субота, 20 квітня 2024 г.

Все 24 сотрудника нового департамента КГГА будут наполнять информацией реестр культурных памятников

Все 24 сотрудника нового департамента КГГА будут наполнять информацией реестр культурных памятников

Вместо Управления охраны исторической среды в КГГА создан соответствующий Департамент. Его задача - наполнять информацией онлайн-реестр памятников культурного наследия.

Об этом KV  стало известно из интервью заместителя главы Киевской горгосадминистрации (КГГА) Алексея Резникова (на фото) радио “Столица”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Комментируя работу над созданием онлайн-реестра памятников культурного наследия, Резников сказал: “Этот реестр будет ежедневно наполняться информацией, будут вноситься все объекты, которые относятся к понятиям памятник истории или архитектуры, национального, местного значения. А дальше вы сможете получить наполнение. Кому владелец или арендатор, или заключен охранный договор, на основании каких документов приобрели, в каком состоянии, нуждается в реставрации. То есть, это будет публично, и вы сможете дать этому оценку. Далее мы уже будем рассчитывать на поддержку общины”.

По словам замглавы КГГА, достаточной информации для наполнения реестра пока нет. “Мы ее собираем, наполняем реестр. Сегодня наше Управление охраны культурного наследия, которое является составной Департамента культуры, а завтра это будет отдельный самостоятельный Департамент культурного наследия, который будет наполнять этот реестр, вести его”.

KV сообщала в конце прошлой недели, что в информационно-аналитической системе “Майно” в тестовом режиме открылся онлайн-реестр памятников культурного наследия.

Читайте: В Киеве начала работать веб-страница местных памятников культурного наследия

По данным Управления охраны исторической среды и охраны объектов культурного наследия КГГА, в Киеве насчитывается 3547 памятников культурного наследия. Этим Управлением руководит Александр Никоряк - и.о. замдиректора Департамента культуры КГГА, известный миру как певец Александр Fortado. Директором Департамента культуры КГГА является Диана Попова.

Глава КГГА Виталий Кличко уже создал Департамент охраны культурного наследия. Его предельное штатное расписание - 24 сотрудника. Пока неизвестно, возглавил ли его Александр Никоряк (Александр Fortado). Также пока неизвестен бюджет этого департамента.

Читайте: Кличко увеличил аппарат КГГА и создал новый департамент

Фото: stroyobzor.ua

KиевVласть

Алексей Алтынов

Теги: новости киева, кгга, резников, департамент, никоряк, онлайн реестр памятников, певец фортадо

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.