четвер, 28 березня 2024 г.

В Киевсовете просят Киевводоканал провести централизованную канализацию в Гидропарк

В Киевсовете просят Киевводоканал провести централизованную канализацию в Гидропарк

В Программе социального и экономического развития Киева на 2017 года были заложены деньги на проектирование канализационных сетей. Депутат Киевсовета Елена Овраменко поинтересовалась, есть ли возможность вернуться к вопросу о проведении централизованной канализации в Гидропарке.

Об этом речь идет в материале KV “Оказалось! Рейтинг активности депутатов Киевсовета (19-23 июня 2017 года)“

Секретарь комиссии Киевсовета по вопросам предпринимательства и регуляторной политики Елена Овраменко (фракция “Солидарность”) в контексте реконструкции Гидропарка пытается добиться строительства в нем централизованной канализации.

Она пишет, что недавно в Гидропарке уже отремонтировали центральную аллею, проложили из плитки много новых дорожек, установили новое освещение, обустроили новые клумбы и даже посадили деревья и кусты. Так, может, можно и канализацию?

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Овраменко рассказывает, что уже длительное время провести в Гидропарк централизованную канализацию просят и обычные жители, и экологи, и предприниматели. А качество существующих в Гидропарке общественных туалетов и выгребных ям “не соответствует требованиям современности”.

А поскольку на этот год в Программе социального и экономического развития были заложены деньги на проектирование канализационных сетей, депутат просит главу правления ПАО “Киевводоканал” Дмитрия Новицкого проинформировать о проделанной работе.

Напомним, вопрос проведения канализации в Гидропарке, как говорят, “с огромной бородой”. Еще в начале 2011 года ООО “Инжпроектсервис” разработал проект “Канализование массива “Гидропарк”, на что было потрачено 908 тыс. грн. Эти деньги мэрия выделила в Программе социально-экономического развития г. Киева на 2011 год, а закончить строительство планировали к концу 2012 года. В том же 2011 году из Гидропарк хотели сделать огромный спорткомплекс под открытым небом, с волейбольными и баскетбольными площадками, теннисными столами и кортами, скейтбарами, роллердромами, кинотеатрами у воды и велодорожками. Но вопрос не в последнюю очередь “уперся” в отсутствие канализации.

Читайте: Из Гидропарка хотят сделать спортивно-развлекательный комплекс

Фото: скриншот с youtube.com

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, рейтинг, киевводоканал, проект, гидропарк, канализация, елена овраменко, предложение, выгребные ямы

четвер, 28 березня 2024 г.
19:23
Бучу відвідала делегація з Боснії і Герцеговини
19:04
ВАКС продовжив обов'язки судді Верховного суду Князєву
18:46
КОВА максимально сприяла правоохоронним органам у затриманні “крота”, - Руслан Кравченко
18:26
Завтра у Димерській громаді частково не буде світла
18:06
Донори крові з Києва - у топі серед команд DonorUA for Teams
17:46
Новий міжнародний залізничний маршрут з Києва до Кошице планують запустити вже цього року
17:21
“Українська команда” передала батальйону “Свобода” велику партію дронів-літаків, – Палатний
17:03
Український гідрометцентр попередив про небезпечні метеорологічні явища на Київщині
16:46
Ювенальні прокурори зафіксували загибель 537 дітей внаслідок збройної агресії рф
16:26
У президентській резиденції на Липській вирішили відремонтувати каналізацію
16:06
Зеленський представив нового голову Служби зовнішньої розвідки
15:46
Для Голосіївського району столиці збираються накупити цибулин тюльпанів та нарцисів на 1,4 млн гривень
15:24
У Києві вручили нагороди переможцям конкурсу стартапів ProIT Startup Toloka
15:15
На Харківщині під черговим обстрілом рф загинула щонайменше одна людина, є поранені
15:05
На Київщині без електропостачання наразі 300 точок обліку, – Міненерго
14:45
СБУ затримала високопосадовця Київської ОВА, який збирався шпигувати на користь рф
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.