середа, 24 липня 2024 г.

В Киевском водохранилище появились 2,5 тыс. искусственных нерестовых гнезд

В Киевском водохранилище появились 2,5 тыс. искусственных нерестовых гнезд

На Киевском водохранилище прошла акция "Протяни руку помощи рыбе!". В ходе акции Ассоциация промысловиков Киевского водохранилища и Ассоциация рыболовов совместно с Киевским рыбоохранным патрулем провели контрольный рейд по очистке акватории от браконьерских сетей и установили 2,5 тыс. искусственных нерестовых гнезд.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Ассоциации рыболовов Украины.

"Чтобы помочь рыбе отнереститься были установлены 2 500 искусственных нерестовых гнезд, изготовленных промысловыми предприятиями Киевского водохранилища. В процессе их изготовления приняли участие учащиеся Лебедивской средней школы и Скандинавской киевской гимназии", - рассказала пресс-служба.

Сообщается, что в местах нереста рыбы установлены круглосуточные посты. На них совместно с государственными инспекторами рыбоохраны будут дежурить общественники.

Ожидается, что 2,5 тыс. нерестовых гнезд, после естественного природного отбора, через год дадут жизнь миллиону штук взрослой рыбы аборигенных видов. В результате на 150 тонн рыбы пополнится Киевское водохранилище.

Глава Агентства рыбного хозяйства Ярема Ковалив отметил, что в последние годы бюджетное финансирование зарыблений водохранилищ было, к сожалению, минимально. Но в этом году выделено 40 млн гривен на селекцию и восстановление рыбных популяций.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По данным пресс-службы, в 2017 году на каскаде днепровских водохранилищ установлено 12,5 тыс. штук искусственных нерестовых гнезд: Киевское водохранилище – 2,5 тыс. штук; Каневское водохранилище – 1,5 тыс. штук; Кременчугское водохранилище – 3,5 тыс. штук; Днепродзержинское водохранилище – 1 тыс. штук; Днепровское водохранилище – 1,5 тыс. штук; Каховское водохранилище – 2,5 тыс. штук.

Напомним, с 1 апреля по 9 июня (включительно) на Киевском и Каневском водохранилищах запрещен вылов рыбы в связи с ее нерестом. Разрешен только любительский лов рыбы в пределах населенных пунктов, если там нет природных нерестилищ, на одну удочку или спиннинг с одним крючком в светлое время суток.

Читайте: С 1 апреля запрещен вылов рыбы в связи с нерестом

Фото предоставлено пресс-службой

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киевской области, акция, киевское водохранилище, рыбоохранный патруль, нерестовые гнезда, ассоциация рыболовов

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.