п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

“В проекте ДПТ Святошин-2 учтены не все пожелания киевлян”, - депутат Денис Москаль

“В проекте ДПТ Святошин-2 учтены не все пожелания киевлян”, - депутат Денис Москаль

Депутат Киевсовета Денис Москаль утверждает, что чиновники Департамента градостроительства и архитектуры Киевской городской госадминистрации (КГГА) не учли, что жители Святошинского района активно выступают против застройки зеленых зон на ул. Львовской, 3 и 18-Б. Москаль требует доработать проект с учетом мнения киевлян.

Об этом стало известно из материала  KVТворят что хотят. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (31 октября - 4 ноября 2016 года)”.

Депутат Киевсовета Денис Москаль (фракция ВО “Батькивщина”) в обращении в адрес Александра Свистунова - руководителя Департамента градостроительства и архитектуры КГГА и главного архитектора Киева - возмутился, почему в проекте детального плана территории (ДПТ)  комплексной реконструкции жилого массива Святошин-2 в границах улиц Живописной, Шепетовской, Победы, Жмеринской, железнодорожных путей и проспекта Победы не учли пожелания киевлян. Жители микрорайона активно выступают против застройки зеленых зон на ул. Львовской, 3 и 18-Б.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Указанный проект ДПТ полностью игнорирует позицию общественности и противоречит интересам жителей Святошинского района”, - отметил депутат.

Читайте: В Киеве дали старт общественному обсуждению ДПТ жилмассива Святошин-2

Он  напомнил об обещании Свистунова направить письмо в проектную организацию - ООО “Терра проджект Киев”, которая трудится над созданием ДПТ - с требованием учесть мнение общественности.

Однако, как заявил Москаль, просьба КГГА и общественности Святошино не была принята во внимание. В соответствии с проектом ДПТ, зеленые зоны хотят застроить. Москаль потребовал доработать проект с учетом мнения киевлян.

Читайте: Фирма Андрея Ваврыша монополизировала в Киеве производство антинародных ДПТ

Отметим, в сентябре 2016 года Киевсовет поднял плату за уничтожение деревьев. Размер восстановительной стоимости зеленых насаждений в Киеве вырастает в три раза, и застройщик не сможет больше, как ранее, оплачивать только админштраф.

Читайте: Агенты Путина: Киев полностью отдали на потраву застройщикам

Напомним, что игнорирование интересов киевлян в пользу застройщиков наблюдается не только в случае с ДПТ Святошина-2. Так, в начале ноября 2016 года жители Лукьяновки и Татарки высказали недовольство проектами ДПТ их микрорайонов. Они заявили, что предложенные проекты ДПТ грозят уничтожением социальной инфраструктуры, зеленых зон и техногенными катастрофами.

Подробнее: Всем спасибо: Киевсовет утверждает незаконные ДПТ по мере их важности

А в конце сентября 2016 года руководству столичного горсовета не хватило голосов, чтобы утвердить детальный план территории (ДПТ) Никольской слободки. Не всем жителям района понравилось, что разработчик планирует увеличить площадь многоквартирной жилой застройки с 22 соток до 9 га, а вот территорию зеленых зон урезать на 35 соток.

В результате многочисленных неучтенных предложений жителей столицы, проекты ДПТ нередко приходится месяцами дорабатывать и переделывать. И все равно: очень редко в принятых документах речь идет о реальной пользе хотя бы для некоторых киевлян.

Читайте: Плесень в помощь: Киевсовет со скрипом утвердил один ДПТ из четырех

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, рейтинг, денис москаль, зеленые насаждения, Святошин 2, неучтенные предложения

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.