четвер, 28 березня 2024 г.

В январе-феврале этого года аудиторы ГУ ГФС в Киевской области предупредили неуплату в бюджет 48 млн гривен

В январе-феврале этого года аудиторы ГУ ГФС в Киевской области предупредили неуплату в бюджет 48 млн гривен

В течение января-февраля 2019 года управлением аудита ГУ ГФС в Киевской области проведено 139 документальных проверок, в том числе 54 плановых и 85 внеплановых проверок. За указанный период предупреждена неуплата в бюджет 48 млн гривен.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы ГУ ГФС в Киевской области.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По результатам проведенных документальных проверок доначислено согласованных налоговых обязательств в сумме 328,5 млн гривен, что на 71 млн гривен больше, чем за соответствующий период 2018 года. Из доначисленных сумм в бюджет поступило 9,2 млн гривен, что на 1,3 млн гривен больше, чем за аналогичный период прошлого года.

Кроме того, в ходе документальных проверок уменьшены неправомерно задекларированные предприятиями убытки на сумму 266,3 млн гривен, что позволит в будущих периодах предотвратить неуплату указанных налогов в бюджет, также уменьшена сумма отрицательного значения разницы между налоговыми обязательствами и налоговым кредитом по НДС в размере 11,2 млн гривен.

Также за январь-февраль 2019 года проведено 257 фактических проверок налогоплательщиков, осуществляющих деятельность в сфере торговли, общественного питания и услуг, по результатам которых к нарушителям налогового законодательства применены штрафные санкции на общую сумму 2,9 млн гривен, из которых 1,9 млн гривен уплачено в бюджет.

Как сообщала KV, во время плановой ревизии отдельных вопросов финансово-хозяйственной деятельности Музея истории Десятинной церкви за период с 1 января 2014 года по 1 октября 2018 года специалисты аппарата Северного офиса Госаудитслужбы установили финансовых нарушений более чем на 15,6 млн гривен. В частности, определенная нормативно-правовыми актами штатная численность работников музея была превышена почти втрое.

Читайте: В столичном Музее истории Десятинной церкви обнаружили финансовых нарушений на почти 16 млн гривен

Напомним, в период с 1.01.2017 года по 1.10.2018 года КП “Житний рынок” лишило городскую казну 5 млн 469 тыс. гривен, допустив в целом финансовых нарушений на общую сумму 6,120 млн гривен. Данное КП не перечисляло в городскую казну 50% доходов от аренды имущества; вместо заключения договоров аренды заключало договора о предоставлении услуг; безосновательно доплачивало своим сотрудникам; не вело претензионно-исковую работу по взысканию задолженности и пр. Наряду с этим, арендаторы позволяли себе “самозахватом” использовать большую, чем установлено в договорах, площадь рынка.

Читайте: Руководство “Житнего рынка” с начала 2017-го по октябрь 2018-го допустило финансовых нарушений на 6,1 млн гривен

Фото: соцсети

KиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киевщины, статистика, бюджет, гфс, налоги, госбюджет

четвер, 28 березня 2024 г.
14:06
Освітяни Козина замовили сухофрукти у ФОПа дорожче, ніж ринку
13:45
100 Волинська бригада ТрО запрошує на службу в підрозділах бригади
13:25
Перший рейс здійснив поїзд Прага — Чоп
13:04
У Києві затримали агента рф, який під виглядом капелана планував шпигувати за бригадою десантників ЗСУ
12:44
У Славутичі вирішили завершити опалювальний сезон 31 березня
12:26
Дитсадок на Харківському масиві відремонтують за 206 млн гривень
12:04
Пошкоджений ракетою будинок на Солом’янці включили до переліку на першочергове відновлення
11:45
У Чорнобильському заповіднику незаконно зрубали 100-річні дуби на майже 60 млн гривень
11:22
У Бучі через проведення слідчих дій перекрито рух транспорту на вулиці Вокзальній
11:01
На Київщині з 1 квітня починає діяти нерестова заборона на риболовлю
10:44
Рада оборони Києва ухвалила низку рішень з посилення заходів безпеки
10:26
На Вишневе очікує реконструкція дощової каналізації за 992 тисяч гривень
10:04
За добу втрати ворога зросли на 780 осіб та 31 одиницю бронетехніки, - Генштаб ЗСУ
09:46
Вночі російські терористи атакували Україну 28-ма ударними БПЛА
09:24
У Боровій на Харківщині внаслідок російського обстрілу загинув 12-річний хлопчик
09:02
Протягом минулої доби відбулося 60 бойових зіткнень, - Генштаб ЗСУ
Календар подій
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
28 березня 2024 г. 13:00
На Київщині триває скандал щодо будівництва кінологічного центру
У столичному регіоні розробка Детальних планів території (ДПТ) все частіше використовується місцевими владами для легалізації самочинних будівництв через зміну цільового призначення земельних ділянок. Приклад – будівництво кінологічного центру біля села Рославичі на території Феодосіївської громади, яке явно без жодних дозвільних документів триває вже більше двох років і наразі активно підтримується керівництвом громади всупереч позиції місцевих мешканців. Громадські активісти наголошують на тому, що такий об'єкт матиме серйозний негативний вплив на екологію: створить ризик зараження людей різними хворобами через відсутність місця для утилізації собачих фекалій та загрозу для розташованого поруч ландшафтного заповідника “Васильківські карпати”. В Київській облраді, схоже, з цим згодні, але нічого зробити не можуть. Що стосується обурених громадян, то, якщо у Феодосіївській сільраді їх “не почують”, вони збираються звертатись до правоохоронців і суду.
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
26 березня 2024 г. 09:00
Точка забруднення: мешканці Обухівського району обурені розливом мастил на місці свердловини питної води
В Таценках на Обухівщині – скандал навколо підприємства, що планує займатися розливом мастил та оливи. Місцеві жителі вказують, що на земельній ділянці, де будуються виробничі потужності підприємства, розташована свердловина питної води, а поряд — житлова забудова і бювети. На думку мешканців, така наближеність створює ризик забруднення хімією навколишніх джерел. Люди налякані не тільки екологічними ризиками, а й воєнними: росіяни вже неодноразово доводили свій інтерес до підприємств нафтової галузі. Заручившись підтримкою місцевої влади, активісти дійшли аж до Міністерства екології. Однак, підприємство й досі продовжує здійснювати свою роботу. Чого прагнуть мешканці, чи дійсно підприємство загрожує екології села та як у ситуацію планують втручатись владні органи, – дізнавалася КВ.