среда, 20 октября 2021 г.

“Велике будівництво” на Київщині: вже завершено половину запланованих об’єктів

“Велике будівництво” на Київщині: вже завершено половину запланованих об’єктів

Голова Київської ОДА Василь Володін проінспектував результати тепломодернізації двох шкіл на та реконструкції стадіону “Колос” у Тетієві. За його словами, з 314 млн гривень, виділених області за програмою “Велике будівництво”, освоєно приблизно 150-160 млн, а в експлуатацію введено половину запланованих за програмою об’єктів.

Як передає кореспондент KV, 20 жовтня 2020 року голова Київської ОДА Василь проінспектував три реконструйовані об’єкти соціальної інфраструктури у трьох районах Київщини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Зокрема, він побував у опорному навчальному закладі Синявського НВК “ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ” – у закладі, де навчається 300 учнів та ще 35 – в інклюзивних класах, вже утеплено підвал, покрівлю та стіни, замінено вікна. На термомодернізацію будівлі школи із обласного бюджету було виділено 10,8 млн грн, і ще 1,6 млн гривень – з районного. Всього в області 4 такі заклади, що займаються дітьми з особливими потребами.

Також за програмою енергозбереження у ході капремонту будівлі опорного закладу освіти “Шкарівський академічний ліцей – центр позашкільної освіти” у селі Шкарівка Білоцерківського району утеплено фасад. У ліцеї навчається 458 дітей та працює інклюзивно-ресурсний центр. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Як зазначає Василь Володін, цього року теплосанацією охоплено десять об’єктів. Із них чотири – повністю завершено. По першому закладу економія споживання енергетичних ресурсів складе близько 88%, а економія бюджетних коштів – 42%. У Шкарівському академічному ліцеї економія споживання складе близько 42%, економія бюджетних коштів – 20%.

“Попереду в нас ще багато роботи. Обов’язково продовжимо процес теплосанації шкіл в наступному році. Головне – комфорт наших дітей, тому будемо активно працювати!” – підкреслив очільник Київської ОДА.

Володін також урочисто відкрив стадіон “Колос”, що у Тетієві. Реконструкція проходила в рамках Президентської програми “Велике будівництво”. На стадіоні встановили нові трибуни, а також мультифункціональний і футбольний майданчики. Стадіон призначений для різних видів спорту, тож на ньому проходитимуть тренування, зокрема, із баскетболу, волейболу та біатлону. Загальна вартість оновлення стадіону склала 5,2 млн грн. 

“Ці кошти – наша інвестиція в майбутнє. Завдання влади всіх рівнів – створити умови для того, щоб діти мали можливість займатися спортом, бути загартованими та фізично розвиненими. Для цього тепер тут є всі можливості. Стадіон “Колос” є фактично спортивним центром міста, тому під час реконструкції об’єкт намагались максимально модернізувати”, – зазначив Василь Володін.

Наразі відкрито три стадіони з п’яти, три школи з 6 та три садочки з 7. Як зазначає Володін, закінчити увесь об’єм робіт і добудувати та доремонтувати усі інші за планом повинні до кінця 2020 року, хоча спочатку планували вже до листопада. Загальна сума, яку в КОДА планують освоїти за програмою до кінця року – 314 млн гривень, з них освоєно “близько половини”, каже очільник КОДА. 

“Будівельна готовність є вищою за планову, ми тримаємо планку по швидкості, але постає питання якості: де виникають питання, там ми змушуємо підрядника доробляти або переробляти. По стадіону недоліки, які були, наразі усунуті, об’єкт повністю готовий. Наступна школа, яку ми відкриваємо – у селі Пашківка Макарівського району”, – вказав Володін.

Раніше голова КОДА зазначав, що на завершальній стадії – школи в Гребінці та Пашківці. Ще по 2 об’єктам будівельні роботи виконуються згідно календарного графіку – це Піївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Ржищівської міської ради Київської області, Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2. Завершення робіт планується в листопаді.

Читайте: “Велике будівництво” на Київщині триває. Роботи виконаны на 83% – Василь Володін 

Фото: KV, Київська ОДА

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новини київщини, новини київської області, позиція, кода, василь володін, василий володин, велике будівництво, киевская ога, новости киевщина, шкарівка, синява

среда, 20 октября 2021 г.
16:45
В Совет почетных граждан Киева при КГГА включили трех новых членов
16:21
Кабмин хочет привлечь иностранных инвесторов к добыче полезных ископаемых
16:04
Столичные правоохранители заблокировали схему нелегальной миграции иностранцев через границу Украины
15:55
Кабмин выделил землю в Киеве под жилье для пограничников
15:44
Подчиненные Кличко поедут в Португалию перенимать опыт коллег в коммуникациях с общественниками
15:28
Стрельба с поножовщиной: В Киеве между частными перевозчиками произошла стычка
15:17
Кабмин забрал часть финансирования ЦПАУ Киевщины в пользу других регионов
15:00
Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 20 октября 2021 года
14:40
Завтра, 21 октября, в Киеве ожидаются сильный ветер
14:25
“Киевгорстрой” назвал объекты, где можно купить готовые квартиры со скидкой
14:03
ВР приняла в первом чтении проект госбюджета-2022
14:01
С завтрашнего дня, 21 октября, все межобластные перевозки будут разрешены только при наличии COVID-сертификата или отрицательного теста
13:46
Директора столичного КП “Житло-Сервис” подозревают в служебной халатности с убытками в 4 млн гривен
13:26
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 29 человек
13:04
Госэкоинспекция выявила в стоках “Киевводоканала” превышение предельных концентраций загрязнений
12:42
В результате ДТП на Соломенке погибла женщина-пешеход
Календарь событий