четверг, 6 мая 2021 г.

Ярослав Москаленко подав позов до ОАСК щодо скасування рішення про обрання голови КОР

Ярослав Москаленко подав позов до ОАСК щодо скасування рішення про обрання голови КОР

Депутат Київської обласної ради (КОР) від партії “За Майбутнє” Ярослав Москаленко (на фото) подав до Окружного адміністративного суду Києва (ОАСК) позов з проханням скасувати рішення про обрання голови КОР VIII скликання від 27 листопада, а також зобов`язати КОР провести повторне голосування.

Про це KV стало відомо з повідомлення ОАСК від 11 грудня.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Відповідачами за позовом визначені КОР та лічильна комісія КОР.

“Окрім цього, у позовних вимогах зазначено: визнати протиправними дії Лічильної комісії при організації обрання (голосування) голови Київської обласної ради VIII скликання в частині порушення таємниці голосування. Також суд просять визнати протиправними та скасувати деякі рішення Ради, зокрема, і про внесення змін щодо затвердження форми бюлетенів для таємного голосування  щодо обрання голови, першого заступника та заступника. Наразі суд вирішує питання щодо відкриття провадження за даним адміністративним позовом”, – сказано в повідомленні ОАСК.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Нагадаємо, Ярослав Москаленко, обраний до КОР VIII скликання від партії “За Майбутнє” (№1 списку) заявляв про намір подати судовий позов щодо скасування результатів голосування за голову КОР. 

27 листопада більшість в КОР у складі “Слуги народу”, ВО “Батьківщина” та “Опозиційної платформи – За життя” (“ОПЗЖ”)з другої спроби обрали керівництво колегіального органу. Головою КОР було обрано колишнього першого заступника голови Київської облдержадміністрації Олександра Склярова (“Слуга народу”), його першим заступником було обрано дружину мера Броварів Марину Сапожко (ВО “Батьківщина”, а заступником Валерія Ксьонзенка (“ОПЗЖ”).

Представники фракції “За Майбутнє” та “Європейська солідарність” не приймали участі у цих виборах, а Москаленко, який раніше претендував на посаду голови КОР, зняв свою кандидатуру, заявивши, що вибори керівництва колегіального органу проводяться з порушенням чинного законодавства та регламенту КОР. Лічильну комісію на виборах керівництва КОР очолювала Ганна Старикова (ВО “Батьківщина”).

Читайте: Слуги і господарі: Київоблрада обрала керівний склад

Фото: Facebook Ярослава Москаленко

КиевVласть

Олексій Алтинов

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, ярослав москаленко, анна старикова, киевский областной совет, александр скляров, оаск, марина сапожко, окружной админисуд киева, выборы руководства киевского облсовета, ярослав ксензенко

среда, 5 мая 2021 г.
09:06
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:05
Апрель в Киеве был холоднее климатической нормы
17:32
Использование самокатов требует законодательного урегулирования
17:03
На Київщині триває капітальний ремонт мосту на дорозі Васильків–Княжичі–Лука–Гореничі-/М-06/ (фото)
16:40
За сутки в Киеве умерли 16 человек, больных коронавирусом
16:05
На Київщині почнуть будувати ЦНАП за 92 млн гривень
15:09
Прокуратура подозревает предпринимателя в поставке некачественных продуктов в школы Киева и области
14:09
На кладбище в Киеве ликвидировали семь очагов возгорания
13:03
Минулої доби коронавірус зафіксували в 73 жителів Київщини
12:08
С сегодняшнего дня в учебные заведения столицы вернулись более 400 тысяч детей
11:09
Движение в центре Киева могут ограничивать 5 и 6 мая
10:06
Під час свят вакцинація проти COVID-19 на Київщині не зупинялась
09:03
За прошедшие сутки в Украине было выявлено более 2,5 тысяч носителей коронавируса
07:15
Планові відключення електроенергії в Київській області 5 травня квітня 2021 року (повний список населених пунктів)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 5 мая 2021 года
вторник, 4 мая 2021 г.
18:01
Завтра, 5 мая, до лета ограничат движение по проспекту Бандеры (схема)
Календарь событий
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
30 апреля 2021 г. 09:30
Как детективы НАБУ “сливают” дело о бюджетных растратах КП “Информатика”
В августе 2021 года Высший антикоррупционный суд (ВАКС) может закрыть уголовное производство, в рамках которого расследуется причастность руководства КП “Информатика” к крупной растрате бюджетных средств. Речь идет о закупке этим коммунальным предприятием в 2016-2017 годах систем видеонаблюдения у ООО “Каргон” и ООО “Интелекшуал Констракшн”. Сотрудничество указанного КП с этими компаниями, по информации аудиторов Киевской горгосадминистрации (КГГА), привело к потере городским бюджетом около 30 млн гривен. Именно аудиторский отчет лег в основу уголовного производства, открытого Национальным антикоррупционным бюро (НАБУ) в сентябре 2019 года. Но детективы этого бюро, по мнению судей ВАКС,  явно затягивают не самое сложное дело: провалили проведение судебно-товароведческой экспертизы, фактически ничего не делали по этому делу с августа 2020 года. 
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
29 апреля 2021 г. 12:00
Новый парк в заливе Берковщина строят по очень интересной схеме
В Киеве бюджетные средства вливаются в обустройство очередного парка в отсутствии оформленной для этого земли. На сей раз речь идет о заливе Берковщина, где на берегу Днепра Ян Табачник и Иосиф Кобзон с санкции Киевсовета ранее планировали построить высотный многофункциональный комплекс. Теперь “Киевзеленстрой” там обещает построить парк “Прибрежный” (по документам работы значатся как “капремонт благоустройство парка”). Подрядчик  – ООО “Евротехнологии групп” – в минувшем году получил за соответствующие работы 6,8 млн гривен, сейчас подписан договор еще на 33,7 млн гривен. В учредителях этой компании ранее значился замначальника управления  капвложений “Киевзеленстроя” Тарас Бойправ. Наверное, не удивительно, что указанное ООО сделали генподрядчиком создания парка еще до его победы в первом тендере.