субота, 13 серпня 2022 г.

В Киеве может появиться новый вид общественного транспорта

В Киеве может появиться новый вид общественного транспорта

Вскоре жилой массив Троещина могут совместить с другими районами столицы новым видом наземного транспорта - трамваем-поездом.

Об этом KV стало известно из сообщения "Вечернего Киева".

Проект уже реализуют при содействии специалистов Всемирного банка, которые помогают модернизировать транспортную сеть Киева.

Планируется, что киевским трамваем-поездом (tram-train) будет 60-метровая многосекционная машина. Такой гибридный транспорт будет использовать не только трамвайные пути, но и инфраструктуру железной дороги. С его помощью жители Троещины смогут без пересадок быстро и комфортно добираться до Березняков, Караваевых дач, Борщаговки и других районов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как рассказали в КП "Киевпастранс", договор планируют заключить с победителем тендера на подготовку проектной документации, на что, по предварительным подсчетам, уйдет восемь месяцев. Нужно будет построить небольшой участок пути у железнодорожной станции "Дарница" и депо на Троещине, а также снизить посадочные платформы, поскольку у трамвая-поезда низкий пол.

Прогнозируемая стоимость такого строительства будет небольшой, а вот на закупку трам-трейна или налаживания их производства в Украине придется потратить немало средств. Это должны быть двухсистемные машины, которые способны использовать как трамвайные, так и железнодорожные контактные сети. Такие гибриды выпускают в Великобритании, Германии, Норвегии, где их считают очень надежным транспортным средством.

Как рассказал, первый заместитель председателя КГГА Геннадий Плис, трам-трейны смогут курсировать столицей уже через год-два, поскольку для их запуска не нужны капитальные работы, а, следовательно, и значительное финансирование. Качественные показатели работы таких инноваций высокие, а стоят трам-трейны 50-100 млн долларов (2-3 млрд грн), тогда как стоимость прокладки и запуска метро может превышать 42 млрд гривен.

Читайте: Киевские власти обещают скоро завершить работу над планом городской мобильности

КиевVласть

Георгий Палуев

Теги: новости киева, киевпастранс, общественный транспорт, троещина, трамвай поезд, модернизация транспортной сети

субота, 13 серпня 2022 г.
14:15
Киянин отримав 5 років позбавлення волі за крадіжку мережевих дротів
13:12
Внаслідок збройної агресії рф в Україні понад 711 дітей отримали поранення
12:20
За два місяці у Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю додалося 500 нових підопічних, - Марина Хонда
11:11
Втрати рашистів сягнули 43,4 тисяч вояків та 1 856 танків, - Генштаб ЗСУ
10:10
Мешканцю Вишгорода повідомлено про підозру у незаконній порубці лісу на понад 1,5 млн гривень
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
08:55
У Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань
08:11
Наступальними діями противник намагався просунутися в напрямках Лисичанського НПЗ, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
20:45
Лемури варі у київському зоопарку відтепер мешкають на власних островах (відео)
20:26
У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого киянина (відео)
20:08
Зеленський запропонував подовжити воєнний стан до 21 листопада
19:52
На благоустрій Переяславської громади додали майже 15,5 мільйонів гривень
19:36
На напрямку Покровське – Бахмут ворог мав частковий успіх, - Генштаб ЗСУ
19:31
Відправити на ЗАЕС військову місію під егідою ООН для розмінування, - Палатний запропонував, як зупинити країну-терориста
19:20
Уряд затвердив порядок переходу в держвласність майна заборонених партій
19:02
В Шевченківському районі столиці на жінку впало величезне дерево (фото)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.