субота, 13 серпня 2022 г.

В 80 киевских многоэтажках планируют установить сигнализацию для охраны счетчиков и лифтов

В 80 киевских многоэтажках планируют установить сигнализацию для охраны счетчиков и лифтов

Охранная сигнализация должна уберечь от краж лифтового оборудования и тепловых счетчиков. Жители 80 домов проголосовали на общедомовых собраниях за участие в соответствующей городской программе, по условиям которой город платит за установку оборудования, а на жителей возлагается абонентская плата за дальнейшее обслуживание. Из городского бюджета на выполнение указанной программы в этом году выделено 10 млн грн.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевской горгосадминистрации (КГГА).

Директор коммунального предприятия "Киевжилспецэксплуатация" (КЖСЕ) Олег Котляренко отметил, что сейчас случаи краж участились, поэтому вопрос сохранения домового имущества для людей особенно актуален.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

"Больше всего, по нашим данным, страдает Деснянский район, где количество краж лифтовых катушек и счетчиков тепла увеличивается. Злоумышленники сдают оборудования на металлолом, получая несколько сотен гривен, тогда как восстановление в доме, например, того же узла учета составит уже 50-60 тысяч гривен, катушка будет стоить не менее 4000 гривен. Поэтому мы предлагаем на выгодных условиях установить охранные системы. Охрану обеспечивает Департамент полиции охраны, входящий в структуру Национальной полиции Украины", - сказал он.

Читайте: На столичном Подоле задержали воров - “любителей” лифтовых катушек (фото, видео)

По словам  Котляренко, жители будут платить абонентскую плату, которая в зависимости от количества этажей в доме, составляет от 3 до 4-5 гривен. Сегодня подписаны 80 протоколов собраний жителей многоквартирных домов города.

Читайте: С 1 июля за содержание домов в Киеве придется платить в два раза больше

Он рассчитает, что до конца текущей недели выйдет соответствующее распоряжение КГГА и начнутся работы по установке систем.

Читайте: Обычный столичный дом получил грант на ремонт в рамках программы “70 на 30%” - КГГА

Фото: Первый Криворожский

КиевVласть

Алена Момот

Теги: новости киева, кражи, лифты, сигнализация, киевжилспецэксплуатация, тепловые счетчики, олег котляренко, лифтовые катушки

субота, 13 серпня 2022 г.
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
08:55
У Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань
08:11
Наступальними діями противник намагався просунутися в напрямках Лисичанського НПЗ, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
20:45
Лемури варі у київському зоопарку відтепер мешкають на власних островах (відео)
20:26
У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого киянина (відео)
20:08
Зеленський запропонував подовжити воєнний стан до 21 листопада
19:52
На благоустрій Переяславської громади додали майже 15,5 мільйонів гривень
19:36
На напрямку Покровське – Бахмут ворог мав частковий успіх, - Генштаб ЗСУ
19:31
Відправити на ЗАЕС військову місію під егідою ООН для розмінування, - Палатний запропонував, як зупинити країну-терориста
19:20
Уряд затвердив порядок переходу в держвласність майна заборонених партій
19:02
В Шевченківському районі столиці на жінку впало величезне дерево (фото)
18:40
Уряд схвалив стратегію рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до 2030 року
18:26
Правоохоронці вилучили 27 тонн пального російського товариства, що забезпечує міноборони рф, та передали ЗСУ
18:05
Печерський райсуд Києва зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza
18:00
Кабмін обмежив розмір премій заступників міністрів
17:48
У Броварському районі відбудеться масове відключення електроенергії (адреси)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.