субота, 13 серпня 2022 г.

Wizz Air откроет рейсы из киевского аэропорта Жуляны в Копенгаген и Нюрнберг

Wizz Air откроет рейсы из киевского аэропорта Жуляны в Копенгаген и Нюрнберг

Данные маршруты появились в системе бронирования авиакомпании. На данный момент известно, что полеты Киев - Нюрнберг стартуют с 25 августа,  рейсы Киев - Копенгаген - с 26 августа 2017 года.

Об этом KV стало известно из сообщения издания Укринформ со ссылкой на пресс-службу лоукоста.

На данный момент известно, что полеты Киев - Нюрнберг стартуют с 25 августа 2017 года и будут выполняться два раза в неделю по понедельникам и пятницам. Вылет из Киева в Нюрнберг в 18:40, возвращение из Нюрнберга в Киев в 20:35.

Рейсы Киев - Копенгаген заявлены с 26 августа 2017 года по вторникам, четвергам и субботам. Вылеты из Киева в Копенгаген в 17:05, возвращение из Копенгагена в Киев в 18:55.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Заявленная авиакомпанией минимальная стоимость перелета по базовому тарифу, включающему только перевозки маленького предмета ручной клади, составляет 829 грн. в одну сторону.

Для выполнения новых рейсов Wizz Air будет использовать самолет, который  базируется в Киеве, для этого в августе 2017 авиаперевозчик передаст второе воздушное судно в Жуляны. За счет этого лоукост также сможет увеличить частоту полетов по уже существующим маршрутам из Киева: в Будапешт с 6 до 7 в неделю, в Дортмунд с 3 до 4 в неделю, в Кельн с 2 до 3 в неделю, в Братиславу с 2 до 4 в неделю, в Гамбург с 2 до 3 в неделю, в Мемминген с 3 до 4 в неделю.

Напомним, со 2 мая 2017 года после длительного перерыва известная итальянская авиакомпания Alitalia возобновит полеты из Рима в Киев. В рейс самолеты будут летать ежедневно до 27 октября 2017 года.

Читайте: Турецкая авиакомпания запускает бюджетные рейсы из Киев в Анкару и Стамбул

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, Wizz Air, нюрнберг, новые рейсы, копенгаген

субота, 13 серпня 2022 г.
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
08:55
У Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань
08:11
Наступальними діями противник намагався просунутися в напрямках Лисичанського НПЗ, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
20:45
Лемури варі у київському зоопарку відтепер мешкають на власних островах (відео)
20:26
У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого киянина (відео)
20:08
Зеленський запропонував подовжити воєнний стан до 21 листопада
19:52
На благоустрій Переяславської громади додали майже 15,5 мільйонів гривень
19:36
На напрямку Покровське – Бахмут ворог мав частковий успіх, - Генштаб ЗСУ
19:31
Відправити на ЗАЕС військову місію під егідою ООН для розмінування, - Палатний запропонував, як зупинити країну-терориста
19:20
Уряд затвердив порядок переходу в держвласність майна заборонених партій
19:02
В Шевченківському районі столиці на жінку впало величезне дерево (фото)
18:40
Уряд схвалив стратегію рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до 2030 року
18:26
Правоохоронці вилучили 27 тонн пального російського товариства, що забезпечує міноборони рф, та передали ЗСУ
18:05
Печерський райсуд Києва зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza
18:00
Кабмін обмежив розмір премій заступників міністрів
17:48
У Броварському районі відбудеться масове відключення електроенергії (адреси)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.