среда, 1 декабря 2021 г.

В селищі Димер на Київщині створять притулок для постраждалих від насильства

В селищі Димер на Київщині створять притулок для постраждалих від насильства

В селищі Димер Вишгородського району Київщини створять перший в районі притулок для постраждалих від домашнього насильства і насильства за ознакою статі. Для цього до кінця 2021 року повинні капітально відремонтувати частину будівлі селищної лікарні по вул. Революції, 320

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 21 жовтня 2021 року Димерська селищна рада уклала з ТОВ "Ред Буд" (*) договір на проведення капітального ремонту частини будівлі КНП “Димерська центральна селищна лікарня” по вул. Революції, 320. Ціна договору – 13,43 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Приміщення ремонтують для створення в ньому структурного підрозділу Вишгородського районного територіального центру соцобслуговування – притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

До кінця грудня 2021 року "Ред Буд" повинно замінити там вікна та двері, відремонтувати фасад, цоколь, дах, вхідні групи та балкон, виконати внутрішні оздоблювальні та електромонтажні роботи, облаштувати системи вентиляції, опалення, водопроводу, каналізації та водопостачання.

Розробку проектно-кошторисної документації для капремонту частини будівлі вказаної лікарні Димерська селищна рада замовляла за 48,99 тис. гривень 1 вересня 2021 року також у ТОВ “Ред Буд”. 24 вересня 2021 року Димерська селищна рада на своєму засіданні затвердила проектно-кошторисну документацію цього капремонту.

Загальна кошторисна вартість капремонту частини будівлі Димерської центральної селищної лікарні, згідно з опублікованими на сайті селищної ради даними, складає 15,13 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

У Димерській селищній раді KV розповіли, що рішення про створення притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, було прийнято літом 2021 року (рішення Димерської селищної ради від 12 серпня 2021 року №576-9-VIII). Притулок, як відмітили, буде розрахований на 30 ліжко-місць і надаватиме постраждалим послугу тимчасового цілодобового перебування та комплексну допомогу (психологічні, соціально-побутові, соціально-медичні, інформаційні та інші послуги) з урахуванням віку, статі, стану здоров'я та соціального становища.

В Димерській селищній раді також повідомили, що на сьогодні у Вишгородському районі немає профільних закладів для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Зазначається, що досі до Димерської селищної ради не звертались за допомогою особи, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі.

“Після відкриття притулку та проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед населення громади, району та області до даного закладу будуть звертатись громадяни, оскільки масштаби домашнього насильства є значними через традиційну “закритість” сімейної проблематики і готовності суспільства звертати увагу лише на їх крайні прояви”, – зазначено в Димерській селищній раді.

Читайте: Не ті діти: на Димерщині розгорівся скандал через дитячий відпочинок

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Ред Буд” зареєстровано в 2018 році. Засновник і директор – Антон Заіка.

За даними Clarity Project, ТОВ “Ред Буд” у результаті участі в публічних закупках отримало 102 підрядів на 118,72 млн гривень. Найбільший замовник – КО “Київзеленбуд”, з яким укладено 9 договорів на 25,38 млн гривень переважно на капремонти столичних скверів. З Димерською селищною радою раніше ТОВ “Ред Буд” не співпрацювало.

Голова Димерської селищної ради -  Володимир Підкурганний. Голова Вишгородської РДА – Вячеслав Савенок.

* ТОВ “Ред Буд” (код ЄДРПОУ: 42605206)

Фото: КОДА

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, новини київської області, закупки, больница, вышгородский район, закупівлі, приют, лікарня, вишгородський район, владимир подкурганный, димер, притулок, володимир підкурганний, центр социального обслуживания, ред буд, центр соціального обслуговування

среда, 1 декабря 2021 г.
15:44
В Киеве ищут место для разбивки “Канадского сквера”
15:21
На Печерске открыли обновленную музыкальную школу им. Д. Шостаковича, - Шлапак
15:01
На Київщині через коротке замикання евакуювали дитсадок
14:40
Власти Киева готовятся к борьбе с гриппом
14:26
Суд виніс вирок жителю Київщини за вчинення умисного вбивства
14:04
За сутки в Киеве от коронавируса умерли 29 человек
13:57
Рада предварительно поддержала передачу пожарных частей в коммунальную собственность
13:53
ЦИК “завернул” несколько инициатив по проведению референдума
13:44
Правоохранители задержали мужчину, который “заминировал” АЗС на Подоле
13:33
Кабмин увеличил доходы и расходы в проекте госбюджета-22 ко второму чтению
13:26
Возле Офиса президента в Киеве устанавливают каток
13:03
В Киеве правоохранители обезвредили ботоферму, которая работала на расшатывание протестный настроений
12:44
В Киеве предприниматели протестуют под Верховной Радой
12:36
Президент Зеленский хочет предоставить украинское гражданство иностранцам диаспоры
12:21
Зеленский внесет в Раду законопроект об экономическом паспорте украинца
12:18
Делегация Киевсовета обсудила с мэром финского города Турку сотрудничество в туристической и культурной сферах
Календарь событий