четверг, 28 октября 2021 г.

Ігор Іванов: “Співпраця з місцевими активістами – мій пріоритет”

Ігор Іванов: “Співпраця з місцевими активістами – мій пріоритет”

Ігор Іванов – приватний підприємець, колишній капітан військово-повітряних сил. Ігор прожив більшу частину життя в Києві та зробив великий внесок у його розвиток як підприємець та державний управлінець. Цьогоріч Іванов балотується до Київради у Подільському районі разом з командою “ЗА Майбутнє”. Він розповів про плани на розвиток одного з найстаріших районів Києва.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

- Ігоре, ви народилися в Білорусі. Як ви потрапили до України і скільки часу тут живете?

- Я вступив до Київського авіаційного інженерного училища в 1983 році. З того часу я й живу в Києві. До 1997 року я служив у військово-повітряних силах, після чого займався управлінням різних проектів, зокрема проектом Світового банку для сприяння середньому та малому підприємництву. В 2001 – 2002 роках я отримував ступінь МВА в Сполучених Штатах. Я також є приватним підприємцем, займаюсь консалтингом з питань логістики, стратегічного планування, управління проектами.

- Чому ви вирішили піти в політику?

- Мої знання та досвід підвели мене до розуміння, що для якісних змін у країні потрібно самому брати участь у цих змінах. У десантників є слушний девіз: “Хто, якщо не ми?”

Останні 20 років я бачу, що дії політиків спрямовані не на людей, а на вирішення власних фінансових і кар’єрних питань. На мою думку, все, що робить влада, має бути сконцентрованим на людях. Я йду до Київради, щоб втілювати цей принцип у життя.

- Які проблеми міста ви плануєте вирішувати в Київраді?

- Проблем в Києві багато, і про них багато говорять. І один з ключових кроків для вирішення більшості з них – активне залучення громади. Люди мають брати участь в покращенні життя Києва. Вони мають розуміти, що відбувається, які пріоритети на часі.

Один з головних наших пріоритетів – Стратегія міста Києва. І це має бути стратегія хоча б на 20 років. В межах втілення Стратегії можна говорити про послідовність вирішення маси проблем міста. Наприклад, про жахливий стан інженерних мереж, який призводить до проблем і аварій на зразок відключень електроенергії та провалів асфальту.

Гостро стоїть і транспортна проблема, пов’язана з хаотичною забудовою. У Києві є місця, де транспортний колапс ще не відбувся, але от-от станеться – через новобудови, які збираються ввести в експлуатацію без жодної зміни транспортної інфраструктури. Від цього страждатимуть усі кияни, незалежно від місця проживання.

Стратегічне планування з урахуванням таких факторів – це щоденна кропітка робота, якою треба займатися, щоб всі почувалися безпечно у своєму місті.

- Ви балотуєтеся до Київради у Подільському районі. Які, на вашу думку, головні проблеми Подолу?

- Поділ був першим районом Києва, з яким я познайомився. Для мене це як перша закоханість. Цей район завжди був для мене близьким, і мені здається, що я зможу бути для нього корисним.

Поділ цікавий своєю різноманітністю. Це історична частина, яка має бути значно мальовничішою і приємнішою для прогулянок і дозвілля. У цій частині є великі проблеми з застарілими міськими комунікаціями – пропускною здатністю ливнівок, регулярними відключеннями електроенергії.

Це також житлові масиви на зразок Куренівки чи Виноградаря. Тут гостро стоїть проблема транспортної інфраструктури.

Це, безумовно, проблемна забудова і сумнівні документи, які її уможливлюють. Такі забудови часто виконуються з порушеннями державних будівельних норм. Яскравий приклад на Подолі – “будинок-монстр” на вулиці Нижній Вал.

Це великий обсяг питань для роботи. Ми маємо не лише вирішувати старі проблеми, а й не допускати появи нових.

- Як ви плануєте вирішувати ці проблеми?

- Я буду глибоко вивчати проблеми району і варіанти їх вирішення разом з активістами Подолу. Подоляни – це люди, які люблять свій район, добре знають одне одного і добре організовуються. Є багато незалежних урбаністичних проектів щодо Подолу, які можна використовувати в роботі. Я сподіваюсь, що комунікація буде плідною, і з допомогою місцевих активістів проблемні питання будуть вирішуватися на рівні Київради.

- Чому ви йдете в Київраду з партією “ЗА Майбутнє”?

- Я добре знаю своїх колег, співпрацюю з багатьма з них тривалий час як громадський активіст. Більше 30 років знаю Сергія Гусовського – найкращого, на мій погляд, кандидата на пост мера Києва. Я впевнений, що з цими людьми можна досягти поставлених цілей. Тому я приєднався до цієї команди.

“ЗА МАЙБУТНЄ” – це не голослівна назва. Мені подобається те, що партія стратегічно думає про майбутнє міста і має реальні рішення для його покращення.

- Чим для вас є Київ, і яким ви його хочете бачити через 5 – 10 років?

- Є речі, які можна зробити дуже швидко, але за 5 років кардинальні зміни в місті можна лише почати. Однозначно, за цей час розробити та почати втілювати Стратегію розвитку міста на 15 – 20 років.

Наше головне стратегічне завдання – це зручне для життя місто, де людина відпочиває душею. З можливістю легко добратися в інший кінець міста. Де рівномірно розподілена виробнича інфраструктура і немає дисбалансу берегів. Це місто, де комфортно жити.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Довідка: Ігор Іванов народився 1966 року в місті Ліда, Білорусь. Закінчив Київське вище воєнне авіаційне інженерне училище. Отримав ступінь магістра з бізнес-адміністрування в East Carolina University (США).

Приватний підприємець. Служив у військово-повітряних силах (1988 – 1997), отримав звання капітана. Обіймав посаду виконавчого директора Українського центру реструктуризації підприємств та розвитку приватного сектору (2004 – 2008), до недавніх пір керував відділом проектів АТ “Макрохім”, фахівець з питань логістики, стратегічного планування, управління проектами.

Ігор Іванов балотується до Київради в 9-му окрузі в Подільському районі.

Читайте: Євген Васілі: “Депутат Київради – це громадський діяч, а не людина в золотому кабінеті”

Фото: сайт "За Майбутнє"

Джерело: “За Майбутнє”

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новости киева, мнение, позиция, новини києва, За майбутнє, за майбутне, медики, ковид, подільський район, игорь иванов, ігор іванов

четверг, 28 октября 2021 г.
18:13
В Броварах зі скандалом скасували генплан села Княжичі
18:04
Возле села Гребенки 6-летняя девочка погибла в ДТП
17:45
На празднование 80-летия со дня рождения Богдана Ступки из госбюджета планируется выделить 2 млн гривен
17:41
На Київщині успішно завершили вісім проєктів “Великого будівництва”
17:20
В Броварах ветераны АТО штурмовали горсовет (фото)
17:18
До кінця року запрацює оновлений харчоблок в Бишівській школі, – депутатка “ЄС”
17:03
Владимир Бондаренко: Предложения по Порядку внесения и рассмотрения местных инициатив в Киеве можно предоставлять до конца недели
16:57
Минюст готовится к суду с китайским подрядчиком, требующим от “Укравтодора” более 10 млн евро за расторжение контракта
16:39
АМКУ оштрафовал две компании на 182,6 млн грн за сговор на торгах по строительству Подольского мостового перехода
16:10
Макарівська громада виділила кошти на облаштування ковідного шпиталю
16:06
Київоблрада має включити добудову насосної станції в Іванкові до обласної екологічної програми, - Шкуро
16:01
Правительство дополнило техрегламенты бензинов и дизтоплива
15:45
С 1 ноября Киев вводит карантинные ограничения “красной” зоны (видео)
15:22
Кабмин разрешил льготно кредитовать ВПЛ, которым государство уже помогало с приобретением жилья, оставшегося на неподконтрольных территориях
15:05
Открыть отделение политравмы в Александровской больнице должны в 2022 году
14:49
СБУ отчиталась о разоблачении киевлян, подозреваемых в хищениях на киберзащите информации в государственных органах власти
Календарь событий