середа, 24 квітня 2024 г.

Временные ямы и вечные проблемы Попова

Временные ямы и вечные проблемы Попова

На днях глава КГГА Александр Попов поручил закрыть все аварийные разрытия в Киеве до первого ноября. Однако ситуация с ямами, оставленными коммунальщиками в столице, очень сложная. Если они и зарываются, то зачастую только щебнем, и от дождей быстро размываются, угрожая жизни и здоровью граждан. К примеру, по ул. Дружковская в Святошинском районе столицы такое положение дел не меняется на протяжении уже около трех лет.

По данным Департамента благоустройства и охраны природной среды КГГА, сейчас в городе 203 просроченные аварийные карточки: 180 единиц - у ПАО “АК “Киевэнерго”, 7 - у ПАО “Киевводоканал” и 16 - у других предприятий. Нарушение правил благоустройства является административным нарушением. С начала года было составлено 298 протоколов о нарушении по этому вопросу.

“Согласно процедуре, на протяжение восьми дней профильные службы должны ликвидировать аварию и восстановить благоустройство территории. Однако, эта норма часто нарушается”, - проинформировал директор департамента Сергей Садовой.

В этом чиновник абсолютно прав. Так по информации жителей ул. Дружковская и представителей расположенных там предприятий, благоустройство улицы не восстанавливается уже на протяжении около 3-х лет, прошедших с момента прокладки там канализационного коллектора.

Ветку коллектора здесь по заказу ПАО “Киевводоканал” прокладывал Концерн “Київпідземшляхбуд”. С тех пор, по словам жителей улицы и представителей расположенных там предприятий, любой дождь вызывает размыв и осадку грунта, приводящий к массовому образованию ям и провалов.

Это подтверждает и глава Ассоциации распространителей прессы Украины Алексей Бабанский, который работает в указанном районе. “Дорожное полотно разворочено, асфальтное покрытие не восстановлено, тротуар в ужасном состоянии. Мы периодически звоним на телефон горячей линии КГГА - 1551, в “Киевпідземшляхбуд” и в “Киевводоканал” с жалобами. Их реакция такова - приезжают люди, засыпают щебнем самые опасные на их взгляд ямы и уезжают. Очень скоро небезопасные для людей и авто ямы появляются снова”, - рассказал Алексей Бабанский.

Тема не закрытых коммунальщиками ям уже стала традиционной в СМИ и соцсетях. В Фейсбуке даже появилась страницы Ямы на Панковской 23/85, которая рассказывает о своих делах и напоминает: “Друзья, вы наверное уже думали, что меня больше нет? А я есть”. Сообщество “лайкнули” 675 пользователей.

Вероятно, людям, которым в течение нескольких лет приходится маневрировать между многочисленными ямами и провалами по ул. Дружковская, вскоре придется действовать таким же образом.

Валерия Самаркина

Теги: благоустройство, садовой, карта, яма, жки, разрытие

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.