воскресенье, 5 декабря 2021 г.

Результати виборів голів сільських та селищних ОТГ Київщини (попередні дані)

Результати виборів голів сільських та селищних ОТГ Київщини (попередні дані)

На місцевих виборах 25 жовтня Київщина обрала керманичів об’єднаних громад у семи новостворених районах пристоличного регіону. Як і на мерських виборах, значна частина чинних сільських та селищних голів переобралися в ОТГ. Проте у владу зайшло й чимало новобранців. Про потенційних голів громад KV розповідає у своєму матеріалі. 

Як стало відомо KV, на Київщині завершується процес підрахунку голосів щодо місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Частина місцевих ТВК вже оголосили попередні результати виборчих перегонів на посаду голів до об'єднаних громад.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Білоцерківщина

Як стало відомо KV із повідомлення у пабліку "Київщина ЗА Майбутнє", у виборчих перегонах на голову Володарської селищної ОТГ попередню перемогу здобуває Олександр Ференець. Переможцю 42 роки, він – юрист та засновник благодійного фонду "Фортеця".Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Володарської ОТГ на місцевих виборах 2020

На своїй сторінці у Facebook подякував виборцям за підтримку на виборах на голову Гребінківської ОТГ кандидат від ВО "Батьківщина" Роман Засуха. Він -  директор Гребінківської гімназії і йому 41 рік.Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів в депутати Гребінківської селищної ради на місцевих виборах 2020

З 8002 виборців Ставищенської ОТГ 3418 попередньо проголосували, за даними видання "Моя Київщина", за 50-річного Леоніда Джужика. Це – 42,7%. Він підприємець, висунутий від партії “Європейська Солідарність”.

23,5% населення громади проголосували за безпартійного голову Ставищенської селищної ради Володимира Кошинського – 1882 голоси, 11,3% за директора Ставищенського районного краєзнавчого музею Олена Берідзе ("Батьківщина") – 910 голоси. За чинного голову Ставищенської районної ради Віктора Малаши віддали 757 голосів (9,4%), начальник відділення Фонду соцстраху України Анатолія Дерманця ("Наш край") – 552 голоси (6,8%), керівника апарату Ставищенської РДА Тетяну Шалієвську ("Слуга народу") – 483 голоси (6%).

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Ставищенської ОТГ на місцевих виборах 2020

За даними Медвинської сільської ТВК, у виборах на території Медвинської сільської ОТГ взяло участь 2329 виборців.  За результатами голосування, найбільшу кількість голосів медвинці віддали за самовисуванця та ексголову Медвинської сільради Ігнатія Сергієнка – 1452 голоси. На другому місці його опонент депутат обласної ради Віктор Луценко, який набрав 795 голосів. 


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів у депутати Медвинської сільської ради на місцевих виборах 2020

Як вдалося дізнатися KV, до Ковалівська ОТГ балотувався всього один кандидат, який і перемагає на цих виборах. Це – чинний голова громади Раїса Клюковська.  Очільниці – 62 роки. У 2018 році на перших виборах була обрана головою від партії "БПП".

За попередніми даними, на виборах голови Рокитнянської ОТГ з великим відривом лідирує голова Рокитнянської селищної ради, 46-річний Юрій Богданов. Балотувався від “Слуги народу”. 


Читайте:  Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Рокитнянської селищної ради на місцевих виборах 2020

За даними KV, із десяти претендентів понад 50% голосів на виборах у Фурсівській ОТГ вдалося одержати 38-річному самовисуванцю та заступнику Фурсівського сільського голови Сергію Шараварі. У 2015 році він був обраний як депутат від партії ВО "Батьківщина", членом якої є і сьогодні. 


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у депутати Фурсівської сільської ради на місцевих виборах 2020

Бориспільский район

За попередніми даними порталу "Переяслав.City", в Студениківській ОТГ понад 63 відсотки голосів "за" жителі громади віддали за чинного голову Марію Лях. Це – 2067 голосів Їй – 66 років  і на цих виборах вона балотувалася як самовисуванка. У 2017 році, на перших виборах громади, перемогу також здобула як безпартійна. 

На другій позиції перший зам голови Переяслав-Хмельницької РДА Андрій Коркач – 689 голосів, третій – депутат Баришівської райради Юрій Кузьменко (278 голосів), четвертій – голова Семенівської сільради Микола Кочерга (135). Явка виборців тут склала 52,7%.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Студениківської ОТГ на місцевих виборах 2020

У Циблівській ОТГ найбільше голосів, 1655, віддали виборці також за чинного голову Олександра Палагуту. Він балотувався від політичної партії “Слуга народу”. Торік прийшов до влади до Циблівської ОТГ як самовисуванець.

Його єдини опонент Сергій Дяченко зумів здобути 442 голоси. Явка виборців тут сягала 43,4%.


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Циблівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Чинний голова здобуває перемогу і в Ташанській ОТГ. Це – 55-річний Василь Вовчанівський, який на вибори йшов як самовисуванець і набрав 1325 голосів. У 2019 році став головою об’єднаної громади також як самовисуванець.

Другий і останній кандидат, голова Полого-Вергунівської сільради Олександр Глоба, набрав 1108. Загальна явка на виборах – 55,9%.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Ташанської ОТГ на місцевих виборах 2020

У Дівичківській ОТГ виборці підтримали 38-річного самовисуванця та депутата громади Олександра Слюсаря, віддавши йому 668 голосів. У решти чотирьох кандидатів голоси розділились таким чином: Віктор Коркач – 528, Петро Видолоб – 296, Тетяна Сушко – 96, Світлана Онішко – 33. Явка виборців становила тут 39,9%.


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Дівичківської ОТГ на місцевих виборах 2020

На виборах голови Гірської ОТГ перемогу здобув чинний голова Гірської сільради, 45-річний Роман Дмитрів. Балотувався як самовисуванець, отримав 1 757 голосів виборців. Явка там склала 52%. На своїй сторінці у Facebook він вже подякував виборцям за підтримку та запропонував долучитись до співпраці кандидатам, які не набрали достатньої кількості голосів. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в депутати Гірської сільради на місцевих виборах 2020

Головою Золочівської ОТГ було обрано чинного голову Гнідинської сільради, 53-річного Олександра Лазаренка. Він отримав 92,5% голосів. Балотувався як безпартійний самовисуванець. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів в депутати Золочівської сільської ради на місцевих виборах 2020

Перемогу на виборах голови Вороньківської ОТГ отримала голова Процівської сільської ради, 69-річна Любов Чешко. Балотувалась від партії “Європейська солідарність”. Їй програв кандидат Валерій Макаренко, голова Старівської сільради. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів в раду Вороньківської cільської ради на місцевих виборах 2020

Головою Пристоличної ОТГ, за попередніми даними, було обрано 41-річного Миколу Каськіва. Балотувався від партії “Слуга народу”. З 2018 року обіймає посаду начальника управління гуманітарного розвитку Бориспільської РДА. За нього проголосувало 895 людей. Представник ВО “Батьківщина” Микола Мороз отримав 867 голосів. Третім прийшов Олександр Чиж (ЄC), четвертим – Олег Вербило (ОПЗЖ). 

Броварський район

Попередній підрахунок голосів у Калинівській ОТГ ще не відомий. Проте на своїй сторінці у Facebook 45-річний голова громади Вадим Булкот висловив мешканцям подяку за підтримку його кандидатури та команди. На цих та перших виборах громади балотувався  як самовисуванець. 


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калинівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Головою Великодимерської ОТГ залишився 64-річний Анатолій Бочкарьов. Безпартійний, балотувався як самовисуванець. Йому виборці віддали більше 56% голосів. На офіційній сторінці Великодимерської ОТГ у Facebook вже опублікували подяку від імені Бочкарьова. Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Великодимерської ОТГ на місцевих виборах 2020

За попередніми даними, із великою різницею у голосах головою Зазимської об’єднаної громади залишається 33-річний Віталій Крупенко. Балотувався як самовисуванець. На виборах голови Зазимської сільради у 2015 році та на виборах голови ОТГ у 2019 також був самовисуванцем. Другим кандидатом на голову ОТГ на цих виборах був самовисуванець Сергій Мартіян. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Зазимської ОТГ на місцевих виборах 2020

За даними KV, Згурівська територіальна виборча комісія ще не підбила підсумки голосів виборців, але відомо, що попередньо перемогу там одержав Василь Цвик. Балотувався від партії “За майбутнє”. З 2015 року – депутат Київської обласної ради (“Наш край”). Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Згурівської ОТГ на місцевих виборах 2020

Попередніх результатів виборів голови Калитянської ОТГ поки немає. Однак, на сторінці у Facebook кандидат, екс-перший заступник голови Броварської РДА, 52-річний Юрій Плакся вже подякував виборцям за голоси, а у коментарях його активно вітають із перемогою. Балотувався як самовисуванець. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Калитянської ОТГ на місцевих виборах 2020

Бучанщина

Головою Бородянської селищної об’єднаної територіальної громади став Олександр Сахарук – про це він сам повідомив на своїй фб-сторінці. Олександр Васильович Сахарук народився 7 вересня 1975 року у Києві. Самовисуванець. З 2010 по 2014 рік Олександр Сахарук був депутатом Бородянської селищної ради (партія "Фронт Змін"). З серпня 2014 по жовтень 2015 року – заступник Бородянського селищного голови. З жовтня 2015 року по грудень 2018 – голова Бородянської селищної ради Київської області. 23 грудня 2018 року переміг на виборах голови Бородянської ОТГ (БПП). 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Бородянської ОТГ на місцевих виборах 2020 

За паралельним підрахунком на виборах голови Білогородської об'єднаної територіальної громади з результатом 53,26% перемагає самовисуванець, голова Святопетрівської сільради Антон Овсієнко, про що він сам повідомив у Фейсбуці.

Овсієнко був сільським головою Святопетрівського з 2010 по 2015 рік та з 2015 року по теперішній час (самовисуванець). Балотувався на цю посаду ще у 2006 році. 


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Білогородської ОТГ на місцевих виборах 2020 

За даними сайту "Макарів діловий", найімовірніше головою Макарівської ОТГ стане Вадим Токар. Явка виборців склала близько 31%. 

Макарівський селищний голова Токар Вадим Яковлевич народився 21.09.1982 року в смт Макарів. Позапартійний, висувався на голову ОТГ та першим номером у списку партії “За Майбутнє”. Був депутатом Макарівської селищної ради Київської області V-VI скликання. Член комісії з питань регламенту, законності, правопорядку і депутатської етики. Вадим Токар був керівником районної партійної організації партії "ВОЛЯ" в Макарівському районі Київської області. З 2013 року – член Макарівської районної громадської організації "Федерація футболу Макарівського району". Токар – керівник Макарівської районної громадської організації "Футбольний клуб “Алта".

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Макарівської селищної ОТГ на місцевих виборах 2020 

Гостомельську ОТГ, очолюватиме самовисуванець Юрій Прилипко – за чинного голову Гостомельської селищної ради віддали голоси 30,85% виборців. Прилипко Юрій Ілліч народився 10 серпня 1960 року, чинний Гостомельський селищний голова, самовисуванець. Представляв громаду Гостомеля в Ірпінській міській раді протягом трьох скликань. 25 жовтня 2015 року був обраний на посаду Гостомельського селищного голови. 


Читайте: Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Гостомельської селищної ОТГ на місцевих виборах 2020 року 

На посаду сільського голови Дмитрівської сільської ради обрано Тараса Дідича. Тарас Тарасович Дідич висувався від партії “Слуга Народу”. Народився 4 березня 1961 року в с. Стрільче Городенківського району Івано-Франківської області. 1990 року був обраний депутатом Дмитрівської сільської ради, яку очолив в 1994 році, понині працює головою Дмитрівської сільської ради. З 1998 року чотири рази обирався сільським головою Дмитрівки. Одружений на Наталії Дідич, яка працює у сільраді оператором комп'ютерного набору. 

Читайте: Хочуть до влади: список кандидатів на голову та до ради Дмитрівської ОТГ на місцевих виборах 2020 

У Коцюбинській ОТГ із перемогою вітають Сергія Даніша, який нещодавно був поновлений на посаді Коцюбинського селищного голови, і виграє на цих виборах “із величезним відривом”.

Читайте: Хочуть до влади. Список кандидатів на голову Коцюбинської ОТГ на місцевих виборах 2020 

Читайте: У Борщагівській ОТГ на Київщині відбувається масовий підкуп і фальсифікація результатів, – “Європейська Солідарність”

Головою Немішаївської громади, за попередніми даними, обрано Микулицького сільського голову Петра Перевозника, який балотувався від “Європейської солідарності”. Орієнтовна кількість виборців у громаді складає 11,1 тис. чоловік. 

Перевозник народився 11 червня 1961 року в Микуличах Бородянського району. В 1988 році закінчив Київське культурно-технічне училище за спеціальністю "Диригент". Займався підприємницькою діяльністю у сфері роздрібної торгівлі з 2000 по 2015 роки.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Немішаївської ОТГ 

Обухівщина

За офіційними даними ЦВК, селищним головою Козина став Валерій Гартік. Згідно до протоколу Козинської селищної територіальної виборчої комісії Обухівського району, кількість виборців, які взяли участь у голосуванні становить 3006, а 79 виборчих бюлетенів визнали недійсними.

Також з протоколу стало відомо, що селищним головою Козина став Валерій Гартік. Він набрав 2289 голосів, а його опоненти Володимир Гринаковський та Микола Мороз – 557 та 81 відповідно.

Гартік очолює Козин останні 15 років. До обрання головою керував місцевим водоканалом, а також компанією “Агробудівник”, яка нині належить його дружині. Прийшов до влади в результаті відкритого протистояння з екс-головою Козина Валентиною Горобець. Регулярно стає героєм гучних журналістських розслідувань про земельні махінації на Обухівщині. В лютому 2018 Олександр Дубинський натякав, що Гартік брав участь в розширенні маєтку Петра Порошенко в Козині.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Козинської селищної ОТГ на місцевих виборах 2020 

Згідно до протоколу Феодосіївської територіальної виборчої комісії про результати голосування з виборів Феодосіївського сільського голови Обухівського району Київської області, переможцем перегонів визнано Ходосівського сільського голову Миколу Леонідовича Пянчука, за якого проголосували 1123 мешканці громади. Друге місце посів Руслан Віталійович Єременко (865), третє – Микола Григорович Безпечний, якого підтримали 803 виборці, четверте – Євгенія Вікторівна Кравченко (562). Всі інші кандидати набрали менше 200 голосів. У голосуванні взяли участь 4182 виборці з 9443, які мали право голосу. Не дійсними визнано 110 бюлетенів.

Микола Леонідович Пянчук народився 1 січня 1973 року в селі Острівець на Черкащині, проживає у Києві. Має вищу освіту. У його автобіографії зазначено, що не є та не був членом жодної політичної партії. У 2015 році до сільради він пройшов як самовисуванець і на той час працював консультантом з питань землевпорядкування.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Феодосіївської ОТГ 

Фастівщина

Перемогу на виборах у Гатненській громаді, як повідомляє “Нове передмістя”, за попередніми даними здобуває самовисуванець – 34-річний депутат Києво-Святошинської районної ради від "Солідарності" Олександр Паламарчук. У нього – 1661 голос, другий за електоральною підтримкою – чинний голова Гатного Броніслав Корицький (932 голоси), Богдан Булкот з 522 голосами – третій. Четвертий результат у Мацібори Богдана (384). Науменко Петро одержав 227 голосів.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у депутати Гатненської сільської ради на місцевих виборах 2020 

У Глеваській ОТГ, згідно із результатами однієї з 9 дільниць (№ 320288), перемагає чинний голова громади Володимир Петренко, що йшов від “Слуги народу” – він набрав 50.06%. У той же час, наводить дані правозахисник Андрій Бондар, 37.01% набрав ексголова Жеребцов Валерій Володимирович. 

Володимир Васильович Петренко до об’єднання в ОТГ очолював Мархалівску сільраду, починаючи з 2006 року. У 2010 році повторно переобрали на посаду при підтримці "Партії регіонів".

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Глевахівської ОТГ

На своїй сторінці у Facebook заявила про перемогу у боротьбі за крісло голови Калинівської ОТГ 35-річна Юлія Олексенко – очільниця Калинівської селищної ради. П’ять років тому до влади прийшла також як самовисуванка. 


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів у депутати Калинівської селищної ради на місцевих виборах 2020

За даними Кожанської ТВК зі значним відривом від своїх опонентів лідирує самовисуванець та приватний підприємець Володимир Сажко. Йому виборці віддали 1887 голосів. На другому місці Роман Романюк – 333 голоси, у Ярослава Кирилко – 175 та у Дмитра Новицького – 107.


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Кожанської селищної ради на місцевих виборах 2020

На сайті Томашівської ОТГ вже опубліковане привітання чинній очільниці Олени Пашун з черговим обранням на посаду голови. Свою кандидатуру 49-річна претендентка на крісло голови висували на цих виборах від партії "Слуга Народу". У 2019 році на посаду голови балотувалася як самовисуванка.


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Томашівської ОТГ

Народне волевиявлення жителів Чабанівської ОТГ також закріпило за Олександром Киризлієвим його крісло голови. Про це 39-річний голова Чабанівської селищної ради написав на своїй сторінці у Facebook. Балотувався він як самовисуванець, у 2015 році також був обраний як безпартійний. 


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у раду Чабанівської громади на місцевих виборах 2020

Згідно із Постановою № 108 Бишівської сільської ТВК, сільським головою Бишівської ОТГ було обрано 45-річного кандидата Івана Розная. Він балотувався від партії "Європейська Солідарність", обіймаючи посаду заступника голови Макарівської РДА.


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в депутати Бишівської сільської ради на місцевих виборах 2020

Вишгородщина

У соцмережах активно вітають із перемогою на виборах на посаду голови Димерської ОТГ 39-річного кандидата від партії "Слуга Народу" Володимира Підкурганного. Він – вчитель правознавства в Димерській школі № 1. Найближчого до перемоги опонента, Миколу Артеменка, він переміг із відривом приблизно в 400 голосів.Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та до ради Димерської ОТГ

Подякував на своїй сторінці у Facebook за висловлену довіру на виборах і чинний голова Новопетрівської сільради Радіон Старенький. З 2266 голосами він очолить Петрівську ОТГ.  На цих виборах 39-річний голова змагався від партії "Слуга Народу". У 2015 році він балотувався як самовисуванець.


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Петрівської ОТГ

За даними KV, на виборах голови до Поліської ОТГ впевнено лідирує голова Рагівської сільської ради Олена Гаращенко. Вона балотувалася від партії "Слуга Народу". Їй -  38 років, до влади у 2015 році прийшла як самовисуванка.


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів в раду Поліської громади на місцевих виборах 2020

Як вдалося дізнатися KV, на території Пірнівської ОТГ фаворитом виборчої гонки став чинний 42-річний голова Пірнівської сільради Сергій Книжников. До влади в раду він пройшов як самовисуванець.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та у депутати Пірнівської cільради на місцевих виборах 2020

За даними KV,  ще тривають підрахунки результатів виборів до Іванківської ОТГ. Та за попередніми результатами там перемогу здобуває кандидатка від "Європейської Солідарності" Тетяна Свириденко. Вона – депутатка Іванківської районної ради (обрана від БПП "Солідарність"). Їй – 52 роки і вона тимчасово безробітна. 


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову та в раду Іванківської ОТГ

Нагадаємо, як раніше повідомляла KV, за даними паралельних підрахунків на місцевих виборах-2020 у багатьох містах на Київщині перемогли чинні мери. Проте є винятки. До прикладу, не втримав посаду багаторічний мер Тетієва Руслан Майструк та голова Сквири Валерій Скочко, а очільник Переяслава Тарас Костін за крок від поразки.

Читайте: На Київщині активно вимагають перерахунку голосів та переголосування

Фото: колаж KV

КиевVласть

Влад Григор’єв, Вікторія Білоус, Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, власть киевщина, местные выборы, Обуховский район, бориспольский район, броварской район, белоцерковский район, кандидаты, вышгородский район, фастовский район, бучанский район

воскресенье, 5 декабря 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 5 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Завтра, 6 декабря, в Киеве ожидается налипание мокрого снега, на дорогах гололедица
16:06
В Киеве еще на двух улицах поменяли освещение на энергосберегающее
15:01
В аэропорту “Борисполь” таможенники изъяли 789 пачек сигарет без акциза
14:04
Киевлянин с диагнозом ДЦП во второй раз установил рекорд Украины (фото)
13:05
Под Киевом полицейский совершил ДТП, в котором погибли два человека (видео)
12:01
За останню добу на коронавірус захворіли 535 жителів Київщини
11:03
Старостенко озаботилась вакцинацией детей и победой Киева над ковидом
10:06
За сутки в Украине от коронавируса умерли 278 человек
09:01
В Киеве возле станции метро “Демеевская” заработал каток под открытым небом
07:15
Сегодня, 5 декабря, ярмарки пройдут в пяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 5 декабря 2021 года
суббота, 4 декабря 2021 г.
18:06
Планові відключення електроенергії в Київській області 5 грудня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:05
В Киеве во время проведения чемпионата Украины по спортивным танцам произошел пожар (фото)
16:04
Полицию попросили расследовать угрозы в адрес активиста-защитника исторических зданий в столице
15:05
Нардеп Бурмич требует от Кличко отчета о новом Генплане Киева
Календарь событий