п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

КОДА видала освітні ліцензії для семи громад Київщини

КОДА видала освітні ліцензії для семи громад Київщини

Київська ОДА видала 83 ліцензії комунальним школам та дитсадкам трьох громад на Київщині. Серед ліцензіатів – чотири приватні дитсадки, які обслуговуватимуть громади в Фастівському, Бучанському та Броварському районах. Не оминуло ліцензування і позашкільний розвиток дітей Фастівської тергромади.

Як стало відомо KV, у січні-лютому, ще займаючи посаду голови Київської ОДА, Василь Володін підписав низку розпоряджень щодо впровадження загальної середньої освіти на Київщині комунальним та приватним навчальним закладам, у тому числі і без проходження процедури ліцензування.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Комунальні

У Білоцерківському районі 28 ліцензій одержали сім навчальних та чотири дошкільних заклади Маловільшанської громади без проходження процедури ліцензування. 

Опорний навчальний заклад "Озернянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" одержав чотири ліцензії. А саме – за рівнем дошкільної освіти для 40 осіб, а виховуватимуть дітей у дитсадках трьох сіл  – Тадіївка (вул.  Шевченка, 66), Фастівка, (вул. Центральна, 1) та Бикова Гребля (вул. Т. Шевченка, 5). За цими ж адресами, та ще в селі Озерна по вулиці Шкільна, 17, школа надаватиме і початкову освіту для 180 осіб. Крім того, по вул. Шкільна діти зможуть продовжити навчання і згодом ще одержати базову (150 осіб) і профільну (40 осіб) освіти.

Три базові ліцензії має Маловільшанська школа І-ІІІ ступенів № 2 для 300 учнів загалом. Вона одержала ліцензію на початкову освіту обсягом 100 осіб, базову – 150 осіб та профільну – 50 осіб. Заклад базується в селі Мала Вільшанка (відділок "Селекційний", вулиця Молодіжна, 16-А). 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Ще три ліцензії, але вже на дошкільну, початкову та базову освіту одержали ще три школи громади. Це – Чупирянське НВО "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок" загальним обсягом на 160 учнів, що розташоване у селі Чупира по вулиці Шевченка, 22, та Маловільшанська гімназія І-ІІ ступенів, що діє в селі Мала Вільшанка по вулиця Шкільна, 1, – на 20 дошкільнят та 150 учнів. І остання – Сорокотязьке НВО "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок" для 20 дошкільнят та 140 учнів.  Школу можна знайти в селі Сорокотяги за адресою: вулиця Центральна, 1-А. 

Чотири ліцензії, які включають три базові та одну на дошкілля, видано двом закладам – Поправському НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок" – на 220 місць (село Поправка, вулиця Прозорівська, 4), Потіївському НВО "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дитячий садок" – на 245 місць (село Потіївка, вулиця Центральна, 8).

У чотирьох дитсадках громади зможуть виховуватися із загальним ліцензованим обсягом 170 дітей. До мережі увійшли дитсадки "Барвінок" (обсяг 15 осіб) у селі Коженики (вул. Новосельська, 49-А) і "Ясочка" (70 осіб) у селі Мала Вільшанка ( "Селекційний" відділок, вулиця Молодіжна, 15-А). Та ще два в селі Озерна – "Малятко" на 35 осіб (вул. Хмельницького Богдана, 35) і "Ромашка" на 50 осіб (вул. Перковського, 9-А).

Крім того, у Білоцерківському районі одержали ліцензії ще вісім комунальних шкіл та чотири дитсадки Білоцерківської громади.  Загалом це сільські території, які були приєднані до громади. 

Так, серед ліцензіатів опинилася Глушківська гімназія-початкова школа. Вона має три базові ліцензії на надання освіти загальним обсягом для 210 осіб. Заклад планує охопити початковою освітою 80 дітей, базовою – 100 та дошкільною – 30 учнів. Розташований він по вулиці Центральна 42.

Скребішівська гімназія-початкова школа (вул. Шкільна, 1) також одержала три ліцензії, але тут навчатиметься всього 140 дітей. З них 40 учням надаватимуть початкову освіту, 80 – базову і ще 20 – дошкільну. Ще одна Дроздівська гімназія-початкова школа, що базується у Дроздах по вулиці Шкільна, 1-А, надаватиме 240 дітям базову середню освіту і 120 – початкову освіту. 

Ще три ліцензії відійшло до Піщанської гімназії-початкової школи, в якій охоплять навчанням загалом 340 осіб, 120 з яких зможуть навчатися у початковій школі, а решта 220 – одержувати базові знання. Розташований заклад по вулиці Замковій, 74. У селі Пилипче гімназія-початкова школа також здобула три ліцензії на надання освіти 270 особам. Ліцензії було надано на початкову освіту з обсягом в 80 осіб, базову – 160 та дошкільну – 30 осіб. Адреса гімназії: вул. Соборна, 1. Аналогічні ліцензії і в Томилівської гімназії-початкової школи. Так, 150 осіб одружуватимуть базову освіту, ще 100 початкову і 30 – дошкільну. Заклад працює по вулиці Центральна, 95.

Терезинська гімназія-початкова школа по вулиці Шкільній 20 загалом вивчить 325 юних жителів громади. Ліцензіями передбачено надання базової (200 учням), початкової (100) та дошкільної (25) освіти. Опорний ліцей-гімназія у Шкарівці також у переліку ліцензованих. Тут загалом  зможуть одержати освіту 720 осіб:  240 – початкову, 300 – базову і 180 – профільну.

Сільські дитсадки громади загалом можуть виховувати 170 дітей. Ліцензії надано дитсадку “Пролісок” на 20 осіб (с. Вільна Тарасівка, вул. Перемоги, 2), “Веселка” – на 85 дошкільнят (с. Шкарівка, вул. Весняна, 5-А), “Буратіно” – на 20 дітей (с. Сидори, вул.Шкільна,1) та “Калинка” – на 45 осіб (с. Дрозди, вул. Молодіжна, 4).

Ще 28 ліцензій відійшло до закладів Фастівського району, а саме десятьом школам Боярської громади (без проходження процедури ліцензування). Вони зможуть загалом охопити навчанням понад 9 тис. учнів. 

По три базові ліцензії було видано восьми навчальним закладам. Серед них є три академліцеї, що розташовані у Боярці. Це – "Престиж", що розташований по вулиці Б. Хмельницького, 57-А. Тут охоплять  початковою освітою 520 учнів, базовою – 590 та профільною – 110 осіб.  "Лідер" надаватиме початкову 470 діятм, базову – 570 та профільну – 140 учням. Ліцей діє по вулиці П. Сагайдачного, 62. І найбільша кількість дітей зможе навчатися в  "Гармонії" по вулиці Сєдова, 7. Тут обсяг початкової освіти сягає 1100 осіб, базової – 1200 та профільної – 550 осіб.

Аналогічні ліцензії мають ще п’ять шкіл. Це три школи у Боярці – школа № 4, яка зможе прийняти загалом 745 учнів, школа № 1 – 800 учнів, школа № 2 – 520 учнів. Та ще дві у Тарасівці та Забір’ї: Тарасівська ЗОШ  І-ІІІ ступенів загальним обсягом на 900 учнів та Забірський опорний заклад – на 505 учнів. 

Ще дві ліцензії у Малютянської школи І-ІІ ступенів на початкову (110 осіб) та базову (150 осіб) освіти. Школа знаходиться у селі Малютянка по вулиці Перемоги, 34. Та

Боярське НВО "Загальноосвітня школа І ступеня – дитячий садок" одержали ліцензії на початкову та дошкільну освіти.

Приватні заклади

У селі Гатне Фастівського району (нині територія Гатнеської громади) одержав ліцензію приватний заклад дошкільної освіти з обсягом на 55 вихованців "Вальдорфський садок “Сонях”

Садочок існує вже 10 років по вулиці Абрикосовій, 12, але, згідно із даними на YouControl, зареєстрований лише п’ять місяців тому із статутним капіталом у розмірі 1 тис. гривень. Належить дитсадок  Андрію Горському, який за сумісництвом є керівником ще двох благодійних організацій. У закладі практикують музичну і арт-терапію. Актуальна вартість перебування дитини складає 12,5 тис. гривень на місяць. 

У Бучанському районі на території Борщагівської громади за виховання 40 осіб візьметься ще один приватний дитсадочок “Бейбі Хаус”, що розташований у селі Чайка по вулиці Печерська, 2. 

За даними YouControl, керівником закладу є Ольга Сенченко й обімає вона свою посаду лише 28 днів. Сам садочок також зареєстрований нещодавно – 2 місяці тому. Розмір його капіталу трохи вище за попередніх колег – 10 тис. гривень, а власником закладу є Павло Ареф’єв. Заклад приймає дітей віком від 1,8 до 6 років, пропонуючи власну програму розвитку для дошкільнят, підготовку з англійської мови і різні активності для дітей. Вартість перебування дитини у садочку упродовж дня складає 12 тис. гривень на місяць. 

Ліцензію, і також на дошкілля з обсягом на 100 осіб, КОДА надала ТОВ "Талантіка". Цей заклад розташований в селі Софіївська Борщагівка по вулиці Райдужна, 53/1 (Борщагівська громада, територія ЖК "Уютний")

Про це ТОВ відомо, що він існує  вже 4,5 років. А заснувала його киянка Віра Суська із статутним капіталом у розмірі 500 гривень у вересні 2017 року. Позиціонував від початку заклад себе як дитячий центр, де забезпечували ранній розвиток, надвали майстер-класи, діяв ляльковий театр для малят та надавалися послуги няні на годину. Вартість перебування дитини тут коштує майже 4 тис. гривень. Та на його офіційній сторінці Facebook зауважено, що дитсадок тимчасово зачинено. 

Ще один новачок у наданні дошкільної освіти ТОВ "Початкова школа "Ля Малюк Бровари". Заклад одержав ліцензію від КОДА за рівнем дошкільної та початкової освіти без зазначення ліцензійних обсягів. Заклад має намір працювати у Броварському районі, а точніше у Броварах по вулиці Київська, 177. Це – нині територія Броварської міської громади

Хоча відомо, що фактично заклад зареєстрований у Києві на проспекті Героїв Сталінграда, 10-Б. А реєстрація відбулася нещодавно – у січні цього року. Тут аналогічний статутний внесок – 10 тис. гривень. Серед бенефіціарів вказано киян – подружжя Олександру Романик-Одєгову і Кирила Одєгова, та заклад загальної середньої освіти І ступеня – заклад дошкільної освіти "Ля Малюк". Останній також належить їм, як і ТОВ із 2,6 млн капіталом "ОК Гастро", що спеціалізується у сфері ресторанної діяльності та наданні послуг з доставки продуктів харчування.

На сайті ж закладу зауважують, що офіційно вони планують відкритися вже у березні. Створення закладу має і свою історії. Засновники закладу розпочинали свою діяльність ще см років із заснування мережі дитячих центрів  під брендом "Башмачки". У 2019-му, після ребрендингу, було створено перший заклад "Ля Малюк". Напевно мова йде про столичний дитсадок та школу, що розташований на Оболоні по вулиці Героїв Сталінграда, 10-Б.

Про засновницю Олександру Одєгову відомо, що за першою освітою вона є журналістом і 10 років пропрацювала на телебаченні та радіо. Також вона – психолог, психотерапевт і коуч. І саме вона бере безпосередню участь в управлінні закладу.

"Сьогодні Ля Малюк – сучасний дитячий садочок з початковою школою Ля School, що розраховані на 200 дітей", – зауважують на сайті. 

Тут батькам обіцяють авторську програму виховання та навчання. І такий дитсадок неповного дня обійдеться їм у 8 тис. гривень. Та, щоб залишити дитину на цілий день варто необхідно буду вже сплатити 11,5 тис. гривень. І це не враховуючи 6 тис. гривень щорічного внеску. Початкова школа із п’ятьма уроками коштуватиме також 11,5 тис. гривень. 

Позашкілля

А ось Фастівській громаді надали низку ліцензій для її позашкільних закладів. Так, ліцензію одержав Фастівський НВК "Загальноосвітня школа I-III ступенів №7 – центр військово-патріотичного виховання "Гарт". Школа була заснована у 1957 році. Крім класичної освіти, школа надає допризовну підготовку юнаків. Також заклад пропонує широкий перелік гуртків: від стрільби з лука до хору. Нині директором є Майя Науменко, а сам заклад базується по вулиці Гетьманська, 79-А.

Серед ліцензіатів Фастівська школа народної майстерності. Заснована вона у 1993 році і є осередком зосередження народного мистецтва. Школа має ять дев’ять майстерень, в який навчать від гончарства до петриківського розпису. Для найстарших вихованців передбачені заняття з комп’ютерної графіки. Директором школи є Анатолій Деревицький. Заклад розташований за адресою вулиця Соборна, 19. 

Фастівський центр позашкільної роботи також одержав ліцензію і є багатопрофільним закладом. Вихованці можуть вступити у гуртки за гуманітарним соціально-реабілітаційним, науково-технічним та художньо-естетичним, туристсько-краєзнавчим напрямами. У центра є власне учнівське самоврядування та проводиться низка заходів з патріотичного виховання. Ще однією ланкою діяльності закладу є надання дошкільної освіти для дітей віком від 4 до 6 років. Заклад є результатом злиття станції юних техніків і будинку творчості дітей та юнацтва у Фастові. Директором центру нині є Галина Майданюк, а сама будівля розташована на вулиці Миру, 10.

Нагадаємо, що з початку року Київська ОДА продовжила надавати навчальним закладам Київщини освітні ліцензії.

Так, наприкінці 2021 та на початку 2022 року Київська ОДА видала ліцензії восьми комунальним та двом приватним закладам у сфері освіти у Бориспільському, Фастівському, Броварському й Обухівському районах. Ліцензували діяльність не лише загальноосвітнім школам за трирівневою системою освіти, а й закладам позашкільної освіти та спортивного виховання.

Читайте: КОДА надала освітні ліцензії комунальним та приватним закладам Київщини

*ФНВК "ЗОШ І-ІІІ СТ. №7-ЦВПВ "ГАРТ" (код ЄДРПОУ: 25299299).

** Фастівська школа народної майстерності ФМР Київської області (код ЄДРПОУ: 22200703).

*** КЗ ФМР "ФЦПР" (код ЄДРПОУ: 38797366).

**** ЗДО "Вальдорфський садок "Сонях" (код ЄДРПОУ: 44623850).

***** ПЗДО "Бебі Хауз Чайка" села Чайка Киїської області (код ЄДРПОУ: 44531147). 

****** ТОВ "Початкова школа "Ля Малюк Бровари"  (код ЄДРПОУ: 44457121). 

******* ТОВ "Талантіка" (код ЄДРПОУ: 41581698).

Фото: колаж KV

КиевVласть

Анастасія Олійник, Інна Міхно

Теги: новости киевской области, новости киевщины, кога, власть киевщина, образование, броварской район, белоцерковский район, фастовский район, лицензия, распоряжения, бучанский район, дошкольное образование, среднее образование, профильное образование, базовое образование

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.