пятница, 24 сентября 2021 г.

Коронавірус на Київщині: медики регіону проходять тренування з щеплень вакцинами Pfizer та AstraZeneca

Коронавірус на Київщині: медики регіону проходять тренування з щеплень вакцинами Pfizer та AstraZeneca

В столичному регіоні стартували тренінги з вакцинування для мобільних медбригад. Триватимуть вони до березня. Тим часом, темпи розповсюдження хвороби стабілізувалися, на дистанційному навчанні перебуває біля двох тисяч учнів.

Про це KV стало відомо за результатами онлайн-брифінгу директорки департаменту охорони здоров’я Київської ОДА Олени Єфіменко. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Епідеміологічна ситуація

За минулу добу COVID-19 діагностували у 185 жителів області, з них 15 – діти. Госпіталізовано 61 особу. Зі стаціонарів виписано 88 осіб. 451 житель області видужав. Померло 6 – 4 чоловіків та 2 жінки віком старше 50 років. 

Готовність лікарень

Лікування для хворих на коронавірус відбувається у 27 закладах охорони здоров’я (ОЗ) в області. Кількість інфекційних ліжок у стаціонарах збільшено до 2 950, киснева мережа охоплює 2588 ліжок, або 88% від загальної кількості. 

За весь час пандемії на Київщині проведено 290 тис. ПЛР-тестувань. Минулої доби обстежено більше 1200 людей. 

Вакцинація

Згідно з дорожньою картою, вже створено 23 мобільні бригади для проведення щеплень у І етапі, медпрацівники 4-х таких бригад пройшли онлайн-навчання з проведення щеплення проти COVID-19 і вже розпочали практичне відпрацювання навичок проведення щеплень. 15-16 лютого медпрацівники відпрацювали специфіку проведення щеплення вакциною від Pfizer. 19-20 лютого та 1 березня відбудеться відпрацювання специфіки проведення щеплення вакциною AstraZeneca. 

“Вже визначені кандидатури тренерів у складі лікаря-педіатра, лікаря-анестезіолога та медичної сестри для підготовки працівників ще 19 мобільних бригад та 247 пунктів щеплення у Київській області, під час другого та наступних етапів вакцинації”, – каже Єфіменко.

Станом на сьогодні проходить тренінг постачання вакцин, логістики та дотримання холодового ланцюга для відповідальних за фізичне отримання, логістику та розподіл вакцини на обласному рівні. Процес підготовки до вакцинації триває.

“Вакцинація є добровільною, але Міністерство охорони здоров’я та Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендують вакцинуватися та захистити свої здоров’я та життя, а також близьких”, – наголошує Єфіменко.

Освіта

У Київській області дистанційно навчається понад 2000 учнів: це 79 окремих класів 39 шкіл у 21 ОТГ. Садочки працюють у повному обсязі. З 22 закладів профтехосвіти в області 5 закладів працюють за змішаною формою, 15 – у звичайному режимі. На дистанційній формі навчання – Березанський аграрний ліцей та Богуславське вище професійно-технічне училище сфери послуг. 

Також сталася трагічна подія. У Боярському академічному ліцеї “Гармонія” під час освітнього процесу 2 дівчинки вжили у великий кількості медичний препарат і унаслідок цього отримали важке отруєння. На жаль, одну дівчину врятувати не вдалося, другу ж доправили до лікарні, де вона отримала необхідну медичну допомогу. Наразі вона перебуває під лікарським наглядом. 

У закладі освіти триває розслідування. Із учнями класу за згодою батьків працюють кризові психологи. У всіх класах проводиться позапланова роз’яснювальна робота з питань безпеки життєдіяльності. В інших навчальних закладах області також проводяться відповідні позапланові інструктажі та профілактичні бесіди.

Читайте: Хроники коронавируса в Украине: обновляется

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Влад Григор'єв

Теги: новости киевской области, новости киевщины, коронавирус, кога, кога, карантин, мнение, позиція, ирпень, киево-святошинский район, вакцина, макаровский район, тараща, брифинг, елена ефименко, щеплення, олена єфіменко, статистика ковид, ковід, лікарі, мобільні бригади

пятница, 24 сентября 2021 г.
12:02
Суд обязал сельский комбинат на Киевщине выплатить 224 тысяч гривен за самовольный забор воды из артезианских скважин
11:43
Полицейские станции заработали в Кожанской, Калиновской и Гатненской территориальных общинах (фото)
11:25
COVID-19 діагностували у 409 жителів Київщини
11:03
В Киево-Могилянской академии не смогли выбрать президента
10:46
На Київщині 100% профтехзакладів і 79% шкіл забезпечили роботу в оффлайн-режимі
10:23
Кличко попросили наладить систему оформления спецпропусков на общественный транспорт на случай локдауна
10:01
Суд вернул общине землю в парке “Нивки”, которую Киевсовет отдал под застройку
09:44
Курс валют в Киеве: 24 сентября 2021 года
09:22
В Голосеевском районе 46 соток земли вернут общине Киева
09:04
За минувшие сутки в Украине зафиксировано более девяти тысяч новых случаев COVID-19
07:15
Сегодня, 24 сентября, ярмарки пройдут в девяти районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 24 сентября 2021 года
четверг, 23 сентября 2021 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 24 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
20:26
Аэропорт “Борисполь” занял четвертое место в Европе по эффективности в своей категории
20:02
Стипендии Киевсовета получат 100 одаренных столичных детей
19:50
Подольское управление образования и Киевское строительное училище подвергнут аудиту
Календарь событий