пятница, 5 марта 2021 г.

Вибори до Київоблради 2020: список “Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

Вибори до Київоблради 2020: список “Всеукраїнського об’єднання “Свобода”

На виборах до Київської обласної ради партія “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” висунуло 51 кандидата на дев’яти територіальних виборчих округах Київщини. 

Про це KV стало відомо зі списку ВО “Свобода" на виборах до Київоблради, який з’явився на офіційному сайті Центрвиборчкому.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Єдиний виборчий список до Київської обласної ради виглядає так:

  1. Сабій Ігор Михайлович – член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", голова Київського обласного осередку ВО "Свобода", Голова, судимість відсутня. Заборгованість зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред'явлення виконавчого документа до примусового виконання, відсутня.

  2. Хмельницький Вячеслав Вікторович – приватний підприємець, депутат Київської обласної ради (фракція ВО “Свобода”), член комісії з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій.

  3. Однороманенко Олександр Михайлович – заступник голови Києво-Святошинської районної ради, голова фракції ВО "Свобода" у Києво-Святошинській районній раді.

  4. Гайдамачук Ірина Олександрівна – директор ПП "Юридична компанія “Cофія".

  5. Байло Людмила Віталіївна – керівник центрального офісу партії ВО “Свобода”

  6. Кириченко Олександр Васильович – приватний підприємець

  7. Кайда Олексій Петрович – заступник голови Івано-Франківської міської ради з питань виконавчих органів ради, народний депутат VII скликання від ВО “Свобода”.

  8. Музиченко Наталія Анатоліївна – приватний підприємець, активістка у місті Біла Церква. 

  9. Гордієнко Віталій Миколайович – депутат Бориспільської райради, екс-голова Бориспільської РДА, директор з економіки у приватному підприємстві “Паларіс”

  10. Кошель Світлана Сергіївна – приватний підприємець, дружина секретаря Білоцерківської міської ради, члена партії ВО “Свобода” Вадима Кошеля

  11. Кривенко Олег Вікторович – заступник голови КП КОР "Фонд комунального майна"

  12. Чубук Євген Олександрович – депутат обласної ради від ВО "Свобода", ексголова комісії з питань земельних відносин та агропромислового комплексу, приватний підприємець

  13. Береговий Олег Леонідович – депутат Іванківської районної ради, заступник директора у ТОВ "Тріом – Агро"

  14. Філюк Ольга Валеріївна – начальник відділу кадрів у Національному музеї народної архітектури та побуту України

  15. Столяр Ірина Василівна – керівник Броварської районної партійної організації ВО "Свобода"

  16. Хрик Василь Михайлович – Завідувач кафедри лісового господарства у Білоцерківському Національному аграрному університеті

  17. Запаскін Максим Романович – депутат Київської обласної ради (фракція ВО “Свобода”), керуючий партнер-адвокат у адвокатському об’єднанні "Арбітріум Ліберум".

  18. Домбровський Ігор Ростиславович – заступник командира 72-ї механізованої бригади, член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", пенсіонер

  19. Власенко Олена Миколаївна – вчитель Ходосіївської загальноосвітньої школи.

  20. Близнюкова Людмила Василівна – пенсіонерка

  21. Гридько Олексій Олександрович – директор ТОВ "Крим-Італ"

  22. Нечипоренко Наталія Олександрівна – провідний інженер лісових культур у ДП "Іванківський лісгосп”

  23. Деркач Юрій Олексійович – директор санаторно-оздоровчого комплексу "Дружба"

  24. Яременко Сергій Володимирович – депутат Київської обласної ради (фракція ВО “Свобода”), член комісії Київоблради з питань управління комунальною власністю, приватизації та житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій, голова Білоцерківського районного осередку ВО “Свобода”, приватний підприємець

  25. Вішталюк Інна Анатоліївна – директор ТОВ "Добробут"

  26. Шаменко Сергій Миколайович – начальник групи безпеки у ТОВ “ЕКО Маркет”

  27. Фатєєв Анатолій Вікторович – головний спеціаліст з технагляду Управління будівництва, ЖКГ, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради, ветеран АТО

  28. Бондар Юлія Володимирівна – керівник відділення банку АБ “Укргазбанк”

  29. Кухарський Сергій Олексійович – лікар Ірпінської міської лікарні

  30. Плескановська Мар’яна Валеріївна – тимчасово не працює

  31. Примаченко Андрій Вікторович – директор Федерації рукопашного бою Київщини

  32. Бігун Назарій Васильович – директор благодійного фонду "Твоя Любов"

  33. Жежера-Шапошнікова Олена Олександрівна – журналістка сайту "Громади Приірпіння"

  34. Сигнаєвський Олександр Васильович – головний бухгалтер ПП “Паларіс”

  35. Швець Тетяна Миколаївна – приватний підприємець

  36. Барняк Тарас Михайлович – приватний підприємець

  37. Яковюк Геннадій Володимирович – приватний підприємець

  38. Веремієнко Валентина Григорівна – комірник у ТОВ "Інтерагроінвест"

  39. Таран Олександр Борисович – самозайнята особа

  40. Маслова Тетяна Леонідівна – провідний фахівець Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області

  41. Кривша Ярослав Анатолійович – адвокат у Адвокатському об’єднання "Лоер Груп Україна"

  42. Калішук Сергій Анатолійович – директор ПП "Діліжанс Проект"

  43. Матюшко Ірина Іванівна – вчитель початкових класів у Броварській ЗОШ №9

  44. Голик Павло Степанович – пенсіонер

  45. Марчук Тетяна Сергіївна – приватний нотаріус

  46. Іванченко Андрій Андрійович – торговий представник ТОВ "Анд Груп"

  47. Малярчук Євген Миколайович – пенсіонер

  48. Россуждай Лілія Володимирівна – тимчасово не працює

  49. Нерубайська Ольга Валентинівна – кредитний фахівець у Першому Українському міжнародному банку

  50. Даниленко Олександр Юрійович – заступник Голови Секретаріату Всеукраїнської асоціації районних та обласних рад

  51. Довгаль Раїса Василівна – пенсіонер

ТВО №1. Територіальна громада Білоцерківського району Київської області, що включає Білоцерківську територіальну громаду

  1. Сабій Ігор Михайлович

  2. Хмельницький Вячеслав Вікторович

  3. Кошель Світлана Сергіївна

  4. Запаскін Максим Романович

  5. Яременко Сергій Володимирович

  6. Бондар Юлія Володимирівна

  7. Іванченко Андрій Андрійович

  8. Довгаль Раїса Василівна

ТВО №2. Територіальні громади Білоцерківського району Київської області, що включають Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади

  1. Деркач Юрій Олексійович

  2. Вішталюк Інна Анатоліївна

  3. Веремієнко Валентина Григорівна

  4. Таран Олександр Борисович

  5. Голив Павло Степанович

  6. Нерубайська Ольга Валентинівна

ТВО №3. Територіальні громади Бориспільського району Київської області, що включають Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади

  1. Гордієнко Віталій Миколайович

  2. Шаменко Сеигій Миколайович

  3. Сигнаєвський Олександр Васильович

  4. Маслова Тетяна Леонідівна

  5. Россуждай Лілія Володимирівна

ТВО №4. Територіальні громади Броварського району Київської області, що включають Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади

  1. Чубук Євген Олександрович

  2. Столяр Ірина Василівна

  3. Фатєєв Анатолій Вікторович

  4. Калішук Сергій Анатолійович

  5. Матюшко Ірина Василівна

ТВО №5. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади

  1. Кривенко Олег Вікторович

  2. Близнюкова Людмила Василівна

  3. Кухарський Сергій Олексійович

  4. Жежера-Шапошнікова Олена Олександрівна

  5. Малярчук Євген Миколайович

ТВО №6. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади

  1. Однороманенко Олександр Михайлович

  2. Байло Людмила Віталіївна

  3. Кириченко Олександр Васильович

  4. Музиченко Наталія Анатоліївна

  5. Домбровський Ігор Ростиславович

ТВО №7. Територіальні громади Вишгородського району Київської області, що включають Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади

  1. Береговий Олег Леонідович

  2. Філюк Ольга Валеріївна

  3. Нечипоренко Наталія Олександрівна

  4. Примаченко Андрій ВІкторович

  5. Швець Тетяна Миколаївна

ТВО №8. Територіальні громади Обухівського району Київської області, що включають Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади

  1. Кайда Олексій Петрович

  2. Власенко Олена Миколаївна

  3. Гридько Олексій Олександрович

  4. Плескановська Мар’яна Валеріївна

  5. Барняк Тарас Михайловимч

  6. Даниленко Олександр Юрійович

ТВО №9. Територіальні громади Фастівського району Київської області, що включають Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади

  1. Гаймадачук Ірина Олександрівна

  2. Яковюк Геннадій Володимирович

  3. Кривша Ярослав Анатолійович

  4. Марчук Тетяна Сергіївна

Читайте: “Свобода” Київщини оголосила список кандидатів на голів ОТГ та до облради 

Фото: фейсбук “Свобода Київщина”

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, киевская область, местные выборы 2020, киевский областной совет, во свобода, игорь сабий, избирательный кодекс, местный совет, избирательный список

пятница, 5 марта 2021 г.
15:00
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
Субботние ярмарки 6 марта пройдут в восьми районах Киева (адреса)
20:24
Суд оштрафовал экс-замминистра Немилостивого и лишил на год прав за вождение в нетрезвом виде
20:05
“Киевкоммунсервис” в 2021 году собирается увеличить обороты
19:45
На выходных ярмарки изменят движение столичного общественного транспорта (схемы)
19:23
На столичном Центральном вокзале мужчина попал под поезд и остался без ног
19:15
В Ассоциации городов возмущены решением Рады урезать права местных властей на борьбу с “теневой занятостью”
19:05
За 4 марта в Киеве было выявлено 26 нарушений противоэпидемических мероприятий
19:01
В марте в Киеве стартует масштабный эко-флешмоб “Деревья вместо цветов”, - “Смарт Сити Хаб”
18:47
Даже в условиях пандемии медицинская отрасль столицы продолжает развиваться - Валентина Гинзбург
18:41
США ввели санкции против олигарха Коломойского
18:31
На фасаде киевского Дома государственных художественных коллективов им. Шевченко частично обвалилась зеркальная облицовка (фото)
18:21
Программа доступной ипотеки станет отправной точкой роста экономики в стране, - Владимир Зубик
18:04
Средняя зарплата на Киевщине за год выросла на 12%
17:41
Госипотека вряд ли станет стимулом для коммерческих банков развивать ипотечные программы, - эксперт
17:24
Виталий Кличко: в Киеве вакцинировали 450 жителей города
Календарь событий