вівторок, 16 квітня 2024 г.

Жителям ряда киевских домов предложили обслуживать домовые счетчики тепла за свои деньги

Жителям ряда киевских домов предложили обслуживать домовые счетчики тепла за свои деньги

Жителям нескольких домов в Днепровском районе Киева пришли счета за отопление от ООО “Евро-Реконструкция” с завышенными показателями домового теплового счетчика. Позже выяснилось, что счетчики необходимо поверить, но исполнитель услуг хочет, чтобы это сделали жильцы домов. При этом, согласно постановлению правительства, подобные работы оплачиваются исполнителем услуг.

Об этом стало известно из материала KV "Не те фонари. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (6-19 января 2020 года)".

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Глава градостроительно-земельной комиссии Киевсовета Александр Мищенко (фракция “Солидарность”) попросил заместителя главы КГГА Петра Пантелеева выяснить, почему в ООО “Евро-Реконструкция” предложили жителям домов №8/4 по ул. Хорольской, №8-Б по ул. Азербайджанской, №18-А по ул. Пражской и №18 по Харьковскому шоссе в Днепровском районе Киева провести поверку и ремонт общедомовых счетчиков тепловой энергии за свой счет. 

“Жители домов получили счета за октябрь-ноябрь 2019 года за отопление от ООО “Евро-Реконструкция” с завышенными показателями домового теплового счетчика. После изучения мною вопроса было выявлено, что домовые счетчики тепла были установлены по городской программе в 2016 году и на сегодня требуют поверки”, – говорится в депутатском обращении. 

Депутат сообщил, что взаимоотношения между ЖРЭО-404 и ООО “Евро-Реконструкция” регулируются правилами, утвержденными постановлением Кабмина от 21 июля 2005 года №630, в соответствии с которыми исполнитель услуг – “Еврореконструкция”, обязан проводить периодическую поверку средств учета, их обслуживание и ремонт, в том числе демонтаж, транспортировку и монтаж. 

“Потребители, жители указанных домов, обратились с этой проблемой к руководству ЖРЭО-404 и к руководству “Евро-Реконструкция” и получили отказ в поверке и ремонте силами вышеуказанных организаций. Поэтому в платежках за отопление за ноябрь-декабрь 2019 года указано начисление за поставленные услуги не согласно показателям счетчика, а по нормам потребления 35,67 грн за квадратный метр отапливаемой площади”, – написал депутат.

По его словам, руководство этих организаций предложило жителям домов за свой счет и своими силами провести работы по восстановлению работы теплосчетчиков. “Я считаю, во-первых, такие предложения и требования от предприятий незаконными и мошенническими. Во-вторых, домам уже более 40 лет и в них проживают пожилые люди, пенсионеры и малообеспеченные, которые не могут самостоятельно решить вопрос поверки средства учета”, – добавил Мищенко. 

Депутат попросил замглавы КГГА срочно вмешаться в ситуацию и обязать “Евро-Реконструкцию” провести поверку и ремонт домовых счетчиков тепла по указанным адресам и провести перерасчет за потребленные жителями услуги по показаниям счетчиков. 

Читайте: Кличко просят разобраться с платными услугами по поверке счетчиков тепла и воды для населения

Фото: dtkt.ua

КиевVласть

Александр Кравченко

Теги: новости киева, петр пантелеев, днепровский район, александр мищенко, счетчики тепла, евро-реконструкция, счетчики отопления, поверка общедомовых счетчиков

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.