вторник, 15 июня 2021 г.

Влада Ірпеня доплатить 9,38 млн гривен на будівництво дитсадка на вулиці Незалежності

Влада Ірпеня доплатить 9,38 млн гривен на будівництво дитсадка на вулиці Незалежності

В Ірпені триває будівництво дитячого садку по вул. Незалежності, що розпочалося в квітні 2019 року. Виконком Ірпінської міськради уклав другу угоду на зведення навчального закладу з місцевим ТОВ "Будівельне підприємство “Міськзабудова”, якому сумарно повинні заплатити майже 29 млн гривен. Якщо не виникне перешкод, компанія завершить загальнобудівельні роботи вже до кінця поточного року.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи державних закупівель ProZorro, 4 червня 2020 року виконком Ірпінської міської ради (*) уклав договір з ТОВ "Будівельне підприємство “Міськзабудова” (**) на будівництво дитячого дошкільного закладу на 75 місць по вул. Незалежності, 5 (мікрорайон Стоянка) в Ірпені Київської області. Вартість угоди склала 9,38 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Будівельне підприємство “Міськзабудова” до кінця 2020 року повинно виконати загальнобудівельні, внутрішні оздоюлювальні та електромонтажні роботи, влаштувати системи водопостачання, каналізації, опалення, вентиляції, пожежного захисту. Також в перелік робіт входить монтаж навісів, встановлення огорожі, облаштування тротуарів і доріжок. 

Закупівлю провели без конкурсу, за переговорною процедурою, оскільки підрядник працює на вказаному об’єкті з 2019 року. Перший договір (ціна – 19,59 млн гривень) між виконкомом Ірпінської міської ради та “Міськзабудова” був укладений 23 квітня 2019 року. За умовами цього договору, підрядник до листопада 2019 року повинен був звести фундамент, стіни, перекриття, облаштувати покрівлю, встановити вікна та двері, утеплити фасади, облаштувати інженерні мережі та заасфальтувати прилеглу територію.

Читайте: Будівництво нового дитсадка в Ірпені за 20 млн гривень довірили "молодий" компанії

Однак, як відомо з інформації системи ProZorro, “Міськзабудова” не змогло вчасно і в повному обсязі виконати роботи у зв'язку з відсутністю узгодженої проектної документації щодо перенесення ліній електропередач за територію будівництва, необхідністю будівництва артезіанської свердловини та перенесення газопроводу. Через це сторони уклали кілька додаткових угод про внесення змін у проектно-кошторисну документацію та перенесення термінів виконання робіт до кінця 2020 року.

У квітні 2020 року виконком Ірпінської міськради замовив коригування проектно-кошторисної документації у третьої особи – ПП “Ладопрект”. За результатами коригування був наданий експертний звіт, відповідно до якого загальна кошторисна вартість будівництва дитсадку у цінах на квітень 2020 року становить 35,46 млн гривень. Після цього рішенням сесії Ірпінської міськради від 07.05.2020 року було виділено додаткове фінансування на завершення основних загальнобудівельних робіт в сумі 9,38 млн гривень.

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Будівельне підприємство “Міськзабудова” зареєстроване у вересні 2018 року в Ірпені. Спеціалізується на будівництві. Статутний фонд – 500 гривень. Засновник та керівник компанії – киянин Сергій Бобровицький.

До травня 2019 року засновниками цього “Міськзабудови” значилися ТОВ "Промислові технології 20" та ТОВ "Юридична компанія "Бравіс”. Засновник обох – Імпекс Євро Холдинг (Сейшели). Директор обох ТОВ Олександр Голубєв – співзасновник юридичних та будівельних компаній.

За неповних два роки існування ТОВ “Будівельне підприємство “Міськзабудова” уклало за результатами публічних закупок 6 договорів на 33 млн гривень. Три договори  укладені з виконкомом Ірпінської міськради, два – з управлінням освіти Ірпінської міськради, ще один – з КП “Ірпіньводоканал” (інформація Zакупівлі).

Раніше КВ повідомляла, що в Ірпені збільшують потужність школи № 1. Там до кінця поточного року повинні прибудувати нові корпуси. Роботи виконує місцеве ТОВ "Радогост Плюс". 

Читайте: До кінця року до Ірпінської школи №1 повинні прибудувати нові учбові корпуси

Ірпінську міську раду тимчасово очолює Андрій Литвинов

* Виконавчий комітет Ірпінської міської ради (Код ЄДРПОУ:05408846)

** ТОВ “Будівельне підприємство “Міськзабудова” (Код ЄДРПОУ: 42459022)

Фото: стоп-кадр відео ITV

КиевVласть

Олеся Данилова

Теги: новости киевской области, новости киевщины, закупки, новини київщини, новини київської області, ООО, ирпень, образование, детский сад, закупівлі, тов, освіта, ірпінь, дитячий садок, сергей бобровицкий, будівельне підприємство міськзабудова, сергій бобровицький, исполком ирпенского городского совета, строительное предприятие миськзабудова, улица независимости, виконком ірпінської міської ради

вторник, 15 июня 2021 г.
13:27
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
18:41
В Украине начал действовать льготный режим растаможивания “евроблях”
18:26
Директор Департамента культуры КГГА Яна Баринова объявила о начале конкурса на должность директора Гидропарка
18:04
“Киевгорстрой” заявил 20 ЖК для участия в программах доступной ипотеки
17:43
НАПК требует отменить назначение Витренко председателем НАК “Нафтогаз”
17:42
Киевоблсовет просит ВРУ разработать общенациональную программу по защите населения от чрезвычайных ситуаций
17:28
На Киевщине двое детей провалились в выгребную яму, один из них погиб
17:03
Киевоблсовет просит Верховную Раду вернуть на места полномочия по недропользованию
16:45
На одной из центральных улиц Киева хотят поставить делиниаторы
16:28
На Київщині продовжують покращувати дороги в селах у рамках “Великого будівництва”
16:08
Округа по-новому: ЦИК предлагает перекроить избирательную карту Украины
16:01
Киевоблсовет создал комиссию, которая будет следить за законностью в недропользовании
15:45
Глеб Малютин стал советником Кулебы
15:24
Движение по путепроводу на столичной Троещине будет ограничено до середины августа (схема)
15:05
В Intergal City стартовали продажи коммерческих помещений, - “Интергал-Буд”
14:45
ТРЦ Gulliver разыгрывает подарки и билеты на мультфильм
Календарь событий