємець, колишній капітан військово-повітряних сил. Ігор прожив більшу частину життя в Києві та зробив великий внесок у його розвиток як підприємець та державний управлінець. Цьогоріч Іванов балотується до Київради у Подільському районі разом з командою “ЗА Майбутнє”. Він розповів про плани на розвиток одного з найстаріших районів Києва.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

- Ігоре, ви народилися в Білорусі. Як ви потрапили до України і скільки часу тут живете?

- Я вступив до Київського авіаційного інженерного училища в 1983 році. З того часу я й живу в Києві. До 1997 року я служив у військово-повітряних силах, після чого займався управлінням різних проектів, зокрема проектом Світового банку для сприяння середньому та малому підприємництву. В 2001 – 2002 роках я отримував ступінь МВА в Сполучених Штатах. Я також є приватним підприємцем, займаюсь консалтингом з питань логістики, стратегічного планування, управління проектами.

- Чому ви вирішили піти в політику?

- Мої знання та досвід підвели мене до розуміння, що для якісних змін у країні потрібно самому брати участь у цих змінах. У десантників є слушний девіз: “Хто, якщо не ми?”

Останні 20 років я бачу, що дії політиків спрямовані не на людей, а на вирішення власних фінансових і кар’єрних питань. На мою думку, все, що робить влада, має бути сконцентрованим на людях. Я йду до Київради, щоб втілювати цей принцип у життя.

- Які проблеми міста ви плануєте вирішувати в Київраді?

- Проблем в Києві багато, і про них багато говорять. І один з ключових кроків для вирішення більшості з них – активне залучення громади. Люди мають брати участь в покращенні життя Києва. Вони мають розуміти, що відбувається, які пріоритети на часі.

Один з головних наших пріоритетів – Стратегія міста Києва. І це має бути стратегія хоча б на 20 років. В межах втілення Стратегії можна говорити про послідовність вирішення маси проблем міста. Наприклад, про жахливий стан інженерних мереж, який призводить до проблем і аварій на зразок відключень електроенергії та провалів асфальту.

Гостро стоїть і транспортна проблема, пов’язана з хаотичною забудовою. У Києві є місця, де транспортний колапс ще не відбувся, але от-от станеться – через новобудови, які збираються ввести в експлуатацію без жодної зміни транспортної інфраструктури. Від цього страждатимуть усі кияни, незалежно від місця проживання.

Стратегічне планування з урахуванням таких факторів – це щоденна кропітка робота, якою треба займатися, щоб всі почувалися безпечно у своєму місті.

- Ви балотуєтеся до Київради у Подільському районі. Які, на вашу думку, головні проблеми Подолу?

- Поділ був першим районом Києва, з яким я познайомився. Для мене це як перша закоханість. Цей район завжди був для мене близьким, і мені здається, що я зможу бути для нього корисним.

Поділ цікавий своєю різноманітністю. Це історична частина, яка має бути значно мальовничішою і приємнішою для прогулянок і дозвілля. У цій частині є великі проблеми з застарілими міськими комунікаціями – пропускною здатністю ливнівок, регулярними відключеннями електроенергії.

Це також житлові масиви на зразок Куренівки чи Виноградаря. Тут гостро стоїть проблема транспортної інфраструктури.

Це, безумовно, проблемна забудова і сумнівні документи, які її уможливлюють. Такі забудови часто виконуються з порушеннями державних будівельних норм. Яскравий приклад на Подолі – “будинок-монстр” на вулиці Нижній Вал.

Це великий обсяг питань для роботи. Ми маємо не лише вирішувати старі проблеми, а й не допускати появи нових.

- Як ви плануєте вирішувати ці проблеми?

- Я буду глибоко вивчати проблеми району і варіанти їх вирішення разом з активістами Подолу. Подоляни – це люди, які люблять свій район, добре знають одне одного і добре організовуються. Є багато незалежних урбаністичних проектів щодо Подолу, які можна використовувати в роботі. Я сподіваюсь, що комунікація буде плідною, і з допомогою місцевих активістів проблемні питання будуть вирішуватися на рівні Київради.

- Чому ви йдете в Київраду з партією “ЗА Майбутнє”?

- Я добре знаю своїх колег, співпрацюю з багатьма з них тривалий час як громадський активіст. Більше 30 років знаю Сергія Гусовського – найкращого, на мій погляд, кандидата на пост мера Києва. Я впевнений, що з цими людьми можна досягти поставлених цілей. Тому я приєднався до цієї команди.

“ЗА МАЙБУТНЄ” – це не голослівна назва. Мені подобається те, що партія стратегічно думає про майбутнє міста і має реальні рішення для його покращення.

- Чим для вас є Київ, і яким ви його хочете бачити через 5 – 10 років?

- Є речі, які можна зробити дуже швидко, але за 5 років кардинальні зміни в місті можна лише почати. Однозначно, за цей час розробити та почати втілювати Стратегію розвитку міста на 15 – 20 років.

Наше головне стратегічне завдання – це зручне для життя місто, де людина відпочиває душею. З можливістю легко добратися в інший кінець міста. Де рівномірно розподілена виробнича інфраструктура і немає дисбалансу берегів. Це місто, де комфортно жити.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Довідка: Ігор Іванов народився 1966 року в місті Ліда, Білорусь. Закінчив Київське вище воєнне авіаційне інженерне училище. Отримав ступінь магістра з бізнес-адміністрування в East Carolina University (США).

Приватний підприємець. Служив у військово-повітряних силах (1988 – 1997), отримав звання капітана. Обіймав посаду виконавчого директора Українського центру реструктуризації підприємств та розвитку приватного сектору (2004 – 2008), до недавніх пір керував відділом проектів АТ “Макрохім”, фахівець з питань логістики, стратегічного планування, управління проектами.

Ігор Іванов балотується до Київради в 9-му окрузі в Подільському районі.

Читайте: Євген Васілі: “Депутат Київради – це громадський діяч, а не людина в золотому кабінеті”

Фото: сайт "За Майбутнє"

Джерело: “За Майбутнє”

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новости киева, мнение, позиция, новини києва, За майбутнє, медики, за майбутне, ковид, подільський район, игорь иванов, ігор іванов

среда, 16 июня 2021 г.
12:48
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 17 червня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:44
Влада столичного регіону обіцяла медикам розібратися з фінансуванням та НСЗУ
20:25
Спасатели достали тело 19-летнего парня из озера в Днепровском районе столицы
20:05
Столичные коммунальщики заменят ртутные и натриевые светильники на улице Маккейна на светодиодные (фото)
19:45
Суд Броваров закрыл дело о поджоге автомобиля журналистов-расследователей “Схем” в Киеве
19:26
Столичный сквер на улице Котельникова капитально отремонтируют
19:05
Суд отправил под домашний арест пешехода, толкнувшего под фуру велосипедиста
18:46
В Днепровском районе Киева отремонтируют фасады шести школ и двух детсадов (адреса)
18:20
Правительство создает общую информационную систему о местных налогах и сборах под контролем Минфина
18:04
Лікарі Київщини скаржаться на недоотримання коштів від НСЗУ, – Семенова
18:01
Кабмин согласовал назначение Евгения Кабатова главой Фастовской РГА
17:46
Крупнейшие города мира объединились для внедрения в жизнь решений Smart City, - Юрий Назаров
17:26
Інвестори “Варшавського плюс” закликали чиновників виконати умови договору і ввести будинки в експлуатацію
17:22
Киевские полицейские разыскивают мужчину, ограбившего ювелирный магазин (фото, видео)
17:03
Кількість центрів масової вакцинації на Київщині збільшено
Календарь событий
Дорого и долго: как данные о столичной недвижимости вносятся в электронную базу
16 июня 2021 г. 15:00
Дорого и долго: как данные о столичной недвижимости вносятся в электронную базу
Электронная база техдокументации на недвижимость Киева не была введена в эксплуатацию в установленные сроки. КП “Киевское городское бюро технической инвентаризации” (КП “Киевское городское БТИ”) уже потратило на эти цели 43 млн бюджетных гривен и недавно заключило с ЧП “Лаборатория информационных технологий” (этот подрядчик должен был ввести в эксплуатацию базу к концу мая 2021 года) уже четвертый договор. В итоге, до конца 2021 года, при условии выполнения указанным ЧП договора от 7 июня 2021 года, общее количество оцифрованных инвентаризационных дел составит 88 410 штук или 79% от планового показателя. При этом израсходовано будет почти все финансирование, запланированное на эти цели в 2019-2021 годах городскими целевыми программами.
ЖК посреди векового леса: экс-нардеп Андриевский продолжает “оккупацию” Пущи-Водицы
16 июня 2021 г. 12:00
ЖК посреди векового леса: экс-нардеп Андриевский продолжает “оккупацию” Пущи-Водицы
Столичную Пущу-Водицу продолжают сотрясать строительные скандалы. На днях общественность зафиксировала тяжелую технику прямо посреди Национального природного парка “Голосеевский” – на территории участка площадью почти 21 га по ул. Лесозащитной, 17. Эта земля ранее имела рекреационное назначение, а в 2007 году столичный горсовет передал ее в аренду под усадебную жилую застройку ЧП “Продмарт” – компании из орбиты экс-нардепа Дмитрия Андриевского (на фото). Впоследствии и Киевсовет, и прокуратура много раз пытались вернуть эти гектары в коммунальную собственность, но арендатор успешно отстаивал свои интересы в судах. В 2020 году появилась информация о том, что “осваивать” данную землю планирует близкий к Андриевскому застройщик “ZIM Capital Group”, а в 2021 году на этой территории был уничтожен целый выдел двухсотлетнего дубового леса. Похоже, строительная активность посреди природного парка стала ответом на зарегистрированный в горсовете проект решения о разрыве скандального договора аренды.