пятница, 4 декабря 2020 г.

Вибори до Київоблради 2020: список “Радикальної партії Олега Ляшка”

Вибори до Київоблради 2020: список “Радикальної партії Олега Ляшка”

“Радикальна партія Олега Ляшка” на місцевих виборах 2020 року висунула до Київської обласної ради 70 кандидатів на дев’яти територіальних виборчих округах Київщини. Список очолила дружина лідера партії Росіта Ляшко (Сайранен). Також у списку партії начальник відділу апарату Київської міськдержадміністрації (КМДА), працівники Печерської райдержадміністрації (РДА), незначна кількість підприємців, місцевих депутатів і чиновників, багато різного роду спеціалістів фірм та установ, а також безробітні та пенсіонери.

Про це KV стало відомо зі списку "Радикальної партії Олега Ляшка" на виборах до Київоблради, який оприлюднено на сайті Центральної виборчої комісії (ЦВК).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Єдиний виборчий список “Радикальної партії Олега Ляшка” до Київської облради

1. Ляшко (Сайранен) Росіта Олександрівна – дружина лідера політсили Олега Ляшка, безпартійна, фізична особа-підприємець, основний вид діяльності якої – надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Росіта Ляшко раніше політикою не займалась. 

В декларації Олега Ляшка за 2019 рік вказано, що його дружина Росіта має у власності дачний будинок (296 кв.м.), дві земельні ділянки (605 та 613 кв.м.) у Києві та автомобіль MERCEDES-BENZ, а також орендує у молодшої сестри Лоліти Федотової літню кухню площею 61 кв. м. у селі Мала Олександрівка Бориспільського району Київщини. Також у її власності – ювелірні прикраси, три теплових насоси загальною вартістю близько 670 тис. гривень та дизель-генератор вартістю 428 тис. гривень. Крім цього, Олег Ляшко задекларував 6,7 млн гривен, які Росіта отримала у подарунок, та 20 тис. гривень прибутку від надання майна в оренду. В готівковій формі у Росіти зберігається 180 тис. гривен, 12 тис. доларів та 17 тис. євро. В декларації також вказано, що Росіта Ляшко має фінансові зобов'язання перед сестрою – позику в розмірі 60 тис. доларів.

За інформацією аналітичної системи Youcontrol, у вересні 2019 року Росіта Ляшко заснувала ТОВ Приватний заклад дошкільної освітиВілла Кідс.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

До цього, за інформацією Бігус, Росіта Ляшко не мала власного бізнесу, а 12 років тому керувала компанією "Консу Київ", що займалася наданням юридичних та нотаріальних послуг. До цієї посади працювала менеджером у клубі гральних автоматів, де й познайомилась з Олегом Ляшком.

2. Загуменний Микола Васильович – №1 списку “Радикальної партії Олега Ляшка” у територіальному виборчому округу ТВО №4 (включає Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади).

Зараз Микола Загуменний очолює управління економіки та інвестицій Броварської міськради.

Згідно з його декларацією за 2019 рік, він має п'ять земельних ділянок у Броварському районі, торгівельно-сервісний комплекс (323,7 кв.м.) в Броварах, автомобіль Volkswagen 2010 року випуску. Дохід Миколи Загуменного за минулий рік склав 375,11 тис. гривень. 

У 2015 році він безуспішно балотувався в Київську обласну раду VII скликання від “Радикальної партії Олега Ляшка”. У місцевих виборах 2020 року бере участь разом з дружиною – Загуменною Тетяною Михайлівною, яка також балотується до Київоблради від “Радикальної партії Олега Ляшка” (№6 цього списку). 

3. Задоренко Ігор Валентинович – №1 списку “Радикальної партії Олега Ляшка” у ТВО №9 (включає Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади).

Ігор Задоренко начальник відділу з питань взаємодії зі столичними РДА та структурними підрозділами Київської міськдержадміністрації (КМДА) управління організаційної роботи та регіональних зв'язків Апарату КМДА.

Згідно його декларації за 2019 рік, він має у власності квартиру (99.8 кв.м.) у Києві, 45,28 тис.доларів, 37,2 тис. євро та 1,05 млн гривень готівкою та 30 тис. гривень на рахунку в Ощадбанку. При цьому за рік з доходів Ігор Задоренко мав лише зарплату в розмірі 333,6 тис. гривень.

4. Копил-Філатова Тетяна Василівна№1 списку “Радикальної партії Олега Ляшка” у ТБО №5 (включає Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади)

Тетяна Копил-Філатова з 2015 року працює начальником управління освіти та інноваційного розвитку Печерської РДА.

До 2000 року працювала педагогом -організатором ситняківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня (село Ситняки Макарівського району Київщини). Потім працювала адміністратором, менеджером, офіціантом у їдальні Управління справами ВР. З 2005 року на державній службі – була працівником Державної інспекції з енергозбереження у Київській області, Державної екологічної інспекції у Київській області, Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Київській області, Департамента екології та природних ресурсів Київської облдержадміністрації (КОДА).

5. Плясецький Олександр Віталійович№1 списку “Радикальної партії Олега Ляшка” у ТВО №7 (включає Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади).

На сьогодні Олександр Плясецький безробітний. До цього був заступником голови Баришівської райдержадміністрації. У 2019 році безуспішно балотувався до ВР від партії “Українська стратегія Гройсмана”.

Згідно його декларації за 2019 рік, Плясецький має земельну ділянку у Підгірцях Обухівського району, де будує дачний будинок, автомобіль Шевроле Круз 2009 року випуску. За минулий рік він отримав 218,18 тис. гривень зарплати.

6. Загуменна Тетяна Михайлівна№1 списку “Радикальної партії Олега Ляшка” у ТВО №3 (включає Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади).

Тетяна Загуменна – фізична особа-підприємець, дружина Миколи Загуменного (№2 цього списку). 

Людина з таким самим прізвищем і ініціалами з 2010 по 2015 рік була депутатом Київоблради VI скликання (партія "Фронт Змін"). В 2015 році безуспішно балотувалася в Київську обласну раду VІІ скликання від “Радикальної партії Олега Ляшка”.

7. Ленська Алла Валеріївнапомічник адвоката в адвокатському об'єднанні “Україна Закон Право”, дружина депутата від "Радикальної партії Олега Ляшка" Верховної Ради VIII скликання Олексія Ленського.

Була помічником депутата Верховної Ради VII скликання Івана Куровського (самовисуванець).

8. Божок Михайло Іванович депутат Богуславської міськради від “Радикальної партії Олега Ляшко”, член комісії з питань земельних відносин, архітектури, містобудування та агропромислового комплексу вказаної міськради, адвокат Ради адвокатів Київської області.

Михайло Божок з 2006 по 2012 рік був слідчим слідчого відділу Богуславського РВ ГУ МВС в Київській області; з 2012 по 2014 рік працював як фізична особа-підприємець; з 2015 по 2016 рік був юристом Київського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Оберіг”.

Згідно його декларації за 2019 рік, він має у спільній власності з дружиною нежитлові приміщенні в селі Ісайки Богуславського району. Все інше нерухоме майно знаходиться у власності дружини – два житлових будинки та три земельні ділянки в Богуславі.

9. Сіненок Ігор Олександровичаспірант кафедри глобальної економіки в Національному університеті біоресурсів і природокористування України.

10. Коваленко Олена Володимирівна – головний спеціаліст відділу аналізу та планування управління економіки та інвестицій Броварської міськради.

11. Агеєв Дмитро Вікторович – заступник директора ТОВ “Едстар”.

12. Волошин Юлія Василівна – №1 у списку “Радикальної партії Олега Ляшка” у ТВО №8 (включає Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади), викладач в Кагарлицькій дитячій школі мистецтв.

13. Федун Юрій Степанович – співзасновник та голова київської обласної громадської організації "Громадська взаємодія людей з інвалідністю". Був помічником депутатів ВР: Василя Горбаля (самовисування, IV скликання), Віктора Коржа (Партія регіонів, V скликання) та Олега Ляшка (“Радикальна партія Олега Ляшка”, VIII скликання). В 2015 році балотувався до Бориспільської міської ради та до Київоблради від "Радикальної партії Олега Ляшка".

Повний тезка Федуна у 2004 року був довіреною особою кандидата в президенти Олександра Базилюка, який в 1990-х роках був членом Ради співвітчизників при Держдумі РФ.

14. Гіглава Тетяна Михайлівна – голова фермерського господарства “Серпанок”.

15. Бакун Володимир Миколайович – директор ПП “Терен”. У 2019 році Володимир Бакун безуспішно балотувався до ВР від “Радикальної партії Олега Ляшка”. Згідно з його декларацією за 2019 рік, він має житловий будинок (76,1 кв.м.) нежитлові будівлі (944,7 кв.м.) та свинарник (1068,8 кв.м.) в селищі Ставище, квартиру (36,2 кв.м.) у Вишневому, одинадцять земельних ділянок в селах Ставищенського району та землі водного фонду (95 458 кв.м.) у Ставищі.

16. Харута Вікторія Анатоліївна – фізична особа-підприємець.

Її чоловік – Вадим Харута – також балотується у депутати Київоблради від “Радикальної партії Олега Ляшка” (№17 цього списку).

Вікторія Харута, згідно з декларацією свого чоловіка за 2018 рік, володіє нежитловим приміщенням площею 82,1 кв.м. в Білій Церкві та земельною ділянкою площею 54 кв.м. в селі Шкарівка Білоцерківського району Київщини, а також автомобілем CITROEN BERLINGO 2012 року випуску.

17. Харута Вадим Григорович - №1 списку “Радикальної партії Олега Ляшка” у ТВО №2 (включає Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади), підприємець.

Вадим Харута у 2015 році був депутатом Фурсівської сільської ради Білоцерківського району, у 2019 році балотувався до ВР від “Радикальної партії Олега Ляшка”.

Згідно з декларацією Вадима Харути за 2018 рік, у його власності перебуває житловий будинок (284,9 кв.м.) та дві земельні ділянки (2500 кв.м. та 99 кв.м.) в селі Трушки Білоцерківського району, автомобіль MERCEDES-BENZ VITO 2008 року та VOLKSWAGEN TOUAREG 2014 року.

Йому разом з дружиною – Вікторією Харутою (№ 16 цього списку) – належать корпоративні права у ПП "Белвет", ТОВ “Белмікс”, ТОВ "БЕЛ-ФАСТ", ТОВ "BELVET EE OU" (Естонія). Крім цього Вадиму Харуті належить 70 % ТОВ "UAB Belveta LT" (Литва).

18. Плясецька Ольга Юріївна№1 списку партії “Радикальна партія Олега Ляшка” у ТВО №6 (включає Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади), заступник директора департаменту спеціальних ризиків ПРАТ "СК "Універсальна".

19. Пащенко Юрій Григорович – безробітний.

20. Руденко Лілія Володимирівна – вчитель в Бориспільській загальноосвітній школі I-III ступенів №6.

21. Дьомкін Олексій Володимирович – безробітний.

22. Крисько Тетяна Миколаївна – старша медична сестра в Київській дитячій лікарні №8.

23. Мариненко Микола Федорович – контролер в ПАТ “ДТЕК”.

24. Олексієнко Анастасія Анатоліївнабезробітна.

25. Черніцьких Володимир Олександрович – №1 списку “Радикальна партія Олега Ляшка” по територіальному виборчому округу №1 (включає Білоцерківську територіальну громаду), підприємець. З 1998 року займається підприємницькою діяльністю, має мережу рибних магазинів у місті Біла Церква.

26. Мачульська Людмила Іванівнадепутат Кагарлицької міської ради від "Радикальної партії Олега Ляшка", юрист Кагарлицького комунального житлово-експлуатаційного підприємства.

Згідно її декларації за 2019 рік, Людмила Мачульська має в спільній власності з чоловіком кімнату площею 41 кв.м. в Кагарлику та автомобіль RENAULT KANGOO 1998 року. Інша нерухомість офіційно належить її чоловіку - Миколі Мачульському, який працює в ПАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

27. Самойленко Євгеній Вікторович – директор департаменту формування контингенту та рекламної діяльності відкритого міжнародного університету розвитку людини "Україна".

Євген Самойленко був помічником чотирьох депутатів ВР різних скликань: Володимира Толстенко (БЮТ V скликання, та Партія регіонів VI скликання), Дмитра Шенцева (Партія регіонів”, VI скликання) та Наталії Веселової (“Самопоміч”, VII скликання).

28. Чохленко Тетяна Юріївна – пенсіонерка. За даними аналітичної системи Youcontrol, Тетяна Чохленко співзасновник та керівник ТОВ “Тотоха”, фермерське господарство “Устимівське” та ГО “Фурси туристичні”. Партнерами Чохленко по фермерському господарству та ГО є Вадим та Вікторія Харута (№16 та 17 цього списку).

29. Бут Юрій Олександрович – голова відділення ВГО “Київський обласний комітет виборців України”.  У 1998 році балотувався в ВР від блоку партій "Європейський вибір України", був помічником-консультантом народного депутата IV скликання Дмитра Рудковського (фракція СПУ).

30. Лінська Людмила Борисівна – головний спеціаліст з питань юридичного забезпечення відділу з питань комунальної власності та земельних відносин в Богуславській районній раді.

31. Осадчий Денис Петрович – водій технологічного процесу ТОВ "Богуславський кар’єр".

32. Крєтова Рум’яна Валеріївна – безробітна. За даними аналітичної системи Youcontrol, очолює з 2014 року обслуговуючий кооператив "Власників гуртожитку "Кристал" по вул. 1 травня-4 у Василькові.

33. Горобець Роман Володимирович – безробітний.

34. Кобилінська Інна Олександрівнастарший продавець ФОП “Довбуш В.Р.”.

35. Кутузов Петро Олександрович – пенсіонер.

36. Шмельова Галина Степанівна – оператор в ТОВ “Комфі-трайд”.

37. Семенов Руслан Валерійович – безробітний.

38. Рязанцева Ангеліна Дмитрівна – безробітна.

39. Степаненко Сергій Вікторович – безробітний.

40. Головачова Оксана Олександрівна – продавець ФОП “Житкевич Таїса Іванівна”.

41. Богуш Сергій Олександрович – безробітний.

42. Добриніна Ольга Вікторівна – співвласник та голова ГО “Вартові історичного Києва”.

43. Карпов Юрій Рудольфович – військовий пенсіонер.

44. Ситник Оксана Петрівна – провідний юрисконсульт комунальної бюджетної установи “Контактний центр Києва”.

45. Мельниченко Дмитро Валерійович – безробітний.

46. Осадчук Ольга Степанівна – чергова стаціонарних постів Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського”.

47. Василець Андрій Юрійович – безробітний.

48. Марчук Юлія Василівна – безробітна.

49. Суховієнко Володимир Васильович – безробітний.

50. Мігел Сузет Мануелівна – менеджер ТОВ “Деіра-Трайд”. Раніше працювала як фізична особа-підприємець, яка надавала послуги перукарень та салонів краси у Василькові.

51. Губанов Сергій Вячеславовичфізична особа-підприємець, помічник депутата Броварської міськради VII скликання Володимира Опалько (партія “Блок Петра Порошенка “Солідарність”).

52. Сломчинська Анна Олексіївна - безробітна.

53. Некрасов Даниїл Андрійович – безробітний.

54. Мірошниченко Тетяна Миколаївна – фізична особа-підприємець.

55. Шпак Олександр Володимирович – безробітний.

56. Коваленко Валерія Олександрівна – методист в Київському університеті ім. Бориса Грінченка. 

57. Єрусєв Сергій Едуардовичбезробітний.

58. Соскова Ольга Сергіївна – продавець продовольчих товарів ТОВ "Стаф пул".

59. Соколов Віктор Анатолійович – провідний юрисконсульт в КБУ "Контактний центр міста Києва".

60. Качаєнко Стелла Аршаківна – безробітна.

61. Копил Олександр Васильович комірник в ТОВ "БудПОСТАЧ".

62. Куцевол Лариса Дмитрівна – бухгалтер у ФОП "Лінська О. В.".

63. Падій Олег Миколайович – безробіний уроженець міста Козелець Чернігівської області.

64. Копил Галина Олександрівна – пенсіонерка.

65. Луб’яний В’ячеслав Анатолійович – провідний фахівець групи оренди та державних закупівель централізованої бухгалтерії Печерської РДА.

66. Прищепа Алла Віталіївна – економіст I категорії групи оренди та державних закупівель централізованої бухгалтерії Печерської РДА.

67. Семко Микола Миколайович – водій в ТОВ "ВТОРМА ЮА".

68. Філіц Людмила Олегівна – керівник групи оренди та державних закупівель централізованої бухгалтерії Печерської РДА в Києві.

69. Філатов Олександр Володимирович – безробітний уроженець Харкова.

70. Соколова Юлія Володимирівна – безробітна. 

Кандидати до Київської обласної ради від “Голосу” на місцевих виборах 2020 розподілені по окружним спискам наступним чином.

ТВО №1. Територіальна громада Білоцерківського району Київської області, що включає Білоцерківську територіальну громаду

  1. Черніцьких Володимир Олександрович

  2. Харута Вікторія Анатоліївна

  3. Бут Юрій Олександрович

  4. Сломчинська Анна Олексіївна

  5. Чохленко Тетяна Юріївна

  6. Горобець Роман Володимирович

  7. Семенов Руслан Валерійович

ТВО №2. Територіальні громади Білоцерківського району Київської області, що включають Сквирську, Тетіївську, Рокитнянську, Таращанську, Ставищенську, Узинську, Володарську, Гребінківську, Фурсівську, Маловільшанську, Ковалівську та Медвинську територіальні громади

  1. Харута Вадим Григорович

  2. Гіглава Тетяна Михайлівна

  3. Бакун Володимир Миколайович

  4. Кобилінська Інна Олександрівна

  5. Степаненко Сергій Вікторович

  6. Прищепа Алла Віталіївна

  7. Соколов Віктор Анатолійович

ТВО №3. Територіальні громади Бориспільського району Київської області, що включають Бориспільську, Яготинську, Переяславську, Пристоличну, Вороньківську, Студениківську, Гірську, Золочівську, Циблівську, Ташанську та Дівичківску територіальні громади

  1. Загуменна Тетяна Михайлівна

  2. Федун Юрій Степанович

  3. Руденко Лілія Володимирівна

  4. Некрасов Даниїл Андрійович

  5. Крисько Тетяна Миколаївна

  6. Пащенко Юрій Григорович

  7. Добриніна Ольга Вікторівна

  8. Самойленко Євгеній Вікторович

  9. Качаєнко Стелла Аршаківна

  10. Мариненко Микола Федорович

  11. Олексієнко Анастасія Анатоліївна

ТВО №4. Територіальні громади Броварського району Київської області, що включають Броварську, Великодимерську, Баришівську, Березанську, Згурівську, Калитянську, Зазимську та Калинівську територіальні громади

  1. Загуменний Микола Васильович

  2. Ленська Алла Валеріївна

  3. Губанов Сергій Вячеславович

  4. Коваленко Олена Володимирівна

  5. Карпов Юрій Рудольфович

  6. Соколова Юлія Володимирівна

  7. Мельниченко Дмитро Валерійович

  8. Шмельова Галина Степанівна 

ТВО №5. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Бучанську, Макарівську, Бородянську, Гостомельську, Немішаївську та Пісківську територіальні громади

  1. Копил-Філатова Тетяна Василівна

  2. Філатов Олександр Володимирович

  3. Головачова Оксана Олександрівна

  4. Богуш Сергій Олександрович

  5. Рязанцева Ангеліна Дмитрівна

  6. Семко Микола Миколайович

ТВО №6. Територіальні громади Бучанського району Київської області, що включають Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську територіальні громади

  1. Плясецька Ольга Юріївна

  2. Сіненок Ігор Олександрович

  3. Коваленко Валерія Олександрівна

  4. Шпак Олександр Володимирович

  5. Мірошниченко Тетяна Миколаївна

  6. Єрусєв Сергій Едуардович

ТВО №7. Територіальні громади Вишгородського району Київської області, що включають Вишгородську, Іванківську, Славутицьку, Димерську, Петрівську, Пірнівську та Поліську територіальні громади

  1. Плясецький Олександр Віталійович

  2. Соскова Ольга Сергіївна

  3. Агеєв Дмитро Вікторович

  4. Ситник Оксана Петрівна

  5. Падій Олег Миколайович

  6. Філіц Людмила Олегівна

  7. Луб’яний В’ячеслав Анатолійович

  8. Копил Галина Олександрівна

  9. Копил Олександр Васильович

ТВО №8. Територіальні громади Обухівського району Київської області, що включають Васильківську, Обухівську, Миронівську, Кагарлицьку, Богуславську, Українську, Ржищевську, Федосіївську та Козинську територіальні громади

  1. Волошин Юлія Василівна

  2. Божок Михайло Іванович

  3. Куцевол Лариса Дмитрівна

  4. Осадчий Денис Петрович

  5. Мачульська Людмила Іванівна

  6. Кутузов Петро Олександрович

  7. Лінська Людмила Борисівна

  8. Дьомкін Олексій Володимирович

  9. Крєтова Рум’яна Валеріївна

ТВО №9. Територіальні громади Фастівського району Київської області, що включають Фастівську, Боярську, Калинівську, Глевахівську, Чабанівську, Кожанську, Гатненську, Бишівську та Томашівську територіальні громади

  1. Задоренко Ігор Валентинович

  2. Осадчук Ольга Степанівна

  3. Василець Андрій Юрійович

  4. Марчук Юлія Василівна

  5. Суховієнко Володимир Васильович

  6. Мігел Сузет Мануелівна

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

Фото: колаж KV

КиевVласть

Алена Момот, Інна Арас

Теги: местные выборы 2020, киевский областной совет, список, місцеві вибори 2020, київська облрада, радикальна партія, росіта ляшко

четверг, 3 декабря 2020 г.
16:52
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 4 декабря, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
20:34
В Киевском областном совете создано межфракционное объединение “Киевщина”
20:24
На фасаде “дома с драконами” в центре Киева устроили “спящую” фотовыставку
20:14
Власти Белой Церкви предупредили жителей одного из микрорайонов об опасности использования воды из колодцев (видео)
20:07
Вони пройшли: список депутатів Димерської селищної ради на місцевих виборах 2020
20:03
Сразу после назначения Татарова заместителем главы Офиса президента фирма его тестя получила от Киевсовета землю под строительство
19:43
На Киевщине женщина-блогер угрожала сотруднице полиции “магией” (фото)
19:42
Школьники 10-ти столичных школ научатся ответственному потреблению, - Kyiv Smart City
19:25
Электронный медсервис Helsi запустил мобильное приложение
19:03
В ноябре нарушители правил парковки в Киеве заплатили штрафов на более чем 2 млн гривен
18:43
В Киеве за время действия “карантина выходного дня” правоохранители проверили около 5 тысяч заведений
18:26
Правоохранители разоблачили канал доставки наркотиков заключенным Бучанской исправительной колонии
18:10
Нардепы разрешили “газовщикам” вторгаться в дома и частные жилища для “техобслуживания”
18:01
В ЖК “Файна Таун” стартовали зимние скидки на квартиры до 22%, - KAN
17:42
Синоптики предупредили жителей Киева о надвигающемся тумане
Календарь событий