суббота, 25 сентября 2021 г.

Секрети залучення інвестицій від Олени Джадалли: власний досвід та поради для Київщини

Секрети залучення інвестицій від Олени Джадалли: власний досвід та поради для Київщини

Зміни, які відбуваються зараз в державі, якщо їх завершити, приведуть до розвитку кожної громади. Та й сам процес реорганізації усіх державних представництв центральних органів виконавчої влади піде лише на користь кожному громадянину нашої країни. Варто зазначити, що адміністративно-територіальна реформа передбачає також фінансову децентралізацію, і новоствореним об’єднаним територіальним громадам буде необхідно залучати інвестиції для реалізації проєктів розвитку.

Про це в статті для KV написала Олена Джадалла (на фото), кандидатка в депутати Київської обласної ради від партії "Слуга Народу" (№4 в списку партії територіальному виборчому округу №6, що об`єднує територіальні громади Бучанського району, в тому числі – Ірпінську, Вишневу, Борщагівську, Білогородську, Коцюбинську та Дмитрівську).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Не існує єдиної моделі залучення додаткових фінансових ресурсів, кожна ОТГ повинна буде визначати власний спосіб. Проте існує єдиний алгоритм залучення інвестицій як для бізнесу, так і для громади — необхідно створити стратегічний план розвитку. Для цього інвентаризувати свої активи та визначити переваги у порівнянні з конкурентами, розробити власні інвестиційні інструменти на основі прорахованого інвестиційного потенціалу.

Що стосується громад, то особливу увагу треба приділяти розвитку малого та середнього бізнесу адміністративно-територіальної одиниці, адже саме податки з доходів фізичних осіб складають найбільшу частину місцевого бюджету. Отже, чим комфортніше бізнесу — тим комфортніше громаді. Тому необхідно створити інвестиційні стимули для приваблення бізнесу до регіону, а також поліпшити інвестиційний клімат та зменшити ризики.

Я хочу поділитися власним досвідом залучення додаткового фінансування у регіон.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

За моєї ініціативи у лютому 2017 року була створена громадська спілка “Ірпінська агенція розвитку”. Її основною метою була консолідація зусиль для захисту та задоволення соціальних, економічних, культурних, екологічних та інших законних інтересів своїх членів, підтримка місцевих ініціатив та партнерської діяльності, практичне втілення необхідних проєктів структурної перебудови на локальному, муніципальному, національному та міжнародному рівнях.

Я була обрана головою Агенції розвитку, і ми з командою працювали над залученням зовнішніх інвестицій у регіон. Приклад реалізованих нами проєктів:

1. Виграно грант в розмірі 58 966 гривень в конкурсі “Лідерство в економічному врядуванні” від Агентства США з Міжнародного Розвитку (USAID) для Ірпінської міської спілки воїнів учасників АТО шляхом створення дорожньої карти розвитку малого та середнього бізнесу для учасників АТО. Метою конкурсу було покращення бізнес-середовища та зменшення регуляторних бар’єрів для підприємництва.

2. Виграно грант 300 000 гривень від Міжнародної організації з міграції для розвитку проєкту “Дихай! Дій! Твори!”. В рамках проєкту була розроблена низка екологічних та культурологічних заходів, на реалізації яких будуть виділені на суму гранту необхідні матеріали та обладнання. Мета проєкту: згуртування мешканців навколо вирішення проблем та розвитку громади, мобілізація внутрішньопереміщених осіб, постраждалих від військового конфлікту.

3. Залучено близько 200 000 гривень спонсорських коштів від першого в Україні конкурсу підприємницьких проєктів для учасників АТО “STARTUP IRPIN”. Мета конкурсу: підтримати підприємницьку діяльність ветеранів-учасників АТО, допомогти їм у створенні бізнесу, допомогти з соціально-економічною адаптацією. Кожен учасник конкурсу отримав професійну юридичну та фінансову консультацію, а також консалтингову допомогу в управлінні та розвитку бізнесу.

Я впевнена, що мій досвід та моя стратегія розвитку регіону, яку я з командою почала розробляти ще під час роботи в Агенції розвитку і згодом продовжувала її розвивати відповідно до актуальних змін, допоможуть вплинути на подальший розвиток Бучанського району. Щоб довести до кінця започатковані Президентом реформи, необхідно мати представників партії "Слуги Народу", які продовжать роботу в цьому напрямку, в органах місцевої влади.

Олена Джадалла, членкиня делегації "Українські жінки в ООН", засновниця та лідер ГО "Жіночий Альянс Розвитку", №4 у списку "Слуги Народу" до Київської обласної ради по територіальному виборчому округу №6

Фото: надане пресслужбою кандидатки

КиевVласть

Теги: новости киевской области, новости киевщины, слуга народа, киевский облсовет, політична реклама, олена джадалла, избирательный округ номер шесть

суббота, 25 сентября 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:40
В Киеве ограничена работа Центрального и Южного железнодорожных вокзалов из-за сообщения о минировании
17:05
В Гостомеле на Киевщине взяли под охрану 400-летний дуб (фото)
16:04
Жители Святошинского района обеспокоены скоплением наркозависимых у аптек сети “Фармация"
15:05
80% тепловых сетей требуют ремонта - “Киевтеплоэнерго” (видео)
14:04
Сегодня, 25 сентября, возможно ограничение работы трех центральных станций метро из-за футбола
13:03
“Киевзеленстрой” пригласил жителей столицы присоединиться к осенней высадке деревьев
12:02
За останню добу на коронавірус захворіли 290 жителів Київщини
11:01
Сегодня, 25 сентября, в столице работают мобильные пункты приема старой бытовой техники (адреса)
10:04
Столичные фискалы ликвидировали межрегиональный “конвертцентр” с оборотом более 1,5 млрд гривен (фото)
09:01
В Украине за сутки вакцинировано от COVID-19 около 160 тысяч человек
07:15
Сегодня, 25 сентября, ярмарки пройдут во всех десяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 сентября 2021 года
пятница, 24 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:23
Завтра, 25 сентября, ярмарки изменят движение ряда маршрутов столичного общественного транспорта (схемы)
20:05
С территории около столичного рынка “Юность” за день вывезли более 20 грузовиков с демонтированными МАФами
Календарь событий