неділя, 14 серпня 2022 г.

​В Киев прибыли около 70 беженцев из Дебальцево

В Киев прибыли почти 70 жителей города Дебальцево Донецкой области, столичные власти сейчас организовывают работу по обеспечению этих людей.

Об этом KV узнала из сообщения на сайте КГГА

“1 февраля в Киев прибыл пассажирский поезд с почти 70 жителями города Дебальцево Донецкой области”,– говорится в сообщении. - ”В последние дни город и окружающие районы подверглись массированному артиллерийскому удару со стороны террористов. Сейчас активизированы усилия для спасения и организации вывоза людей из населенных пунктов Дебальцево, Авдеевка и др”.

Как сообщил заместитель председателя КГГА Петр Пантелеев, городская администрация совместно с подразделениями ГЧС сейчас организует работу для обеспечения людей самыми необходимыми вещами: продуктами питания, медикаментами. “Прибывает много семей с детьми, возраст которых – несколько лет или до года. Поэтому мы в настоящий момент занимаемся обеспечением для них комфортных условий проживания”,– отметил он.

По прибытии в столицу беженцам предлагают медицинскую и психологическую помощь, еду, горячие напитки и тому подобное.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Facebook 

Всего по данным ГСЧС в течение 28-31 января из городов Авдеевка, Дебальцево, Светлодарск, пгт. Мироновка вывезено 1 тыс. 872 человека, из них 566 детей и 44 человека, которые не могут самостоятельно передвигаться. Продолжается организация работы по их перевозке в безопасные регионы

Подразделениями ГСЧС  в городах Славянске и Константиновке развернуто пункты встречи населения, где предоставляются психологическая, информационная и другие виды помощи.

КиевVласть

Артем Янковецкий

Теги: беженцы, дебальцево

субота, 13 серпня 2022 г.
17:48
Контррозвідка СБУ запобігла витоку до ворога інформації про розташування Сил оборони столиці
17:05
На Київщині піротехніки ДСНС знешкодили майже 61 тисячу вибухонебезпечних предметів
16:27
Пошук талантів: Ірпінська дитяча школа мистецтв запрошує на навчання
15:47
Автобуси маршруту № 21 курсуватимуть із заїздом до станції метро “Почайна”
15:05
Резніков закликав країни - учасниці формату “Рамштайн” допомогти Україні покарати рф за воєнні злочини
14:15
Киянин отримав 5 років позбавлення волі за крадіжку мережевих дротів
13:12
Внаслідок збройної агресії рф в Україні понад 711 дітей отримали поранення
12:20
За два місяці у Київського міського центру реабілітації дітей з інвалідністю додалося 500 нових підопічних, - Марина Хонда
11:11
Втрати рашистів сягнули 43,4 тисяч вояків та 1 856 танків, - Генштаб ЗСУ
10:10
Мешканцю Вишгорода повідомлено про підозру у незаконній порубці лісу на понад 1,5 млн гривень
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
08:55
У Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань
08:11
Наступальними діями противник намагався просунутися в напрямках Лисичанського НПЗ, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
20:45
Лемури варі у київському зоопарку відтепер мешкають на власних островах (відео)
20:26
У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого киянина (відео)
20:08
Зеленський запропонував подовжити воєнний стан до 21 листопада
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.