понеділок, 15 серпня 2022 г.

В центре Киева “накрыли” бордель

В центре Киева “накрыли” бордель

Правоохранители при проверке столичного стриптиз-клуба, застали там двоих проституток, удовлетворяющих клиентов в комнатах отдыха. Организаторов и работников борделя могут привлечь к уголовной ответственности.

Управление по борьбе с преступлениями, связанными с торговлей людьми ГУМВД Украины в г. Киеве и Голосеевское районное управление киевской милиции проверили стриптиз-клуб на ул. Саксаганского.

Об этом сообщается на сайте ГУМВД Украины в г. Киеве.

Заведение оказалось публичным домом, руководство которого занималось сводничеством. В частности, 38-летний киевлянин периодически подбирал новых стриптизерш не только для танцев, но и для оказания сексуальных услуг клиентам.

Проверка пожаловала в заведение как раз, когда двое девушек оказывали сексуальные слуги клиентам в комнатах отдыха.

Милиция выяснила, что проститутки приехали в столицу из Киевской и Полтавской областей. Они рассказали, что их “особые” услуги стоят от 200 долл.

Кроме того, в помещении публичного дома были найдены доказательства уголовного правонарушения и изъяты 400 долл, заработанные так называемыми стриптизершами ранее.

“Сейчас проводится сбор доказательной базы с целью привлечения к уголовной ответственности всех лиц, причастных к сводничеству, созданию и удержанию места разврата”, - сообщил временный и. о. начальника Управления по борьбе с преступлениями, связанными с торговлей людьми ГУ МВД в г. Киеве Ярослав Жук.

Теги: милиция, бордель, проститутка

понеділок, 15 серпня 2022 г.
15:43
Верховна Рада продовжила воєнний стан в Україні
15:26
Родини захисників України з Макарівщини отримають матеріальну допомогу, - голова
15:02
У КМДА відзвітували про закінчення капітального ремонту вулиці Івана Франка (фото)
14:44
Зеленський звільнив начальників управлінь СБУ у трьох областях та призначив нового очільника в Києві та Київській області
14:28
На Київщині 439 випускників отримали найвищі бали у складанні мультитест
14:07
“Київміськбуд” повідомив, що Фінансова компанія “Житло-Капітал” з лютого не перераховує кошти на добудову об’єктів “Укрбуду”
13:50
“Разом переможемо!”, - Залужний та Резников привітали Польщу з Днем збройних сил (відео)
13:04
СБУ викрила кримінальників з рф, які намагалися вступити до добробатів Києва
12:45
“За ЗСУ та проти знищення малого бізнесу”: столичні підприємці організували автопробіг
12:25
З 16 серпня на станції метро “Тараса Шевченка” будуть міняти турнікети
12:04
ЮНІСЕФ призупинив прийом заявок на грошову допомогу вимушеним переселенцям
11:44
Від сьогодні в Києві та області заборонений вилов раків
11:21
Здавав місцевих окупантам: на Київщині засудили зрадника із села Перемога
11:03
Ізраїльська компанія готова інвестувати у завод з переробки будівельного сміття на Київщині
10:42
У Нацгвардії розкрили деталі підриву дамби в Козаровичах (відео)
10:23
ДСНС Київської області оприлюднило місця робіт на сьогодні, 15 серпня (перелік локацій)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.