вівторок, 16 квітня 2024 г.

В КОГА прошла юбилейная конференция Киевской областной организации Украинского общества охраны памятников истории и культуры

В КОГА прошла юбилейная конференция Киевской областной организации Украинского общества охраны памятников истории и культуры

22 ноября, в помещении Киевской областной государственной администрации (КОГА) состоялась ХV юбилейная отчетно-выборная конференция Киевской областной организации Украинского общества охраны памятников истории и культуры (УООПИК). Основной задачей организации, на данный момент, является восстановление усадьбы известного поэта и этнографа Павла Чубинского в Бориспольском районе.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы КОГА.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

В сообщении указывается, что участие в мероприятии приняли начальник управления культуры, национальностей и религий КОГА Игорь Подолянец, заместитель председателя совета областной организации Общества, профессор кафедры новейшей истории Национального университета им Т. Шевченко, председатель правления областной организации Национального союза краеведов Украины Григорий Савченко, заслуженный работник культуры Украины, заместитель председателя Киевской областной организации УООПИК Наталья Булаевская, делегаты из районов и городов областного значения и от областных организаций и учреждений Киева, а также представители интеллигенции Киева из числа актива Общества.

Игорь Подолянец поздравил участников конференции и зачитал приветственное письмо от председателя КОГА Александра Горгана. Он также вручил Наталье Булаевской благодарность от областной администрации.

В ходе отчетно-выборной конференции был представлен отчет о работе совета Киевской областной организации Общества за 50 лет, и заслушаны выводы ревизионной комиссии.

На конференции участники минутой молчания почтили память активистов общества, погибших на во время Революции достоинства на Майдане Независимости и в зоне АТО.

Сообщается, что одной из главных задач УООПИК является восстановление усадьбы известного поэта и этнографа, автора слов Гимна Украины Павла Чубинского (1839-1884) в с. Чубинское, Бориспольского района.

На конференции также состоялись выборы нового состава совета областной организации Общества, ревизионной комиссии областной организации Общества и делегатов на XI съезд УООПИК.

Напоминаем, ранее, при активном содействии Киевской облгосадминистрации, 2 октября 2016 года в селе Большая Мотовиловка Фастовского района на месте развалин бывшего костела состоялось торжественное открытие отреставрированной часовни-гробницы со склепом бывшего владельца села - выдающегося ученого и краеведа Эдварда Руликовского.

Читайте: В Фастовском районе открыли реконструированный склеп известного этнографа Руликовского

КиевVласть

Елена Мазина

Теги: новости киевской области, кога, александр горган, игорь подолянец, общество охраны памятников и культуры, усадьба чубинского

п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях зяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
17:47
Колаборант вдавав із себе ченця й освячував ворожі танки, що насувались 2022 року на Київ
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.