середа, 29 червня 2022 г.

Виталий Нестор: необходимо объединить усилия по решению вопросов достройки трех ЖК в Дарницком районе

Виталий Нестор: необходимо объединить усилия по решению вопросов достройки трех ЖК в Дарницком районе

Необходимо объединить усилия по решению вопросов достройки трех жилых комплексов в Дарницком районе для того, чтобы обеспечить жильем 13 тысяч семей, вложивших деньги в строительство.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевсовета со ссылкой на депутата Киевсовета, первого заместителя постоянной комиссии по регламенту, депутатской этике и предотвращению коррупции Виталия Нестора (на фото).

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По словам Виталия Нестора, депутатский корпус должен объединить усилия и устранить проблему с достройкой объектов группы компаний “Аркада”.

“В настоящее время компания-арендатор земельных участков полностью подконтрольна инвесторам жилых комплексов “Эврика”, “Патриотика” и “Патриотика на озерах”. На момент заключения договоров у застройщиков всех жилых комплексов были необходимые разрешительные документы, соответственно инвесторы не могли предусмотреть наступление кризисной ситуации и проблем в будущем”, – отметил Виталий Нестор.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Депутат рассказал, что в апреле текущего года был подписан многосторонний меморандум, согласно его условиям Киевская городская государственная администрация взяла на себя обязательство о принятии решения о продлении договоров аренды земельных участков для строительства ЖК “Патриотика на озерах”, часть средств от продажи которого будет направлена ​​на достройку двух других комплексов.

“Договоры аренды земельных участков, на которых запланировано строительство ЖК Патриотика на озерах, были заключены в 2005 году. В судебном порядке они не признавались недействительными, действовали до 2020 года. Арендатор взял на себя обязательство по своевременной арендной плате, которая пойдет на формирование доходной части городского бюджета. Указанные земельные участки не являются природоохранной или зеленой зоной и согласно Генеральному плану города Киева являются территорией жилой застройки”, – отметил Виталий Нестор.

Депутат добавил, что нужно сделать невозможными любые посторонние манипуляции и решить этот насущный вопрос, чтобы обеспечение жильем более 13 тысяч семей инвесторов.

Фото: KV

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, киевсовет, строительство, позиция, дарница, виталий нестор

вівторок, 28 червня 2022 г.
21:41
Україна повернула тіла ще 46 полеглих українських воїнів
21:26
Уряд створив посаду Уповноваженого з питань внутрішньо переміщених осіб
21:05
В Україні відновить роботу Офіс Всесвітньої продовольчої програми
20:41
Мешканці тимчасово окупованого Маріуполя продовжують збирати воду з калюж, - Андрющенко (відео)
20:20
Мер Варшави також став жертвою діпфейку Віталія Кличка
19:46
НАТО ухвалить нову стратегічну концепцію колективної безпеки та узгодить пакет підтримки для України, - Кличко
19:27
Ірпінь підписав угоду про співпрацю з Каннами та Асоціацією мерів міст Франції
19:01
У Дніпрі через “прильоти” ракет рф зруйнована залізнична інфраструктура, промислове підприємство та СТО
18:35
У прикордонних районах білорусі ворог нарощує системи інженерного обладнання оборонних позицій, - Генштаб
18:24
Рятувальники розібрали вже 70% завалів на місці торгового центру в Кременчуці (оперативні дані, фото)
18:09
Двом рашистам повідомлено про підозру за наказ катувати і вбивати цивільних на Київщині (фото)
17:47
В столичному ботсаду Гришка виявили боєприпаси (фото)
17:30
Рашисти арештували міського голову Херсона
17:11
МВС готове витратити майже 53 млн гривень на реконструкцію будівлі в Солом'янському районі столиці під свій архів
16:45
Суд повернув Тетіївській громаді на Київщині земельну ділянку вартістю понад 62 млн гривень
16:24
Броварська міськрада знизила до мінімальної ставку на оренду земельних ділянок
Календар подій
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
28 червня 2022 г. 09:00
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
Столична міськрада вирішила передати ділянку на вул. Петра Вершигори 2А/2 (Райдужний масив, Дніпровський район) площею 0,46 га в оренду ТОВ “Еталон-2021”. Таким чином вказана компанія (входить до орбіти власника мережі автозаправок “БРСМ–Нафта” Андрія Біби, на колажі ліворуч) зможе побудувати на цій землі “об’єкти інженерної та транспортної інфраструктури”. Юристи і журналісти вважають даний землевідвід незаконним і припускають, що його було здійснено з корупційних мотивів вищого керівництва столиці. Вказану ділянку треба було передати в оренду лише через аукціон, а дивна споруда, яка знаходиться на ній і яка послугувала підставою для землевідводу, очевидно була побудована та легалізована без дозвільних документів. Цілком можливо, що законність таких дій Київради доведеться встановлювати правоохоронним органам та суддям.
Кримінальні провадження, суди та скандали: як “Столиця груп” будує ЖК “Варшавський Плюс”
27 червня 2022 г. 09:00
Кримінальні провадження, суди та скандали: як “Столиця груп” будує ЖК “Варшавський Плюс”
Компанії з орбіти забудовника "Stolitsa Group" продовжують реалізовувати на землях бувшого радгоспу “Пуща-Водиця” в Подільському районі Києва проєкт житлового комплексу (ЖК) “Варшавський Плюс”: на черзі – отримання сертифікатів про введення в експлуатацію трьох будинків. Заради цієї забудови столична влада, затвердивши ДПТ, суттєво “ущільнила” житловий масив Виноградар, але ДАБІ пішла ще далі – дозволила поселити в ЖК ще близько 12 тис. “наднормативних” мешканців, що створює дуже суттєвий дефіцит соціальної інфраструктури. Фонд держмайна України продовжує домагатися в суді розірвання інвестиційної угоди, згідно з якою землі радгоспу почали забудовувати житлом. Експерти натякають на корупцію та закликають відреагувати Посольство Литви, громадяни якої виступають засновниками "Stolitsa Group".