среда, 20 октября 2021 г.

Михайло Хруставка: “Ніхто не вмирає ні від грипу, ні від коронавірусу”

Михайло Хруставка: “Ніхто не вмирає ні від грипу, ні від коронавірусу”

Найгострішою темою на сьогодні є захист від нової коронавірусної інфекції. Проте дотримання лише гігієни не завжди буде достатньо. Для зменшення ризику потрапляння вірусу в легені дуже важливо правильно дихати і кашляти. Про те, як це робити КиевVласть розповів нині єдиний в світі учень Костянтина Бутейка, лікар з 40-річним стажем роботи за методом вольової ліквідації глибокого дихання (ВЛГД) Михайло Хруставка. 

KV: Як дихати правильно?

Михайло Хруставка: Всі добре знають, що таке норма. І норма по відношенню до дихання – це нормальний, природній газообмін в організмі еритроцитів між киснем та вуглекислим газом. І коли людина дихає не нормально, а багато, то порушується газовий баланс і до людини підключаються різні газові хвороби. Для того, щоб наше дихання було нормальним, або було наближене до норми, необхідно дихати правильно.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В людини, яка дихає ротом, ніколи не може бути норми по відношенню до дихання. Рот вдихає значно більше повітря, ніж це потребує природа. В спокої ми завжди і всі вдихаємо ніздрями. Фільтр – це є ніздрі, це носові раковини, які повітря повинні опрацьовувати. 40 процентів бруду залишається на ворсинках в носі. І слизова носа виробляє за добу в носі 500 мл слизу, яка містить лізоцим. Це природній антибіотик. От повітря пройшло першу 40 процентну очистку, воно опускається в носоглотку. Далі працює глоточне кільце Пирогова, мигдалини і аденоїди. Все це починає боротися за очищення повітря. І воно пройшовши цей шлях до бронхів, попадає в кров і дає нам життя.

Всі люди при навантаженнях дихають лише ротом. І перше і основне навантаження для людини – мова, сміх, крик, плач, співи, танці. Пропоную поспостерігати за рідними, друзями, знайомими як вони дихають з відкритим ротом.

KV: Що Ви можете порадити робити під час карантину?

Михайло Хруставка: Я дам елементарні профілактичні поради, які кожен зможе легко застосовувати і не боятися того, що це якось нашкодить. Людина, яка виходить з дому повинна бути в масці та рукавичках. Коли заходить в магазин, бажано мовчати, бо коли ми розмовляємо, ми вдихаємо повітря ротом. Якщо вірус попадає в ніздрі він спочатку проходить через канали очищення і по слизові опускається в горло. Після чого починає першіти, лоскотати, дерти. Дві години він знаходиться на слизовій і нікуди не дівається. Він вже є в дихальних шляхах. Щоб він не попав в організм, ми повинні ополіскувати слизову носа і горла.

Коли в горлі відчуваєте першіння, пийте теплу або навіть гарячу воду. Попадаючи в шлунок вірус нейтралізується. Кожних дві години бажано ополіскувати ніс за дуже простим рецептом: на 100 мл води 20-25 крапель перекису водню. Цим розчином в теплій воді потрібно проводити процедури елементарного захисту. Можна промивати ніс фізрозчином через піпетку. Це також очистка. Якщо немає і цього, то звичайною водою. Адже з водою і слизом опускається все на горло, ми його ковтаємо і нейтралізуємо. 

Коли вірус є активним і ми його з ротовим диханням в розмові засмоктали і закинули собі в дихальні шляхи, він починає там лоскотати і виникає сухий кашель. Кожна людина коли починає кашляти, вона вдихає повітря відкритим ротом. Ніхто не вдихає повітря носом, адже це неприємно та незручно. А коли вдихаєш повітря ротом при швидкості 120 км за годину, воно змиває цей вірус ще дальше та глибше.

Кашель повинен бути продуктивним, а ми всі кашляємо обструктивним. Це призводить до забивання наших бронхів, їх спазму. В решті це закінчується летально. Найбільш небезпечним це є для людей похилого віку, які і так мають хронічні проблеми з бронхами, серцем, легенями, їхній організм здається швидше. Неправильне носове дихання, неправильний кашель є шкідливими. Нам це невідомо, але коли ми до цього будемо ставитись серйозно, у нас буде здоров’я, життя, не буде страху до коронавірусу чи інших проблем.

Знайте, дихання – це життя. У вашому житті дихання має займати перше місце, вода – друге, а харчування – третє. Людина живе, тому що вона дихає, п’є воду та харчується, вживає вітаміни. І якщо ви будете активно рухатись, робити зарядку, займатись спортом, то додасте собі ще більше здоров’я. 

KV: Ви єдиний в світі учень Костянтина Бутейка. Хто він такий, що він відкрив і чому Вас навчив?

Михайло Хруставка: Так, я двічі дипломований Бутейком учень, який отримав з рук автора диплом, виданий і підписаний українською мовою.

Лікар та українець за походженням Костянтин Бутейко ще в 1952 році звернув увагу на той факт, що ротове дихання призводить до дисбалансу газового вмісту в альвеолах і крові, надмірних витрат вуглекислого газу. Йому вдалося відкрити першопричину найбільш поширених захворювань цивілізації – гіпервентиляція легень (надмірне зовнішнє дихання), названу хворобою глибокого дихання. У 1958-1959 роках, працюючи в лабораторії функціональної діагностики і обстеживши 200 пацієнтів, він отримав перші результати правильності цього відкриття. Він отримав авторське свідоцтво на метод лікування гемогіпокарбії №1067640 з пріоритетом від 29 січня 1962 року (Гемо-кров, гіпо – мало, карбія – вуглекислота). Але з грифом: “Не подлежит опубликованию в открытой печати! Секретно!” Заборонено розголошувати простий і доступний спосіб лікування. Виявляється, що глибоке дихання шкідливе.

Як лікар, хочу сказати відповідально, що ніхто не вмирає ні від грипу, ні від коронавірусу. Від вірусу виліковуються. Для прикладу: в Японії вилікувався чоловік 101 року, в Італії – жінка 95 років. Люди помирають від ускладнень вірусних інфекцій. Основне ускладнення є пневмонія – запалення легень. Я хочу підкреслити, що люди помирають від пневмонії, від страху, від лишніх емоційних навантажень.

Віруси були і будуть. Не потрібно їх боятись. Звичайно повинен бути здоровий глузд. Не забуваймо, що PH шкіри 5,5, і надмірна гігієна стирає захист на шкірі. Захист починається з профілактики. Для того, щоб вірус пробрався, підкреслюю, через носове дихання вниз, він повинен подолати довгий шлях. Це відбувається, коли тіло знаходиться не в активному стані. Щоб цього не відбулося, слизові повинні бути зволожені, необхідно пити багато теплої (гарячої) води, дихати носом, правильно кашляти.

Дихання – це величезна таємниця нашого з вами життя. Дихати і означає жити. Без нього немає життя. Як лікар я займаюсь лікуванням дихання тих людей, які мають хронічні запущені проблеми з органами дихання і не лише. З моєї 30 річної практики є люди, які допомогли собі при астмі, епілепсії, розсіяному склерозі, паркінсонізмі і інших надзвичайно важких невиліковних захворювань нашої традиційної медицини.

Фото: Фейсбук Михайло Хруставки

КиевVласть

Бесіду вела Тетяна Гончар

Теги: новости киева, коронавирус, новини київщини, коронавірус, новини києва, грипп, врач, вирус, советы, кашель, лікар, дихання, поради, Михайло Хруставка, метод Бутейка

среда, 20 октября 2021 г.
07:15
Сегодня, 20 октября, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 20 октября 2021 года
вторник, 19 октября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 жовтня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:24
Кличко объявил дату начала отопительного сезона в Киеве
20:03
Решение Верховного Суда о незаконности отчуждения зданий завода “Большевик” является окончательным, - ФГИ
19:44
На Площади Звезд возле ТРЦ Gulliver открыли три звезды украинским спортсменам (фото)
19:26
Яготинский горсовет потратит почти 4 млн гривен на капремонт городского дома культуры
19:15
Перший місяць роботи ДІАМ: 99% звернень опрацьовуються протягом 24 годин
19:01
Неэффективное управление, убыточность и непрозрачная деятельность с признаками коррупции - результаты аудита коммунальных предприятий столицы, - Трубицын
19:01
Хулиган устроил погром в приемной депутата Киевсовета Лилии Пашинной (фото, видео)
18:45
Сучасний садок на місці нежитлової будівлі з'явиться на Київщині в рамках “Великого будівництва”
18:38
Дом №6 жилого комплекса “Нивки Парк” получил свой почтовый адрес
18:34
ВР намерена упростить назначение перевыборов местных голов, чьи полномочия досрочно прекращены
18:31
Рада собирается упростить доступ к получению земли под “мобильные вышки”
18:26
Фонд госимущества попытается продать на аукционе столичный завод “Электронмаш”
18:26
“Общины Киевщины могут остаться без бюджета развития”, - Ассоциация городов Украины
Календарь событий
“Киевзеленстрой” мешает следствию определить размер хищений при реконструкции парка “Наталка”
19 октября 2021 г. 15:00
“Киевзеленстрой” мешает следствию определить размер хищений при реконструкции парка “Наталка”
Следователи Нацполиции как минимум до января 2022 года планируют расследовать факт возможного присвоения бюджетных средств при реконструкции парка “Наталка” (Оболонский район Киева). В основу соответствующего производства легли результаты аудита, который проводили сотрудники профильного подразделения КГГА: в 2019 году они выяснили, что за два года на указанных работах были “потеряны” и неэффективно использованы около 20 млн гривен бюджетных средств. В КО “Киевзеленстрой”, которое выступало заказчиком реконструкции, похоже, пытаются воспрепятствовать справедливому расследованию: недавно коммунальщики пытались обжаловать в судебном порядке выемку документов, необходимых для проведения экспертиз, которые могут показать реальные масштабы вероятного “распила”.