понеділок, 8 серпня 2022 г.

В Киеве хотят переименовать “московские” мост и площадь

В Киеве хотят переименовать “московские” мост и площадь

В Киеве началось электронное обсуждение и сбор предложений от заинтересованной общественности по поводу пяти проектов решений Киевского городского совета о переименовании улиц.

В частности, как стало известно KV, предлагается переименовать Московскую площадь в Голосеевском районе в Демеевскую площадь; улицу Ильича в Дарницком районе в честь Героя Небесной Сотни Веремия Вячеслава Васильевича; бульвар Ивана Лепсе в Соломенском районе в честь Валентина Арсентьевича Згурского; улицу Пугачева в Шевченковском районе в честь академика Ромоданова.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 
 

Кроме того, Московскому мосту предлагается присвоить имя выдающегося украинского инженера Георгия Фукса, который является разработчиком проекта этого мостового перехода.

Приобщиться к такому процессу имеет возможность каждый киевлянин. Для этого общественное обсуждение будет проходить в форме электронной консультации на официальном сайте Киевской городской государственной администрации.

Посетив на официальном сайте КГГА рубрику "Е-ГОРОД" – "Общественное обсуждение проектов нормативно-правовых актов" (projects.kievcity.gov.ua), каждый зарегистрированный пользователь портала имеет возможность оставить свой "голос" – согласиться или не согласиться с предложенными проектами, высказать свои предложения, замечания, обнародовать собственную редакцию проекта решения.

Продлится общественное обсуждение два месяца, до 10 августа 2015 года.

После завершения обсуждения все полученные предложения и замечания будут переданы в Киевсовет для принятия соответствующего решения.

Читайте также: В Киеве может появится улица имени Чингиза Айтматова

КиевVласть

Алексей Руденко

Теги: переименование, московский мост, обсуждение, московская площадь

понеділок, 8 серпня 2022 г.
12:46
Жителі Бучанського району Київщини можуть звернутись за допомогою до психолога
12:26
У Києві затримали шахрая, який ошукав пенсіонерку на понад 70 тисяч гривень
12:04
Прокуратура побореться за повернення столичній громаді землі на Троєщині вартістю 10 млрд гривень
11:44
Кабмін пропонує конфіскувати 903 об’єкти, які знаходяться в Україні й належать рф
11:24
Ексдиректора КП на Київщині підозрюють у виплаті грошей “мертвим душам”
11:03
У Києві на благодійному аукціоні “Добра справа” зібрали майже 60 тисяч доларів для постраждалих з Маріуполя та Краматорська
10:46
В квартирі у Броварах на Київщині вибухнула граната
10:21
Сьогодні, 8 серпня, ДСНС запланувало низку робіт на Київщині (перелік)
10:03
Ворог втратив в Україні понад 42,3 тисячі вояків та 192 гелікоптери, - Генштаб ЗСУ
09:45
Українські військові завдали чергових ударів по Антонівському та Каховському мостах
09:35
Клуб експертів проаналізував основні макроекономічні показники України та інших країн (відео)
09:15
69 військовослужбовців 58 бригади просять Верховне командування ЗСУ розібратись з командуванням бригади
09:01
Сьогодні, 8 серпня, у Ірпені на Київщині видаватимуть гуманітарну допомогу
08:46
З 24 лютого в Україні затримали близько 100 ДРГ московитів
08:25
У Латвії більше тисячі людей сплели камуфляжні сітки для ЗСУ
08:07
Ворог продовжує ведення розвідки, не жаліючи особового складу, - Генштаб ЗСУ
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.