п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

Психологія успіху - від мрії до мети

Психологія успіху - від мрії до мети

Наше життя нагадує мені колообіг води у природі: так само як вода з рідкого стану перетворюється у газоподібний і навпаки, доля посилає нам зміни, які можуть трансформуватися як у хороші, так і в сумні.

Життя дає нам уроки. І, на жаль, не завжди вдається засвоїти їх на відмінно. З народження людина вчиться тривіальним, але таким необхідним речам, як ходити, їсти, одягатися. Пройде час, і у неї вже будуть інші цілі, потреби та сподівання - бажання знайти своє місце у соціумі. Висловлюючись мовою суперлятивів, це найбажаніша, найважча, найомріяніша ціль сучасної людини.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Незважаючи на мій не дуже солідний вік, доля кидала мене і в огонь і в воду. Кожного разу, то випливаючи, то обпікаючись, я отримувала досвід. Хороший чи поганий, але - мій!

Коли я вступила до університету, то усвідомила, що переді мною відкриті всі двері. Потрібно лише не боятися вірити у свої мрії та робити все можливе для втілення їх у життя.

Відома українська телеведуча й мій викладач Людмила Харів каже: “Можна залишати мрії нездійсненними, аби вони просто були. А можна перетворювати їх на мету і додавати їм більшої реальності, втілюючи в життя”.

Проте, чи завжди мрії можуть ставати метою?

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

Перш за все, потрібно чітко усвідомлювати чого ви справді хочете і чи справді воно вам потрібно.

За статистикою, зі 100% людей, які починають якусь справу, лише 2% дістаються фіналу і розуміють, що будуть займатися улюбленою справою, незважаючи ні на що.

Часто, перебуваючи вже на фініші, людина втрачає запал, який керував нею на початку. Чому? Бо вона досягла вже тих речей, про які ще нещодавно так мріяла і цього їй видалось достатньо.

Але людина ніколи не відмовиться від поставленої цілі, якщо вона дійсно зацікавлена в ній.

Як говорить китайська народна мудрість: “Можна помилково купити, але не можна помилково продати.” Знайти своє місце у світі, займатися улюбленою справою, втілити найзаповітніші бажання – ось те, від чого ніколи не відмовиться впевнена у своїх діях, наполеглива та смілива особистість.

Узгодивши з самим собою власні плани, час думати, як вам найкраще та найшвидше вдасться їх досягти. У цьому вам можуть допомогти фахівці популярної науки для успішних та відомих людей - нетворкінг. Вона передбачає встановлення та розвиток горизонтальних зв’язків. Однією з найкращих фахівців у цій сфері є Людмила Харів, про яку я вже згадувала вище.

Курс нетворкінгу справив неабияке враження на мене. Особливо ефективною для мене виявилася формула постановки мети “GROW”.

Вона полягає у тому, що потрібно поставити мету, до якої ми йдемо. Після цього ми маємо тверезо оцінити наші реальні можливості та те, що ми маємо на початку. До всього цього додамо трішки креативу, нашої творчої уяви та фантазій. З отриманого матеріалу ми сміливо можемо складати план дій на майбутнє.

І головне, розпочинаючи будь-яку справу, варто щиро вірити в себе і в її право бути втіленою у життя. Мрійте та дійте, ніколи не зупиняйтесь, сміливо вставайте з колін та йдіть далі. І тоді все уявне обов’язково стане дійсним!

Читайте: Темно-синя аура, або діти-індиго

Фото: з відкритих джерел

Материал подготовлен в рамках Проекта "Юн-Пресс-KV"

KиевVласть

Валерія Самошина

Теги: юн-пресс, психология, мечта, цель, социум, людмила харив

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.