воскресенье, 26 сентября 2021 г.

З початку 2021 року на Київщині працюють над відновленням понад 70 інфраструктурних об'єктів

З початку 2021 року на Київщині працюють над відновленням понад 70 інфраструктурних об'єктів

Протягом першого півріччя 2021 року на Київщині ведуться інтенсивними темпами роботи по відновленню освітньої, медичної та дорожньої інфраструктури столичної області. Загалом відновлюють понад 70 об'єктів, з яких 48 – дорожнього господарства. Крім цього, у селах і містечках Київщини будуються амбулаторії, проводяться ремонти у відділеннях районних лікарень, реконструкції спортивних об'єктів, будівель дитсадків та шкіл. Причому частина з них вже завершена або перебуває на завершальній стадії.

Як стало відомо KV з оголошень електронної системи публічних закупівель ProZorro, за перше півріччя 2021 року на замовлення Департаменту регіонального розвитку Київської облдержадміністрації (КОДА) були розпочаті, тривають або вже завершені роботи зі створення та відновлення понад 70 об'єктів освітньої, спортивної, медичної та дорожньої інфраструктури столичної області.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Велике будівництво: об’єкти соціальної інфраструктури

В рамках програми "Велике будівництво" на Київщині продовжуються капремонти, реконструкції і будівництво 5 шкіл, 6 садочків, 6 спортивних об‘єктів та 1 центру надання соціальних та адміністративних послуг (ЦНАП).

Зокрема, ЦНАП повинен з’явитися до кінця 2023 року на вул. Театральна, 5 в місті Біла Церква. На реконструкцію нежитлової будівлі для облаштування цього закладу направлено 88,25 млн гривень.


Раніше встановленого терміну завершено роботи на 2 об'єктах:

реконструкція садочка "Казочка" в смт Красятичі (Вишгородський район, Поліська ОТГ), який почав працювати ще в 1987 році й давно потребував покращення умов. На реконструкцію цього навчального закладу направлено 4,81 млн гривень.

реконструкція стадіону Білоцерківської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів  на бул. 50-річчя Перемоги, 90. Зокрема, тут з'явилось оновлене футбольне поле та бігові доріжки, змонтовані нові трибуни і спортивне обладнання. За роботи підряднику заплатили 8,79 млн гривень.

На завершальній стадії - виконання робіт з термомодернізації школи в селі Жоравка (Бориспільський район, Яготинська ОТГ), яка була зведена ще в 1903 році. Роботи виконані майже на півроку раніше встановленого терміну (вартість робіт – 8,46 млн гривень). Завдяки цьому комфортними умовами для навчання забезпечать 124 учнів школи і 30 дошкільнят.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

В серпні 2021 року заплановано завершити будівництво Академії спорту (вул. Шевченка, 14, місто Буча), загальна вартість якого складає 111,51 млн гривень.

Як зазначають у Департаменті регіонального розвитку Київської КОДА, відкриття закладу заплановане до 30-річчя незалежності України. Тож незабаром її послугами зможуть скористатися як учасники міжнародних, державних та обласних змагань, так і 57 тисяч населення Бучанської громади, в тому числі особи з додатковими потребами. Потужність закладу розрахована на 570 відвідувачів в день.


Також в серпні планують завершити капремонт спеціалізованої загальноосвітньої школи №2 на вул. Богдана Хмельницького, 1 у місті Яготин (Бориспільський район). Зокрема, будівля навчального закладу буде утеплена, відремонтовано ганок та оздоблено фасад. На ці роботи направлено 15,18 млн гривень.

Читайте: “Велике будівництво” навчальних закладів на Київщині відбувається з випередженням графіку

Також в рамках “Великого будівництва” ведуться роботи з масштабної реконструкції школи І ступеня під загальноосвітню школу І – ІІІ ступенів по вул. Дружби, 2-Б в селі Проців (Бориспільський район, Вороньківська ОТГ). За договором підряднику за них повинні заплатити 85,62 млн гривень.


Цьогоріч повинні завершити капітальний ремонт будівлі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вул. Кірова, 4 в селі Пашківка (Бучанський район, Макарівська ОТГ). Загальна вартість робіт за договором складає більше 11,5 млн гривень.

Крім цього, восени 2021 року планується завершити будівельні роботи у чотирьох дошкільних навчальних закладах Київщини:

термосанацію будівлі в ДНЗ “Веселка” у місті Обухів (вартість робіт – 7,49 млн гривен),

капітальний ремонт будівлі Студениківського дитсадка “Малятко” в Бориспільському районі (вартість робіт – 5,8 млн гривень),

капітальний ремонт дитсадка в смт Згурівка у Броварському районі (вартість робіт – 24,3 млн гривень),

реконструкцію нежитлової будівлі під дитячий садок в селі Лебедівка Вишгородського району (вартість робіт – 20,34 млн гривень).

У грудні 2021 року має бути завершене будівництво дитсадка в селі Синяк Вишгородського району вартістю 36,15 млн гривень.

Читайте: До кінця року Київщина матиме ще 6 дитсадків – “Велике будівництво”

Крім цього, до кінця 2021 року планують завершити будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу по вул. Ватутіна, 36 у місті Миронівка (Обухівський район). За договором 2021 року на ці роботи направлено 15,4 млн гривен.

Читайте: КОДА відзвітувала про реалізацію програми “Велике будівництво” на Київщині

Розвиток медичної сфери

З початку 2021 року завершено облаштування та модернізацію трьох приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я Київщини. А саме:

Іванківської центральної районної лікарні,

Обухівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування,

Переяславської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування.

Також ведуться роботи для розвитку медичної сфери в сільській місцевості. Загалом на Київщині запланована реалізація 35 проєктів зі зведення сільських амбулаторій (завершено 28 об’єктів). Їх загальна вартості складає майже 297,5 млн гривень.

Читайте: Незабаром на Київщині завершиться “Велике будівництво” ще 8 сільських амбулаторій


У 2021 році завершено будівництво амбулаторії у селах Фурси (Білоцерківський район) та Мотовилівка (Фастівський район). Незабаром аналогічні будівельні роботи повинні завершити ще на декількох об'єктах Київщини, і якісні медичні послуги зможуть отримувати жителі села Пії (Обухівського району) та міста Богуслав.

Реалізація об’єктів дорожнього господарства

У 2021 році заплановано відновити 48 об’єктів дорожнього господарства у Київській області, з них:

Білоцерківський район – 11,

Бориспільський район – 3,

Броварський район – 6,

Бучанський район – 6,

Вишгородський район – 5,

Обухівський район – 10,

Фастівський район – 7.

В рамках цього передбачено прокладання 77,7 км нового асфальтового покриття. На кінець першого кварталу 2021 року вже прокладено з зазначеного обсягу 25,85 км. Більш того, на 12 об’єктах шести районів Київщини достроково завершено ремонтно-будівельні роботи.


Зокрема, у Бориспільському районі проведено поточний середній ремонт автомобільної дороги С100405 Глибоке – Городище – /Н-08/ км 3 + 100 – км 5 + 800 (вартість робіт – 28,08 млн гривень).

У Вишгородському районі завершено роботи на двох об'єктах, а саме:

капітальний ремонт дорожнього покриття проїзної частини вул. Партизанська в селі Пірнове (вартість робіт – 1,7 млн гривень),

капітальний ремонт дороги по вулиці Ягідна в селі Нові Петрівці (вартість робіт – 5,1 млн гривень),

У Білоцерківському районі проведено роботи на п’яти об'єктах:

капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття по вул. Зарічна від будинку №5 до будинку №19 в селі Поправка (вартість робіт – 1,2 млн гривень),

капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Піщана Перша (ІV черга) в місті Біла Церква (вартість робіт – 1,4 млн гривень),

капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Садова в с. Пищики(вартість робіт – 3,6 млн гривень),

капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Шевченка в с. Трушки(вартість робіт – 1,2 млн гривень),

капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Піщана в с. Трушки(вартість робіт – 1,4 млн гривень).

У Бучанському районі проведено роботи на двох об'єктах:

●     капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Ленінградській в селі Крюківщина (вартість робіт – 3,7 млн гривень),

●     капітальний ремонт мосту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С101421/Київ-Чоп/-Юрів Ситняки км 2+000- км 2+055 (вартість робіт – 17,6 млн гривень).

В Обухівському району проведено заплановані на 2021 рік роботи з капітального ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення 0101611 Трипілля – Верем’я км 0+000- км 10+000 (загальна вартість робіт – 108,2 млн гривень).

У Фастівському районі проведено капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Незалежності в с. Дідівщина (вартість робіт – 4,4 млн гривень).


“Ми продовжуємо активну розбудову Київщини — цьогоріч нам вдалося ще збільшити кількість інфраструктурних проєктів у нашій області. Приймальні відділення, школи, дитсадки, спортивні об’єкти, центри надання послуг — кожен напрямок для нас дійсно пріоритетний, адже це комфорт і життя кожної людини. Будівництво доріг — теж в активній фазі. Лише в цьому році ми запланували відремонтувати 48 об’єктів дорожнього господарства, що становить 78 км нового асфальтного покриття в Київській області. Роботи ще маємо багато, тож рухаємося в цьому напрямку”, – підкреслив голова Київської ОДА Василь Володін.

Читайте: 333 млн грн цьогоріч спрямують на розбудову Київщини в рамках “Великого будівництва”

Фото: коллаж KV, КОДА

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новини київщини, новини київської області, медицина, кода, велике будівництво, будівництво, освіта, школи, цнап, лікарня, ремонт доріг, інфраструктура, амбулаторія, закупівля, медичні заклади, капремонти, дитячф садочки, реконструція

воскресенье, 26 сентября 2021 г.
13:05
Ректор НМУ им. Богомольца отрицает принуждение студентов к вакцинации под страхом исключения из вуза
12:02
Коммунальщиков просят восстановить благоустройство после реконструкции коллектора по ул. Литвинского, 52/16
11:03
За сутки в Украине выявили 4 647 новых носителей коронавируса
10:06
Двойной праздник: Усик стал объединенным чемпионом мира в супертяжелом весе в 12-ю годовщину своего успешного сватовства (фото, видео)
09:04
Под Броварами подросток на мотоцикле сбил насмерть женщину на велосипеде
07:15
Сегодня, 26 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 26 сентября 2021 года
суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
Календарь событий