субота, 13 серпня 2022 г.

В жилом комплексе “Чайка” успешно стартовал отопительный сезон

В жилом комплексе “Чайка” успешно стартовал отопительный сезон

В кондоминиуме “Чайка” тепло появилось раньше, чем в некоторых районах Киева. 13-го октября теплопоставляющая организация “Управляющая компания Зараз-1” запустила котельную и начала отопительный сезон. В первую очередь отопление включили в детских садах и школах, расположенных на территории жилого комплекса “Чайка”, а также в гериатрическом пансионате.

Об этом KV стало известно из сообщения на странице жилого комплекса “Чайка” в социальной сети.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Больше сотни человек звонили из гериатрического пансионата и благодарили за долгожданное тепло…”, – рассказала президент Группы компаний “Чайка” Оксана Кулагина.

Отмечается также, что согласно законодательству отопление жилых домов стартует с 15 октября, но Петропавловско-Борщаговский сельсовет проигнорировал эти предписания и отказывался выдавать распоряжение о старте отопительного сезона в домах на территории села. Только 19 октября документ был получен, и за три дня все 30 домов кондоминиума “Чайка” были подключены к отоплению.

Напомним, что ПАО “Киевэнерго” города Киева обнародовала сумму задолженности потребителей тепловой энергии. На 1 октября цифра составила 2,6 млрд грн.

“По состоянию на 21 октября, сумма задолженности жителей жилого комплекса “Чайка” за централизованное отопление и нагрев воды составляет  более 3 600 000 гривен”, - отметили в пресс-службе ЖК.

Читайте: Made in Chayka. Жители ЖК “Чайка” при поддержке девелопера провели благотворительную ярмарку

Фото: пресс-служба ЖК “Чайка”

KиевVласть

Вероника Злацкая

Теги: новости киевской области, новости компаний, отопительный сезон, петропавловская борщаговка, жк чайка, Оксана Кулагина, село Чайки

субота, 13 серпня 2022 г.
09:30
У суботу, 13 серпня, ярмарки пройдуть у більшості районів Києва (адреси)
08:55
У Фастові запрацює Центр комунікації з медичних питань
08:11
Наступальними діями противник намагався просунутися в напрямках Лисичанського НПЗ, - Генштаб ЗСУ
п'ятниця, 12 серпня 2022 г.
20:45
Лемури варі у київському зоопарку відтепер мешкають на власних островах (відео)
20:26
У столиці шахраї за підробленими документами продали квартиру померлого киянина (відео)
20:08
Зеленський запропонував подовжити воєнний стан до 21 листопада
19:52
На благоустрій Переяславської громади додали майже 15,5 мільйонів гривень
19:36
На напрямку Покровське – Бахмут ворог мав частковий успіх, - Генштаб ЗСУ
19:31
Відправити на ЗАЕС військову місію під егідою ООН для розмінування, - Палатний запропонував, як зупинити країну-терориста
19:20
Уряд затвердив порядок переходу в держвласність майна заборонених партій
19:02
В Шевченківському районі столиці на жінку впало величезне дерево (фото)
18:40
Уряд схвалив стратегію рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до 2030 року
18:26
Правоохоронці вилучили 27 тонн пального російського товариства, що забезпечує міноборони рф, та передали ЗСУ
18:05
Печерський райсуд Києва зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza
18:00
Кабмін обмежив розмір премій заступників міністрів
17:48
У Броварському районі відбудеться масове відключення електроенергії (адреси)
Календар подій
Відкритий лист члена Оргкомітету Київського форуму волонтерів Президенту України Володимиру Зеленському
3 серпня 2022 г. 09:00
Шановний Володимире Олександровичу! 15 липня 2022 року у Києві відбувся перший масштабний Київський Форум волонтерів, в якому взяли участь більше 120 волонтерських спільнот і волонтерів. На форумі було обрано його координаційний орган, покликаний сприяти вирішенню проблем волонтерського руху та його взаємодії з державою –  Оргкомітет. Членом Оргкомітету обрали і мене. Серед багатьох проблем руху, що розглядалися на форумі за участю запрошених представників державних органів, постало питання податкових ризиків для значної кількості волонтерів, діяльність яких йде не через офіційно зареєстровані неприбуткові організації. Впевнений, що Ви у повній мірі обізнані щодо обсягу допомоги армії, вимушеним переселенцям та постраждалим в результаті окупації, що з 2014 року, а тим більше після початку повномасштабної війни, надає волонтерський рух. На жаль, органи влади – Верховна Рада, Кабінет міністрів та інші виконавчі органи в законодавчому та організаційному плані часто не встигають відповідати викликам, що стоять перед країною та волонтерською спільнотою. Тому, розуміючи важливу роль волонтерського руху для національної безпеки і оборони держави та виходячи зі статті 106 п.17 Конституції України від імені волонтерської спільноти прошу Вас як Верховного Головнокомандуючого Збройних сил України розібратися у проблемі і, виходячи з Ваших можливостей як Президента країни знайти механізми її вирішення.