субота, 20 квітня 2024 г.

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

Хочуть у владу: список кандидатів на голову Вишневої ОТГ на місцевих виборах 2020

На місцевих виборах 25 жовтня мешканці Вишневої міської громади Бучанського району Київської області обиратимуть свого голову. Серед зареєстрованих 9 кандидатів на цю посаду – чинний мер Вишневого Ілля Діков, депутати міськради цієї громади, а також працівники комунальних підприємств і бізнесмени.

Як стало відомо KV, до складу Вишневої міської громади (47,3 тис. мешканців) входять місто Вишневе і село Крюківщина. 

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

За даними ЦВК, за посаду голови розташованого на межі з Києвом міста змагатимуться 9 кандидатів: Олександр Головня, Сергій Гулієв, Ілля Діков, Павло Касянчук, Людмила Мартиненко, Сергій Нєфьодов, Олексій Поліщук, Микола Стаднік, Ігор Труба.

Кандидатом у мери Вишневого від партії “Свобода” виступив Головня Олександр Володимирович. Народився 9 лютого 1978 року у Вишневому Києво-Святошинського району Київщини. 

Згідно з  біографією, оприлюдненою на сайті партії “Свобода”, Головня має вищу освіту спеціаліста з "Ливарного виробництва чорних та кольорових металів" Національного технічного університету України.

У 2016 році обіймав посаду заступника директора Комунального підприємства "Вишнівськпарксервіс". У 2017 році працював інженером з ремонту на Комунальному підприємстві "Києво-Святошинське виробниче управління житлово-комунального господарства", з 2018 року – першим заступником гендиректора цього КП. З 2019 року Олександр Головня став заступником директора ТОВ "Статус-Медіа Компані". Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ є рекламним агентством. 

З 2011 року Олександр Головня очолює Вишнівську міську партійну організацію ВО "Свобода".

З 2015 року був обраний депутатом міськради Вишневого, йшов першим номером за партійним списком від “Свободи”. Очолює фракцію цієї партії у мерії Вишневого. Заступник голови постійної депутатської комісії з питань містобудування, архітектури, капітального будівництва, інвестиційних відносин та землекористування.

Згідно з декларацією за 2019 рік, Головня має квартиру, гараж і земельну ділянку у Вишневому. На нього записаний автомобіль Mersedes-Benz E-430 2000 року.

Серед найбільш болючих проблем Вишневого Головня вважає його перенаселення. Виступає проти приватизації комунальних підприємств.

Читайте:Олександр Головня: Ми не довіряємо владі Вишневого розподіл бюджету

Партія “Європейська Солідарність” висунула у кандидатом у мери Гулієва Сергія Романовича. Народився 2 квітня 1977 року у Боярці Київської області.

У біографії, розміщеній на персональному сайті Гулієва йдеться про те, що він має дві вищих освіти. В 2006 році закінчив Сумський Національний аграрний університет за спеціальністю фінанси та в 2015 році закінчив Національну академію внутрішніх справ, отримавши кваліфікацію юриста.

У 2005-2006 роках займав посаду заступника міського голови Боярски. У 2002 році та 2015 році обирався депутатом Вишнівської міської ради. Зокрема, у 2015 році був обраний за партійним списком “Європейської Солідарності”. Є заступником голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, розвитку місцевого самоврядування та інформаційної політики.

З 2016 року Гулієв є головою постійної поліцейської комісії в ГУ Нацполіції Київської області.

У біографії Сергія Гулієва зазначено, що він нагороджений багатьма відзнаками Міністерства внутрішніх справ України, є “активним громадським діячем, меценатом, спонсором та організатором різноманітних заходів. Допомагав бійцям в зоні АТО”.

За даними Youcontrol, Гулієв має відношення до низки підприємств і організацій: 

- бенефіціар ПП "Вікторія-Маркет" (діяльність у сфері демонстрації кінофільмів); 

- засновник ТОВ “Департамент охорони ЛТД” (Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки); 

- засновник ТОВ “Ріелторське бюро Проектсервіс” (Діяльність агентств нерухомості); 

- керівник ТОВ “Група компаній Департамент охорони” (Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки); 

- керівник ТОВ “Департамент охорони 1” (Діяльність приватних охоронних служб); 

- керівник ТОВ “Департамент охорони” (Діяльність приватних охоронних служб); 

ФОП Гулієв Сергій Романович (Діяльність приватних охоронних служб); 

- керівник Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Департамент охорони Святопетрівське" (Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки); 

- керівник Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Департамент охорони Крюківщина" (Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки); 

- керівник Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Департамент охорони" (Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки);

- керівник Громадського формування з охорони громадського порядку і державного кордону "Департамент охорони Шпитьки" (Діяльність у сфері охорони громадського порядку та безпеки).

За даними декларації Сергія Гулієва за 2019 рік, його родина частково або повністю володіє кількома об'єктами нерухомості: чотирма квартирами, двома машиномісцями і двома земельними участками. Має два авто. Дохід родини Гулієва у минулому році склав 3,9 млн гривен. 

Сергій Гулієв неодноразово ставав фігурантом гучних скандалів. Видання “Моя Київщина” припускає, що Гулієв фактично ввів у Вишневому “приватну правоохоронну систему”. Нібито охоронна фірма ТОВ "Департамент охорони", в рамках міських програм з громадської безпеки, встановила систему відеоспостереження у місті і має доступ до інформації з камер. Опоненти також приписують Гулієву тісні зв'язки з чинним мером Іллєю Діковим.

Натомість у вересні 2020 року на сайті нардепа Олександра Дубинського (фракція “Слуга народа”) з’явилася інформація, що заперечує близькість із чинним мером. У матеріалі на сайті парламентаря йдеться про розпочате кримінальне провадження за фактом підкупу іншого кандидата – Іллі Дікова – Василя. Втім, останній виявився двоюрідним братом чинного мера і подав заяву до поліції. За даними Дубинського, ініціатором підкупу міг бути Сергій Гулієв.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Яготинської ОТГ на місцевих виборах 2020

Чинний мер Вишневого безпартійний Діков Ілля Валерійович висунутий кандидатом від правлячої партії “Слуга народу”. 

Народився 20 лютого 1976 року у Києві. Має вищу освіту за спеціальністю "правознавство” – з відзнакою закінчив Київський інститут внутрішніх справ.

Згідно з офіційною біографією, з 1998 року Ілля Діков проходив службу в органах внутрішніх справ України, підполковник міліції. Відомо, що у 2010 році Диков працював заступником начальника – начальником міліції громадської безпеки Києво-Святошинського райвідділу ГУ МВС України в Київській області.

У листопаді 2010 року був обраний депутатом Вишневої міськради від "Партії регіонів", членом якої і був. З 2011 року – секретар Вишневої міської ради, а після відсторонення від посади голови Вишневої міськради Миколи Ляшенка (за звинуваченням в корупції), з 24 лютого 2011 року – в.о. голови Вишневої міськради.

З грудня 2011 року – голова Вишневої міської ради Київської області VI і VII скликань (в жовтні 2015 року був переобраний як самовисуванець, безпартійний).

Ілля Діков має нагороди і заохочення: медалі "За бездоганну службу" – II і III ступенів; відзнакою МВС України "За відзнаку в службі" – I і II ступенів.

Раніше ім’я Іллі Дікова згадувалося на сайті так званої Християнської церкви повного Євангелія "Посольство Боже", втім зараз доступ до їхньої сторінки відсутній.  Пастором “Посольства Божого” під прізвиськом "Білий Сандей" є секретар міськради Вишневого Сергій Пишний. До слова, членом цієї організації у свій час став екс-мер Києва Леонід Черновецький


На фото: Сандей Аделаджа и Сергій Пишний

У квітні 2018 року Діков став "героєм" гучного корупційного скандалу, пов'язаного зі спробою дачі хабара в.о. міністра охорони здоров'я Уляні Супрун. Так, до ЗМІ потрапив запис НАБУ, на якій нібито від імені мера Вишневого Уляні Супрун була запропонована однокімнатна квартира в житловому комплексі "Акварелі-2" міста Вишневе, в обмін на медичне обладнання для місцевої лікарні. На записі видно, як уже безпосередньо Диков обговорює з Супрун варіанти передачі їй квартири через т.зв. "Власні фонди". За словами самої Супрун, про даний факт вона відразу повідомила до правоохоронних органів, після чого просто підігравала учасникам "операції". До слова, сталося це ще в 2017 році.


11 квітня 2018 року на сайті електронних петицій міста Вишневого з'явилася петиція з вимогою дострокового припинення повноважень міського голови Іллі Дікова.

У травні 2019 року активістка Людмила Мартиненко повідомила про конфлікт в актовому залі міської ради. Вона задала питання Дікову з приводу крадіжки забудовником комунальної землі та будівництва багатоповерхівок замість державного дитячого садка. Диков на запитання не відповів, а в кінці виступу в присутності півсотні ветеранів накинувся жінку з погрозами і, за словами активістки, застосував фізичну силу. До речі, Людмила Мартиненко теж йде кандидаткою на посаду мера Вишневого на виборах-2020. 

Крім участі в корупційному скандалі, жителі Вишневого були незадоволені діяльністю свого мера – щорічним неякісним ремонтом доріг, відсутністю зон відпочинку і парків в місті, переповненими школами і садочками, відсутністю безперешкодного сполучення між двома частинами міста, хаотичною забудовою, відсутністю комунального транспорту і непрозорим використанням бюджетних коштів.

Так, наприклад, великий резонанс викликала боротьба місцевих активістів за 10 гектарів землі, на яких планувався парк, проти місцевого забудовника ТОВ "Євро 2000", який задумав звести там багатоповерхівки.

Читайте: В Вишневом произошли столкновения местных жителей с застройщиком (фото, видео)

У декларації Іллі Дікова за 2019 рік вказано, що на нього і членів його родини зареєстровано три земельні ділянки загальною площею понад 6 тис. кв.м, гараж і квартира. Подружжя Дікових має два легкових автомобілі. Родинний дохід у минулому році склав понад 1,9 млн гривень. Готівкою Дікови заявили понад 2,5 млн гривень. 

Читайте: Отставка для мэра. Община Вишневого требует от городского головы покинуть пост из-за квартиры для Супрун

Кандидатом від партії "Перемога Пальчевського" йде Касянчук Павло Андрійович.

Народився 13 травня 1979 року у Вишневому Києво-Святошинського району Київщини. 

За даними Youcontrol, Павло Косянчук є представником ТОВ "Шмайсер-Сервіс" (Роздрібна торгівля іншими невживаними товарами в спеціалізованих магазинах). На сайті ЦВК вказано, що він є комерційним директором цього підприємства. Також Касянчук є керівником Спеціалізованого Комунального підприємства "Меморіал" Києво-Святошинської районної ради Київської області. 

На Facebook-сторінці Павла Касянчука вказано, що він – директор оружейного магазину “Шмайсер”. “Магазин "Шмайсер" надає широкий спектр засобів самооборони: стартову, пневматичну, газову зброю, а також мисливських рушниць”, – йдеться у повідомленні магазину. 

Читайте: Выборы в Киевсовет: список “Перемоги Пальчевського”

Партія “Україна славетна” висунула кандидаткою у мери Вишневого Мартиненко Людмилу Миколаївну. Вона народилася 4 серпня 1983 року у Києві. Отримала вищу освіту у Академії муніципального управління у Києві. Безпартійна. 

Мартиненко є керівником Громадської організації “Спортивний клуб Молодь”, керівником ГО “Волонтерський центр "Вишневе”, керівником ГО “Захист Майбутнього”. На її сторінці у Facebook вказано, що вона э кандидатом економічних наук, волонтером і активісткою.


За даними ЦВК, Людмила Мартиненко є помічницею голови Києво-Святошинської районної ради

У декларації за 2019 рік Мартиненко вказала, що їй належать дві квартири, 2500 кв.м землі у Житомирській області, автомобіль Hyundai Elantra 2007 року випуску. Дохід за минулий рік склав 65 тис. гривень. Мартиненко повідомила, що має готівкою понад 650 тис. гривень і 26 тис. доларів. 

У квітні 2019 року на сторінці у Facebook Людмила Мартиненко повідомила, що мер міста Вишневе Ілля Діков вдався до погроз та рукоприкладства у відношенні до неї. За її словам, конфлікт виник в актовій залі міськради після запитання до мера з приводу забудови багатоповерхівками комунальної землі на тому місце, де обіцяли звести дитячий садок. “Ілля Валерійович на запитання не відповів, а в кінці виступу в присутності півсотні ветеранів накинувся на мене із погрозами та застосував фізичну силу”, – написала тоді Мартиненко.

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Білоцерківської ОТГ на місцевих виборах 2020

Від партії “Громадський рух Миколи Томенка “Рідна країна” висувається кандидат Нєфьодов Сергій Іванович. Народився 16 квітня 1956 року у селищі Целіна Ростовської областя Російської Федерації. Має вищу освіту, пенсіонер.

Він є депутатом міськради Вишневого. У 2015 році Нєфьодов пройшов першим кандидатом за списками ВО “Батьківщина”. Є головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, дотримання законності, розвитку місцевого самоврядування та інформативної політики. В одному з інтерв'ю він розповів, що кілька років очолював КП “Екологія” Вишневої міськради.

За інформацією у декларації Сергія Нєфьодова за 2019 рік вказано, що він і члени його родини мають три будинки і три земельних участки загальною площею близько 4 тис. кв. м. Річний дохід склав близько 200 тис. гривень. 

Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Славутицької ОТГ

Кандидатом на посаду міського голови Вишневого від партії “За Майбутнє” йде Поліщук Олексій Васильович. Народився 2 вересня 1989 року у с. Дерганівка Ружинського району Житомирської області. Має вищу освіту, безпартійний.

Є заступником директора Комунального підприємства "Спортивний клуб Вишневе". У 2015 році був обраний депутатом міськради Вишневого за списком БПП. Є головою постійної комісії з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та приватизації.

У вересні 2020 року Поліщук зробив публічну заяву щодо виходу з лав “Європейської Солідарності”. Причиною назвав те, що центральний штаб цієї партії прийняв рішення висунути на посаду голови ОТГ Вишневого і лідера партійного списку Сергія Гулієва.

Читайте: Вибори до Київради: список “За майбутнє”

Політична партія "УДАР” висунула кандидатом Стадніка Миколу Валерійовича. Народився 17 травня 1981 року у Олевську Житомирської області. Має вищу освіту, безпартійний.

Є директором ТОВ "Спецмонтаж-ССХ" (Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування). Згідно з даними, Микола Стаднік також є директором “Техінжиніринг" (будівництво будівель).


Читайте: Хочуть у владу: список кандидатів на голову Боярської ОТГ

Від партії “Команда Левченка “Народовладдя” йде Труба Ігор Костянтинович. Народився 27 лютого 1976 року. Приватний підприємець (допоміжна діяльність у сфері транспорту)

Є головою Київської обласної організації партії “Команда Левченка “Народовладдя”, засновником ГО "Свідомі українці". 

Читайте: Виборча карта Київської області: округи та дільниці

Фото: коллаж KV

КиевVласть

Ольга Марійко

Теги: новости киевской области, новости киевщины, выборы, местные выборы 2020, місцеві вибори, вишневе, ілля діков, людмила мартиненко, білоцерківська отг, олексій поліщук, олександр головня, сергій гулієв, павло касянчук, сергій нєфьодов, микола стаднік, ігор труба

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій