субота, 20 квітня 2024 г.

Вони пройшли: депутати ради Української міської громади VIII скликання

Вони пройшли: депутати ради Української міської громади VIII скликання

До ради Української міської громади VIII скликання пройшли 26 депутатів. Найбільше, по 5 мандатів, отримали представники партій “Слуга народу” та “Європейська солідарність”, ще 4 – від “Голосу”. “За майбутнє” та “Наш край” отримали по 3 місця у міськраді, а “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”, “Опозиційна платформа – За життя” та місцева партія “Воля” – по 2.

Про це KV стало відомо з даних Центральної виборчої комісії (ЦВК). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Слуга народу”

Кирилюк Оксана Олександрівна – перший кандидат у списку партії в Єдиному багатомандатному виборчому окрузі (ЄБВО). 

Народилась 16 жовтня 1967 року в селищі Жовтневому, проживає в Українці. Була членом виконавчого комітету Української міської ради – заступником міського голови з виконавчої роботи, коли після відставки Козирєва його очолила Катерина Проценко. Пішла у відставку разом з Проценко та іншими членами виконкому у 2018 році. Є директором ТОВ “Дні-Про” (видання газети “Дніпровський проспект”). Сама Кирилюк вказує, що працює в “Асоціації малих міст України”. 

На місцевих виборах 2020 року стала кандидаткою на посаду голови Української ОТГ від партії "Слуга народу". Вона та її опонент Олександр Туренко набрали однакову кількість голосів виборців – по 1233. В результаті чого в ОТГ було призначено другий тур виборів, який виграв Туренко

У декларації за 2019 рік вказує у спільній власності дві квартири в Українці (25%), на чоловіка записані дві земельні ділянки (0,19 га) у Щербанівці на Обухівщині. Йому також належить Renault Kangoo 2007 р.в. вартістю 95 тис. гривень. Отримала 66 тис. гривень доходу за місцем роботи в управлінні соцзахисту в Обухівській РДА.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Проценко Катерина Василівна – номер 1 у ТВО №1, набрала 126 голосів. 

Народилася 03.07.1969 року, працює завідувачем сектору управління персоналом у Національній комісії зі стандартів державної мови. На місцевих виборах у 2015 році обрана до міськради Українки (йшла першим кандидатом) від партії “Наш край”, на той час працювала керуючою справами виконкому ради, пізніше – секретарем ради. Бенефіціар ТОВ “Український конгрес” та ГО “Спортивний клуб “Зміна”.

У декларації за 2019 рік вказує, що є власницею земельної ділянки у Дерев’яній Обухівського району (0,17 га) і частковою власницею квартири в Українці (59,5 кв.м), а також 90% корпоративних прав у ТОВ “Український конгрес”. На чоловікові – два гаражі в Українці (40,5 та 19,25 кв.м), автівка Ford Focus 2013 р.в. та 190 тис. гривень на банківському рахунку. Доходи Катерини Проценко становили 174 тис. 30 гривень зарплати у ВГО “Асоціація малих міст України” та 9855 гривень доходу від зайняття підприємницькою діяльністю (“Український конгрес”).

Маєва Ізабелла Геннадіївна – набрала 17 голосів у ЄБВО. 

Народилася 18.07.1972 року, тимчасово не працює – але у передвиборній програмі вказувала, що є редактором газети “Дніпровський проспект”; колишній директор ТОВ “Дні-Про”. Проживає в Українці. Є засновником ГО “Громадський контроль м. Українки”, що провадить надання іншої соціальної допомоги без забезпечення проживання. Підписувала петицію у 2016 році “Про підтримку будівництва нових житлових будинків у місті Українка”. У якості члена дільничної виборчої комісії виборчої дільниці № 320774 територіального виборчого округу № 95 на Київщині отримала Подяку ЦВК.

Ларіончева Наталія Анатоліївна – обрана у ЄБВО по квоті, набрала 0 голосів. 

Народилася 11.05.1971 року, проживає у Києві, є кінцевим бенефіціаром ТОВ “Дні-про” та ГО “Центр ефективних рішень”, керує яким Олена Дереженко – колишня помічниця депутатів “Соціалістичної партії” Миколи Рудьковського і Миколи Мельника. Сама Наталія Ларіончева є помічницею нардепа від “Батьківщини” Євгена Яковенка, до того була помічницею у двох депутатів-соціалістів 4 скликання, і три скликання поспіль працювала у депутатів від “Партії Регіонів” Віктора Бондаренка та Володимира Дудки. 

Ліщинський Віктор Павлович – набрав 6 голосів і обраний у ЄБВО. 

Народився 27.01.1977 р., освіта вища, безпартійний, проживає в Обухові. Фізична особа-підприємець, провадить ремонт і технічне обслуговування електричного устаткування. 

“Європейська солідарність”

Олександр Валентинович Туренкоперший кандидат у списку партії в ЄБВО.

Народився 30 серпня 1966 року у Луганську. Проживає в Українці. Є директором ТОВ “Абзор”. Обраний головою Української громади.

Протягом 2016-2017 років був головою Обухівської районної державної адміністрації.

30 червня 2017 року був призначений на посаду голови Бориспільської районної державної адміністрації, звільнений президентом Володимиром Зеленським у липні минулого року. 

У декларації за минулий рік вказав, що його сім'ї належить квартира в Обухівському районі площею 68,9 кв.м, недобудована дача в Українці площею 489 кв.м, а також 42 земельних ділянки від 69 кв. м до 78 513 кв. м. З них 11 наділів, розташованих в Обухівському районі, записані на його дружину Ларису Туренко.

Їздить чиновник, як і раніше, на Mercedes Viano, а дружина – на Lexus RX 450H. Ще його дружина придбала у минулому році авто Toyota FJ Cruiser. Туренко має яхту Sea Rey Sundancer. Також в його автопарку кілька одиниць сільгосптехніки і вантажний автомобіль.

Його заробітна плата у Бориспільській РДА склала 120 929 гривень. Ще 1 346 776 гривень від отримав від відчуження нерухомого майна. Він має збереження у розмірі 380 тис. доларів США та 40 тис. євро, його дружина – 150 тис. гривень. 

Читайте: Экс-председатель Обуховской РГА Туренко баллотируется на главу Украинской ОТО

Дегтяр Анатолій Петрович - перший кандидат у списку партії в ЄБВО.

Народився 6 квiтня 1972 року в місті Києві. Трипільський сільський голова, безпартійний, проживає в селі Трипілля Обухівського району Київської області. У 2014 році висувався у нардепи по 94 округу. Засновник та керівник ТОВ “Еколог Трипілля”, що нині припинила існування.

За даними декларації за 2019 рік у якості кандидата на посаду голови громади, на нього та/або його дружину та брата записано дві земділянки у Тарасівці на Обухівщині (спільна власність, 5850 кв.м), п’ять – у Трипіллі (0,9 га); два гаражі, квартира 70,1 кв.м, житловий будинок та дача в Обухові, а також житловий будинок, що будується в Трипіллі; легкова автівка KIA Karnival 2006 р.в., причіп, квадроцикл та яхта Адамант 315 – вартість їх вказана відповідно 110 тис., 3 тисячі, 100 гривень та 1866 гривень. Доходи вказані лише з боку дружини – 53 тис. гривень зарплати у ТОВ “Омакс Інтернешнл”.

Крячко Світлана Миколаївна – обрана у ЄБВО, 44 голоси (14,91%)

Народилася 16.09.1966 року, освіта вища, місце проживання: Українка. Провадить підприємницьку діяльність (роздрібна торгівля) як ФОП. Обрана депутатом міськради у 2015 році від “Нашого краю”. Засновник ГО “Громадський контроль м. Українки” та ТОВ “Каравела-Успіх”, спільно із депутаткою Оленою Славною.

Ткаченко Григорій Іванович – обраний у ТВО №1, 142 голоси (48,13%).

Народився 27.11.1959 року, освіта вища, партійний, проживає в Українці. Депутат Обухівської райради та колишній керівник комунального підприємства по обслуговуванню житла виконавчого комітету Української міської ради. Ексзаступник голови комісії райради Обухова з питань освіти, культури, молодіжної політики, спорту, туризму, інформаційної політики, духовності та взаємодії з громадськими організаціями.

За даними декларації за 2019 рік, власник квартири 71,8 кв.м, трьох земділянок (2730 кв.м сукупної площі, одна записана на дочку), гаражу 58,6 кв.м та дачі 83,8 кв.м в Українці. Також дружина орендує приміщення 24,4; кв.м у міськради. Має моторний човен UMS-450 та користується автівкою зятя Ford Focus 2012 р.в.. Сукупний дохід сім’ї склав 1 млн 27 тис. 681 гривню.

Болбут Олег Анатолійович – вказаний на сайті міськради Українки як такий, що пройшов. 

Народився 10.07.1971 року. Отримав вищу освіту у Національному авіаційному університеті. Комерційний директор ТОВ "Казбег", з такими ж ПІБ знаходиться керівник ТОВ “Мега Джоуль”. Партійний. 

Гончаренко Анна Ігорівна – пройшла по ЄБВО, 37 голосів (12,54%).

Народилася 07.06.1984 року, освіта вища, партійна, завідувач художнього відділу у палаці культури "Енергетик" Української міської ради. Проживає в Українці. У мережі за такими ПІБ можна знайти декларацію, у якій місце роботи особи – начальник відділу у Мінекономрозвитку.

“Голос”

Шмагель Алевтина Павлівна – пройшла по ЄБВО як перший кандидат.

Народилась 11 серпня 1986 року в місті Гола Пристань Херсонської області. Балотується від політичної партії “Голос”. Безпартійна.

Працює юристкою в групі компаній “МУК”, ТОВ “ІТ Дістрібьюшн”. Була помічницею народного депутата Віктора Романюка (“Народний фронт”) на громадських засадах. 

Партійний паблік “Голосу” стверджує, що Шмагель активно боролася із забудовою міста та допомогла залучити мільйони гривень на розвиток громади.

Ревуцька Ярослава Олександрівна – пройшла по ЄБВО, набравши 69 голосів (23,38%).

Народилася 03.04.1984 року, освіта вища, партійна, керівник транспортного відділу у ТОВ "ТД Спектр". ФОП, що провадив надання послуг перевезення речей (переїзду) (нині припинений).

Нос Євген Вікторович – набрав 19 голосів (6,44%) у ЄБВО.

Народився 01.03.1977 року, має вищу освіту, є членом партії "Голос", тимчасово не працює. Провадив роздрібну торгівлю онлайн як ФОП. Його дружина – ексвіцепрезидент ГО "Трипільський Край" і ФОП. 

У декларації вона, зокрема, вказує, що вони є власниками двох квартир в Українці – 52,2 кв.м. (дружина) і 39 кв.м. (чоловік), та ще однієї – у Запоріжжі (50 кв.м). Дохід дружини від підприємництва – 212,4 тис. гривень. Автівок чи готівкових накопичень немає або не вказані.

Мудрак Дар’я Володимирівна – набрала 154 голоси (52,2%) у ТВО №3.

Народилася 20.08.1985 року, освіта вища, безпартійна, голова правління ОСББ "Чисті сосни", засновник “Ради голів ОСББ та ЖБК міста Українка Київської області". 

Її чоловік – старший інженер-програміст Департаменту інформаційних технологій Нацбанку України. 

За 2019 рік він декларує дві квартири у спільній власності – 101,2 кв.м в Українці (50/50 з дружиною), та 70,2 кв.м в Обухові (25% – з членами сім’ї на те ж прізвище). Дар’я їздить на Hyundai Getz 2008 р.в. за 75 тис. гривень. та тримає 2000 євро готівкою. Сукупний дохід сім’ї – 582 тис. 504 гривні, чоловік тримає готівкою 7 тис. євро. З інших накопичень – 8,6 тис. гривень.

“За майбутнє”

Кровкін Олександр Михайлович – пройшов як перший кандидат по ЄБВО. 

Народився 17 червня 1967 року в місті Чорнобиль, освіта професійно-технічна, безпартійний, пенсіонер, місце проживання: село Жуківці, Обухівський район. У лютому 2019 депутат Олександр Кровкін (Блок Петра Порошенка “Солідарність”) став фактичним головою Обухівської райради.

Згідно з даними декларації, за минулий рік доходи Кровкіна склали 170 тис. 907 гривень – 60 799 гривень пенсії і 104 116 гривень зарплати, а також 5 992 соцвиплат. У декларації про доходи за 2018 рік Кровкін вказав будинок в Києві площею 275 кв. м., що набутий ще в 2001 році і знаходиться у власності третьої особи. Крім того, у його власності – придбаний в 2007 році земельну ділянку в Києві площею 684 кв. м.

Згідно з даними порталу "Антикор", Олександр Кровкін був директором ТОВ "Авто-Чок" (основна діяльність – парки атракціонів і розваги), засновником якого значиться колишній народний депутат України Олександр Чорноволенко – той самий, який, за інформацією ЗМІ, пов’язаний  із загарбанням земель у Пущі-Водиці  в 2005 році.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, Кровкін ніколи не займав посаду директора даного ТОВ – зате очолював громадську організацію “Союз громадян і підприємців Дніпровського району", яка вже 10 років як припинила свою діяльність.

У 2018 році Кровкін, будучи депутатом Обухівської райради в 2016 році, отримав повідомлення від Нацагентства з питань запобігання корупції про несвоєчасне подання декларації про доходи за 2016 рік.

Читайте: Зампред Обуховского райсовета Кровкин задекларировал аттракцион, теплоход, землю и квартиры в Киеве 

Кровкіна Олена Вадимівна – 42 голоси (14,23%), ЄБВО. 

Народилася 08.04.1981 року, освіта вища, безпартійна, ФОП. 

За даними декларації її чоловіка Олександра Кровкіна про доходи, її сумарний дохід – 875 тис. гривень, а їЇ готівкові заощадження – 4,675 млн гривень; у 2018 – 4,85 млн.

У 2017 році придбала в Жуківцях Обухівського району дві земельні ділянки сумарною площею 7162 кв.м і житловий будинок вартістю 803 тис. гривень (178,8 кв. м.). У декларації також зазначено дві квартири в Києві площею 48 та 52 кв. м., першою дружина Кровкіна володіє частково (75%). У графі “цінне рухоме майно (крім автотранспорту)” у її власності також комплекс атракціонів.

Що стосується автопарку сім'ї Кровкіних, всі автомобілі записані на Олену Кровкіну: це Volkswagen Transporter (2010 р.в.), а також куплені в 2017 році причіп-фургон LMC 770 (2003 р.в.) та придбаний в 2018 році за 980 тис. гривень Land Rover Range Rover (2010 р.в.). Вказаний також човен Проект 544 – у 2018 році його місце в декларації займав пасажирський теплохід Проект-544 (1956 р.в.).

Нагорний Андрій Валерійович – 63 голоси (21,35%) у ЄБВО.

Народився 12.10.1991 р., освіта вища, безпартійний, голова та один з засновників ГО "Молодіжне об’єднання “Разом", керівник ТОВ “РАМ ЗН”. Почесний громадянин Українки – чемпіон Європи з вільної боротьби серед молоді 2008 року, бронзовий призер чемпіонату світу з вільної боротьби серед молоді 2009 року.

У 2019 році отримав 120 тис. гривень доходу, у його власності – квартира в Українці 103 кв.м та Mercedes-Benz CLS-350 2012 р.в.


“Наш край”

Луценко Володимир Петрович - пройшов як перший кандидат у ЄБВО.

Народився 03.08.1962 року. Заступник генерального директора у ТОВ "Трейдом Сервіс". За даними ПІБ є декларація спеціаліста відділу ЖКГ у Студениківській сільській раді Переяслав-Хмельницького району, який також очолює ГО “Студениківські джерела”. Достеменно відомо, що Володимир Луценко також балотувався на місцевих виборах-2020 до Київоблради по списку партії “Наш край”.

Читайте: Вибори до Київоблради 2020: список партії “Наш край” 

Гузєв Андрій Леонідович - 11 голосів (3,72%), ЄБВО.

Народився 19.07.1986 року, отримав загальну середню освіту, безпартійний, працює маркетологом у ТОВ "УІБК "Укржитлоінвест". Раніше провадив роздрібну торгівлю як ФОП. У 2015 році від “Нашого краю” балотувався, але не пройшов, до Обухівської райради – тоді працював головним режисером Палацу культури “Енергетик” в Українці. 


Кирилюк Іван Анатолійович – 24 голоси (8,13%), ЄБВО.

Народився 06.02.1975 року, має вищу освіту, безпартійний, працює керівником фізвиховання у ДНЗ "Професійний ліцей м. Українки". Чоловік депутатки Оксани Кирилюк (“Слуга народу”, див. вище). Депутат міськради минулого скликання від фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність”. Є президентом згаданої вище громадської організації “Спортивний клуб “Зміна”.

У своїй декларації вказує квартиру 45 кв.м в Українці у спільній власності з родичами, та дві земельні ділянки у Щербанівці (сукупна площа – 1933 кв.м), придбані 2019 року. Має автівку Renault Kangoo 2007 р.в. вартістю 95 тис. гривень. Його дохід за минулий рік склав 337 тис. 889 гривень, з яких 46 889 – зарплата у ліцеї, та 291 тис. – дохід від підприємництва. 

“ОПЗЖ”

Москаленко Григорій Вікторович - пройшов як перший кандидат у списку по ЄБВО.

Народився 09.08.1970 року, освіта вища, партійний. Перший заступник Голови правління з організаційно-управлінської діяльності в АТ "Київгаз" (з 17 лютого 2020 року). Балотувався на місцевих виборах до Київради від “Опозиційного блоку”, але не пройшов.

Гідіон Ірина Юріївна - 71 голос (24,06%), ЄБВО.

Народилася 10.09.1962 року, освіта вища, партійна. Місце роботи – Начальник відділу збуту у комунальному підприємстві "Українське водопровідно-каналізаційне підприємство". Депутат минулого скликання міськради від “Опозиційного блоку”, очолювала комісію з питань регламенту. 

У 2019 році її доходи становили 228 065 гривень зарплати у комунальному підприємстві, а також 3597 гривень інших виплат. Тримає готівкою 10 060 доларів США. У її власності – квартира (48,65 кв.м) та гараж (28,6 кв.м) в Українці, автівок немає. 

“Воля”

Сутковий Сергій Юрійович – пройшов як перший кандидат по ЄБВО.

Народився 23.04.1981 року в селі Трипілля, безпартійний, працює директором ПП "Трипільська рибна компанія", входить до числа засновників ГО “Інститут розвитку громад” в Обухові та є екскерівником Українсько-чеського ТОВ "Експотекс", а також членом громадського формування з охорони громадського порядку в Обухові та Обухівському районі "Афганська сотня". 

За даними декларації, за 2019 рік заробив 89 025 гривень зарплати на своєму підприємстві та за сумісництвом у ПАТ “Риболовецьке господарство села Трипілля”. Тримає готівкою 235 тисяч гривень. Подружжя Суткових – повні власники 5 земділянок сукупною площею 0,32 га в Обухові та Трипіллі, та однієї ділянки у спільній власності (50%), а також будинку у Трипіллі площею 86,1 кв.м. На Сергія записано два КАМАЗи 53212 – 1978 та 1989 р.в.; на дружину – легковик KIA Sorento 2004 р.в.

Воловенко Олексій Михайлович - 74 голоси (25,08%), пройшов по ЄБВО.

Народився 30.03.1984 року, освіта вища, безпартійний. Вказує, що тимчасово не працює. Проживає у селі Халеп’я Обухівського району. Адвокат за фахом, припинив діяльність у 2012 році. 2016-2018 роки – робота головним держінспектором Обухівського відділення Києво-Святошинського управління Державної фіскальної служби.

Згідно з даними декларації про доходи, у 2019 році єдиним джерелом доходу став Київський обласний центр зайнятості – Олексій отримав 3680 гривень виплат по безробіттю. У 2018 році, для порівняння, він декларує 61 968 гривень, з яких 52 160 гривень – доходи дружини.

Із власності – земельна ділянка 517 кв.м. у Халеп’ї та записана на дружину автівка Hyundai Santa Fe 2008 р.в., усе придбано у 2012 році. 

“Батьківщина”

Тимченко Юрій Олександрович - пройшов як перший кандидат по ЄБВО.

Народився 12.04.1965 року, освіта вища, партійний. Директор комунального некомерційного підприємства Обухівської районної ради "Обухівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" (КНП ОРР “Обухівський РЦ ПМСД”). Депутат Обухівської райради VII скликання (перший кандидат від партії “Сила людей”). 

У декларації вказує, що за 2019 рік отримав 322 111 гривень доходу – це зарплата у у ПМСД та у Обухівській ЦРЛ за сумісництвом як акушер-гінеколог, а також “дохід від зайняття незалежною професійною діяльністю”. Готівкою тримає 15 511 доларів США. Купив минулого року автівку Volvo XC60 2015 р.в. за 165 тис. гривень. З нерухомості має лише квартиру в Українці (39,6 кв.м) – на дружину записані дача 123,8 кв.м в Українці та дві земельні ділянки: 0,1 га в Підгірцях та 481 кв.м в Українці.

Ягодзинська Тетяна Михайлівна – 28 голосів (9,49%), ЄБВО.

Народилася 19.04.1965 року, освіта вища, партійна. Начальник відділу майнових відносин у ПАТ "Центренерго" Трипільської ТЕС. Депутатка минулого скликання Української міськради від фракції “Об’єднання “Самопоміч”. Керівник та один з засновників Громадської спілки “Спілка обслуговуючих житлово-будівельних кооперативів “Будуємо разом” та Обслуговуючого кооперативу по будівництву житлового будинку “Стугна”.

У декларації за 2019 рік вказує, що отримала 313 824 гривень зарплати за місцем роботи у ПАТ “Центренерго” та 60 тис. – від надання майна в оренду. Власниця двох квартир в Українці – 54,1 кв.м вартістю 1,18 млн гривень, придбана у кредит, та 39,8 кв.м вартістю 744 тис. 631 гривня, – а також земділянки 0,12 га у Трипіллі. Відкрила 8 рахунків у різних банках, у двох узяла іпотечний кредит на квартиру.

ЗМІ писали, що на ці дві квартири Тетяни Ягодзинської накладено арешт рішенням Голосіївського районного суду у рамках кримінального провадження стосовно планів будівництва в Обухові обслуговуючого кооператива “ЖБК “Кальміус”. В цьому провадженні фігурують міський голова Обухова Олександр Левченко, а також співробітники та депутати міськрад Обухова і Українки.

Нагадаємо, до складу Української міської громади увійшли місто Українка, а також села Верем'я, Витачів, Жуківці, Плюти, Трипілля, Халеп'я та Щербанівка.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Української ОТГ на місцевих виборах 2020

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, слуга народа, батькивщина, европейская солидарность, опзж, украинка, за майбутне, голос, результаты выборов, воля, украинский горсовет, украинская ото

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій