середа, 10 серпня 2022 г.

В Киевсовете просят Киевводоканал провести централизованную канализацию в Гидропарк

В Киевсовете просят Киевводоканал провести централизованную канализацию в Гидропарк

В Программе социального и экономического развития Киева на 2017 года были заложены деньги на проектирование канализационных сетей. Депутат Киевсовета Елена Овраменко поинтересовалась, есть ли возможность вернуться к вопросу о проведении централизованной канализации в Гидропарке.

Об этом речь идет в материале KV “Оказалось! Рейтинг активности депутатов Киевсовета (19-23 июня 2017 года)“

Секретарь комиссии Киевсовета по вопросам предпринимательства и регуляторной политики Елена Овраменко (фракция “Солидарность”) в контексте реконструкции Гидропарка пытается добиться строительства в нем централизованной канализации.

Она пишет, что недавно в Гидропарке уже отремонтировали центральную аллею, проложили из плитки много новых дорожек, установили новое освещение, обустроили новые клумбы и даже посадили деревья и кусты. Так, может, можно и канализацию?

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Овраменко рассказывает, что уже длительное время провести в Гидропарк централизованную канализацию просят и обычные жители, и экологи, и предприниматели. А качество существующих в Гидропарке общественных туалетов и выгребных ям “не соответствует требованиям современности”.

А поскольку на этот год в Программе социального и экономического развития были заложены деньги на проектирование канализационных сетей, депутат просит главу правления ПАО “Киевводоканал” Дмитрия Новицкого проинформировать о проделанной работе.

Напомним, вопрос проведения канализации в Гидропарке, как говорят, “с огромной бородой”. Еще в начале 2011 года ООО “Инжпроектсервис” разработал проект “Канализование массива “Гидропарк”, на что было потрачено 908 тыс. грн. Эти деньги мэрия выделила в Программе социально-экономического развития г. Киева на 2011 год, а закончить строительство планировали к концу 2012 года. В том же 2011 году из Гидропарк хотели сделать огромный спорткомплекс под открытым небом, с волейбольными и баскетбольными площадками, теннисными столами и кортами, скейтбарами, роллердромами, кинотеатрами у воды и велодорожками. Но вопрос не в последнюю очередь “уперся” в отсутствие канализации.

Читайте: Из Гидропарка хотят сделать спортивно-развлекательный комплекс

Фото: скриншот с youtube.com

КиевVласть

Ирина Житняя

Теги: новости киева, рейтинг, киевводоканал, проект, гидропарк, канализация, елена овраменко, предложение, выгребные ямы

середа, 10 серпня 2022 г.
14:50
Кабмін пропонує Раді уточнити в законі межі допустимої взаємодії з окупантами
14:48
Окупанти завдали ракетного удару по житлових будинках у Дніпропетровської області прикриваючись Запорізькою АЕС
14:27
У КМДА запевнюють, що батьки самі обиратимуть будь-яку форму навчання дитини: офлайн, онлайн чи індивідуальну
14:04
У Києві “Озеро Коров’яче” на Бортничах планують оголосити ландшафтним заказником місцевого значення
13:44
Як змінилися ціни на м’ясо в супермаркетах країни протягом року (інфографіка)
13:26
У Києві за добу перевірили 54 фастфуди, виявлено понад десяток порушень
13:02
Правоохоронці викрили нові факти воєнних злочинів офіцера армії рф на Київщині (відео)
12:43
На Київщині перепрофілювали заклади загальної середньої освіти
12:13
В управління АРМА передали більше 115 млн гривень, вилучених у столичного забудовника
11:57
В Україні діє телефонна лінія для консультації психологів
11:26
На Київщині у 1353 освітніх закладах завершено перевірку укриттів та бомбосховищ, - КОВА
11:17
За кілька днів в Ірпені почнеться заселення в модульне містечко (фото)
10:58
В Дарницькому районі Києва горіла квартира із людьми всередині
10:45
На Київщині 955 випускників закінчили навчальний рік із золотими та срібними медалями
10:20
У липні при імпорті легкових автомобілів через Київську митницю було сплачено більше 500 млн гривень
09:48
Армія рашистів втратила близько 42,8 тисячі вояків та 232 літаки, - Генштаб ЗСУ
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.