пятница, 21 января 2022 г.

Київщина будує: які об’єкти будуть завершені в 2021 році

Київщина будує: які об’єкти будуть завершені в 2021 році

У Київській області триває відновлення освітньої, медичної, спортивної та дорожньої інфраструктури. Загалом у 2021 році заплановано відновити понад 70 об’єктів. З них 47 – дорожнього господарства. Інші – об'єкти спортивної, освітньої та медичної інфраструктури. Йдеться про капітальний ремонт шкіл і дитсадків, які водночас термомодернізують. Окрім цього, реконструюються приймальні відділення у лікарнях та зводяться нові спортивні об’єкти. Частину об’єктів вже завершено, а багато з них перебувають на завершальному етапі.

Соціальна інфраструктура

У 2021 році продовжується відновлення та будівництво 5 шкіл, 6 садочків, 6 спортивних об’єктів та 1 центр надання соціальних та адміністративних послуг (ЦНАП) в рамках програми президента “Великого будівництво”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

У Департаменті регіонального розвитку Київської облдержадміністрації (КОДА) зазначають, що капітальний ремонт 5 шкіл Київщини поліпшить умови навчання для 1540 учнів, а реконструкція та будівництво 6 дитячих садків – для 470 дошкільнят і додатково створить 140 нових місць для дітей. 

Завершено реконструкцію дитсадка в селі Красятичі

Коментуючи питання реалізації 6 спортивних об’єктів голова КОДА Василь Володін вказав на важливість здорового способу життя та підкреслив, що задача місцевої влади створити мешканцям всі умови для заняття спортом. 

“Як торік, так і зараз ми продовжуємо роботу над відновленням і розбудовою  майданчиків для корисного дозвілля. Ми чітко розуміємо, що набагато приємніше займатися спортом у сучасних і зручних спортивних комплексах, тож приділяємо значну увагу цьому”, – зазначив Василь Володін.

На сьогодні завершено 10 об’єктів:

  1. Термомодернізація будівлі Жоравського НВК “ЗОШ І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)” у селі Жоравка (вул. Шкільна, 5).

  2. Капітальний ремонт школи І-ІІІ ступенів № 2 в місті Яготин (вул. Хмельницького, 1).

  3. Капітальний ремонт приміщень ЗОШ І-ІІІ ступенів в селі Пашківка (вул. Кірова 4).

  4. Капітальний ремонт приміщень ЗОШ у селі Вовчкі́в у Бориспільському районі Київської області.

  5. Реконструкція Красятицького НВО "ЗОШ I-III ступенів – дитячий садок "Казочка" в смт Красятичі (вул. Воздвиженська, 71).

  6. Капітальний ремонт дитсадка "Малятко" в селі Студеники (вул. Корзуна, 8).

  7. Реконструкція стадіону школи-інтернат І-ІІ ступенів в місті Біла Церква.

  8. Будівництво Академії спорту в місті Буча (вул. Шевченка).

  9. Капітальний ремонт (1, 2) стадіону "Колос" у в місті Сквира.

  10. Будівництво стадіону для Волошинівського НВО “ЗОШ I-III ступенів-дитячий садок” в селі Волошинівка.

Триває також будівництво нового дитсадка в селі Синяк Вишгородського району, де раніше жодний дошкільний навчальний заклад у населеному пункті не працював.


Будівництво дитсадка в селі Синяк

Інші об'єкти в процесі реалізації. Триває реконструкція нежитлової будівлі під дитячий садок в селі Лебедівка Вишгородського району (вартість робіт – 20,34 млн гривень). 


Читайте: До кінця року Київщина матиме ще 6 дитсадків – “Велике будівництво” 

Крім того, у Білій Церкві триває будівництво ЦНАПу, який планують завершити до кінця 2023 року. На реконструкцію нежитлової будівлі для облаштування цього закладу направлено 88,25 млн гривень.

“Для нас цей проєкт дуже важливий, адже його реалізація дозволить отримувати швидкі та якісні адміністративні послуги мешканцям міста Біла Церква та ще 16 населених пунктів Білоцерківської міської територіальної громади. А це понад 220 тисяч осіб і більше 20 тисяч суб’єктів господарської діяльності”, – зазначив Василь Володін.

Медична інфраструктура

Від початку 2021 року завершено облаштування та модернізацію 4 приймальних відділень опорних закладів охорони здоров’я:

1) Іванківської центральної районної лікарні;

2) Обухівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування;

3) Переяславської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування;

4) Тетіївської центральної лікарні.


Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування

У приймальних відділеннях влаштовано відділення екстреної медичної допомоги з відповідним обладнанням: 

“Мешканці нашої області зможуть отримати якісну медичну допомогу, а лікарі – провести необхідні обстеження, своєчасно встановити діагноз та якнайшвидше розпочати лікування або передопераційну підготовку, якщо це потрібно”, – пояснили в Департаменті регіонального розвитку Київської ОДА.


Реконструкція приймального відділення у Тетієві

Також ведуться роботи для розвитку медичної сфери в сільській місцевості. Загалом на Київщині запланована реалізація 35 проєктів зі зведення сільських амбулаторій (завершено 33 об’єкти). Їх загальна вартість складає майже 297,5 млн гривень.

Читайте: Незабаром на Київщині завершиться “Велике будівництво” ще 8 сільських амбулаторій

Дорожня інфраструктура

У 2021 році заплановано відновити 80,71 км дорожнього покриття у Київській області, з них 14,20 км – у Білоцерківському, 9,47 км – у Бориспільському, 16,40 км – у Броварському, 7,9 км – у Бучанському, 1,28 км – у Вишгородському, 22,13 км – у Обухівському та 9,33 км – у Фастівському районах.

На сьогодні вже прокладено 77,23 км. Зокрема, у Бориспільському районі здійснено поточний середній ремонт автомобільної дороги С100405 Глибоке – Городище – /Н-08/ км 3+100  -  км 5+800.


Ремонт дороги Глибоке – Городище – /Н-08/ км 3+100 – км 5+ 800

У Вишгородському районі завершено 2 об’єкти: капремонт дорожнього покриття проїзної частини вул. Партизанська в с. Пірнове та капремонт дороги по вул. Ягідна в с. Нові Петрівці.

У Білоцерківському районі проведено капремонти дорожнього покриття на 6 об’єктах: вул. Зарічна від будинку №5 до будинку №19 в с. Поправка; вул. Піщана Перша (ІV черга) в м. Біла Церква; вул. Піщана в с. Трушки; вул. Шевченка в с. Трушки; вул. Садова в с. Пищики и вул. Першотравневій в смт Терезине.

У Бучанському районі виконано роботи на 2 об’єктах: капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Ленінградській в с. Крюківщина та відремонтували міст на автомобільній дорозі С101421 /Київ – Чоп/ – Юрів – Ситняки км 2+000.


Відремонтований міст на автодорозі Київ – Чоп/ – Юрів – Ситняки

У Фастівському районі завершено капремонти також 2 об’єктах: відремонтоване дорожнє покриття по вул. Незалежності в с. Дідівщина та дорога О102410 Федорівка-Ярошівка через Великі Гуляки, Дідівщина км 0+000 – км 1+500, км 9+000 – км 12+500, км 18+700 – км 19+700.

Крім того, як інформує КОДА, в межах фінансування на 2021 рік завершені роботи на 22 об’єктах.

“Відновлені дороги із якісним покриттям буквально зшивають наші міста й села. Це також суттєво підвищує безпеку на автошляхах Київщини. Із кожним роком проблемних ділянок стає все менше. Працюємо, щоб їх не залишилось зовсім”, – значає Василь Володін.

Читайте: Очільник КОДА Василь Володін відзвітував про роботу адміністрації за 2020 рік

Василь Володін очолює КОДА з 17 червня 2020 року. До цього з березня 2020 року він керував КОДА в якості тимчасово виконуючого обов'язки голови. 

Фото: колаж KV

КиевVласть

Олексій Вєтров

Теги: новини київщини, новини київської області, кода, кода, медицина, василь володін, велике будівництво, будівництво, освіта, реконструкція, школи, цнап, лікарня, амбулаторія, ремонт доріг, інфраструктура, дитячі садочки, медичні заклади, закупівля, департамент регіонального розвитку, капремонти

пятница, 21 января 2022 г.
14:12
Кличко заявил, что уже излечился от коронавируса
14:03
Аэропорт “Борисполь” намерен возобновить работу терминала F в конце марта
13:48
За январь-ноябрь прошлого года население Киева уменьшилось почти на 10 тысяч человек
13:33
Столичные власти утвердили проект капремонта Крещатика
13:21
Правоохранители подозревают бывшего главу управления “Диамантбанка” в нанесении ущерба на 25 млн гривен
13:09
Экологический комитет Рады рекомендовал парламенту принять законопроект о службе гражданской защиты
12:58
В Киеве на Минском массиве полиция обнаружила незаконную парковку на территории больницы
12:43
Столичную власть просят отремонтировать фасады нескольких домов на ДВРЗ
12:26
В Броварах на Киевщине аноним сообщил о минировании учебных заведений и торговых центров
12:06
COVID-19 діагностували в 672 жителів Київщини
11:47
На столичной Куреневке посреди дороги с грузовика выпал бульдозер (фото)
11:32
Киевская таможня предотвратила попытку отправки в США психотропных лекарств (фото)
11:14
В Киеве на Березняках в результате пожара погибли 2 человека
11:04
Кубраков настаивает на строительстве автотоннелей под Днепром
10:51
В Киеве полиция проверяет информацию о якобы минировании всех школ
10:45
Директора Украинского института национальной памяти просят проверить основания декоммунизации столичного моста Патона
Календарь событий
Киевсовет со скандалом признал обвинение Порошенко в госизмене политическим преследованием
20 января 2022 г. 19:50
Киевсовет со скандалом признал обвинение Порошенко в госизмене политическим преследованием
Столичный горсовет призвал президента Владимира Зеленского, Верховную Раду (ВР) и Офис генпрокурора прекратить политическое преследование пятого президента Петра Порошенко, подозреваемого в государственной измене (закупка угля в ОРДЛО в 2014-2015 гг), а также приравнял законопроект “Слуги народа” о Киеве к намерению установить диктатуру.  После многочисленных перерывов, блокирования трибуны и многочасовых споров “Европейской солидарности” со “Слугой народа” за такое обращение проголосовали 62 депутата. Такому результату больше других помогла фракция “УДАР” Виталия Кличко, что логично – с прошлого созыва Киевсовета фракции мэра Киева и пятого президента образовывают большинство. А депутаты Киевсовета от “Слуги народа” находятся в оппозиции, очевидно, с завистью думая о своих коллегах из Верховной Рады, где правит их монобольшинство.