понедельник, 20 сентября 2021 г.

Януковича официально попросили уйти и не возвращаться

Януковича официально попросили уйти и не возвращаться

Известный правозащитник, президент ОО “Агентство журналистских исследований” Максим Шпаченко направил президенту письмо с аргументированной просьбой уйти в отставку и больше никогда не участвовать в президентских выборах.

Обращение Максима Шпаченко к гаранту Конституции, по мнению ряда экспертов KV, вполне обосновано и достаточно аргументировано.

Потому просто публикуем данное письмо ниже:

Президенту України

Януковичу В.Ф.

 

Громадянина України

Шпаченка М.А.

 

Шановний Вікторе Федоровичу!

 

Ситуація, що склалася навколо мирних протестів свідчить про те, що Ви не вбачаєте в діях народу, який вийшов мітингувати, конкретних вимог або ж не вбачаєте необхідності виконувати заявлені вимоги.

Стаття 5 Конституції України визначає, що єдиним джерелом влади в Україні є народ і ніхто не може узурпувати державну владу.

Я є громадянином України, тобто одним з представників народу і хочу заявити Вам особисто свою позицію про те, що Президент України не контролює ситуацію в країні і своїми діями сприяє системному порушенню прав людини та знищенню українського народу, про що свідчать наступні факти:

1. 30 листопада приблизно о 4-ій годині ранку працівниками спецпідрозділу міліції “Беркут” було побито жінок та дітей, які проводили мирний мітинг. Таке побиття було невиправданим, протизаконним і я особисто, як громадянин України, засуджую його. Враховуючи, що Ви, як Президент України та безпосередній керівник Міністра внутрішніх справ, не вжили заходів для негайного звільнення Міністра Віталія Захарченка, це вказує на неможливість Вами керувати країною, де чиниться свавілля та злочини працівниками міліції.

2. Судова та правоохоронна системи в Україні стали на 99% корумпованими. Як правозахисник та журналіст, я багато разів звертався до органів прокуратури, органів внутрішніх справ, Вищої кваліфікаційної комісії суддів, Вищої ради юстиції з повідомленнями про грубі порушення та злочини, які вчиняються суддями, прокурорами та міліціонерами. Проте більше ніж за 3 роки Вашого Президентства жодного злочинця не було притягнуто до відповідальності, оскільки усіх їх захищають перші особи вказаних відомств, які керуються особисто Вами. Усі злочини визнано такими, що не є злочинами.

Органи МВС перетворилися на рекет. Кримінальні провадження відкриваються для того, щоб отримати хабар за їх закриття або ж не направлення до суду. За вказівками Генерального прокурора України закриваються кримінальні провадження проти прокурорів, яких ловлять на хабарах.

Працівники прокуратури, які отримують офіційну зарплату в розмірі 2000-4000 гривень, приїздять на роботу в автомобілях вартістю 30000-50000 доларів, які начебто їм подарували батьки. Разом із дорогими годинниками та одягом. Але така “офіційна версія” походження багатств не витримує критики і майже кожен громадянин знає, що ці багатства беруться через хабарі.

Влаштування на посаду судді чи прокурора є виключно платним, тобто, через хабар. Вартість призначення на посаду прокурора або судді складає від 20 тисяч доларів.

Згнилість судової та правоохоронної систем в Україні призводить до знищення українців, які невинно відбувають покарання за злочини, яких ніколи не робили.

Якщо для Вас це новина – то Ви не знаєте, що відбувається в країні де Ви є Президентом. Якщо ж Вам про це відомо, то за 3 роки можна було виправити ситуацію, але Ви не впоралися.

3. Україна є країною офіційно дозволених катувань. В українських слідчих ізоляторах країни людей катують голодом, холодом, відсутністю повітря, відсутністю близьких людей, щоб забрати в них гроші або ж поліпшити статистику розкриття злочинів. Про це повідомлялося зі шпальт газет та по телебаченню, проте Ви нічого не зробили, щоб врятувати долі українців.

4. Майже усі гроші українців, які витрачаються з держбюджету, йдуть до кишень Ваших синів через схеми з відкатами. Монополізація Вашою сім’єю фінансових потоків України може говорити про Вас, як гарного батька, але поганого Президента країни.

Як громадянин України, я не хочу чекати 2015 року, коли я разом із моїми співвітчизниками оберу іншого Президента. Я хочу, щоб моя країна квітнула, а не перетворилася на руїни ще за один рік Вашого керування.

Враховуючи вищевикладене та керуючись Конституцією України, прошу Вас:

1. Оголосити заяву про відставку на засіданні Верховної Ради.

2. Ніколи не подавати свою кандидатуру на наступних президентських виборах в Україні.

 

03 грудня 2013 року             Журналіст та правозахисник  М.А. Шпаченко

Теги: евромайдан, янукович, президент, отставка, импичмент, шпаченко, ажи

воскресенье, 19 сентября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 20 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:11
Центр альтернативного озеленения приглашает киевлян высадить деревья в столице
16:03
Еще в одном столичном ТРЦ открылся центр вакцинации
15:04
Марш равенства прошел без нарушений правопорядка, - полиция Киева (фото)
14:07
Киевлян предупредили об ухудшении погодных условий до конца суток 19 сентября
13:04
За останню добу коронавірус діагностували в 103 мешанців Київщини
12:06
Киевская таможня предотвратила вывоз из Украины запчастей к армейской технике
11:07
Столичное ГУ статистики зафиксировало в прошлом месяце в Киеве дефляцию
10:03
В субботу, 18 сентября, от коронавируса в Украине привились менее 60 тысяч человек
09:04
В смертельном ДТП на Киевщине погибли три человека
07:15
Сегодня, 19 сентября, ярмарки пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 19 сентября 2021 года
суббота, 18 сентября 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 19 вересня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Киевляне во время акции “World Cleanup Day” собрали с улиц города около 500 кубометров мусора (фото)
16:06
В Киеве с молотка продают Научно-технический центр “Плазмотрон” (фото)
15:02
Житель Фастовского района обустроил в арендованной квартире нарколабораторию (фото)
Календарь событий