понедельник, 26 июля 2021 г.

В селі Путрівка за 4,5 млн гривень продовжать будівництво амбулаторії

В селі Путрівка за 4,5 млн гривень продовжать будівництво амбулаторії

КНП “Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” продовжить будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Путрівська 119-Б, в селі Путрівка Васильківського району. Виконати роботи вартістю 4,57 млн гривень довірили ПП “Ялик”, яке у січні 2019 року розпочало будівництво цього медзакладу і не змогло виконати умови договору.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 29 квітня 2020 року КНП “Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” (*) уклало договір з ПП “Ялик” (**) на будівництво амбулаторії первинної медичної допомоги по вул. Путрівська, 119-Б в селі Путрівка Васильківського району Київської області. Ціна договору склала 4,57 млн гривен.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Вказану закупку вдалося провести з четвертої спроби. Перший тендер, оголошений 26 липня 2019 року, відмінений через подачу для участі менше двох пропозицій, другий, оголошений 6 вересня 2019 року – через відхилення всіх пропозицій, третій, оголошений 7 жовтня 2019 року – через неможливість усунення порушень.

Нинішню закупку було проведено без відкритих торгів. В системі лише опубліковано звіт про укладення договору. Замовник аргументував це рішенням Господарського суду Київської області від 27 січня 2019 року, яким суд задовольнив позов ПП “Ялик” про визнання його переможцем в зазначеному тендері, який було оголошено 6 вересня 2019 року. В КНП пояснили, що рішення розмістити в електронній системі закупівель звіт про укладений договір прийнято через відсутність технічної можливості вчиняти будь-які дії стосовно попередньої закупки.

По договору, ПП “Ялик” до кінця 2021 року повинно виконати загальнобудівельні, внутрішні сантехнічні та електротехнічні роботи, облаштувати каналізацію та пожежну сигналізацію, встановити огорожу, побудувати пішохідні доріжки та проїзди, озеленити територію.

Будувати амбулаторію в Путрівці ПП “Ялик” розпочало ще на початку 2019 року. Відповідний договір на 2,99 млн гривен Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги підписало з підприємством 15 січня минулого року. Договір передбачав виконання підрядником таких самих робіт, як по нинішньому договору. 12 серпня 2019 року сторони уклали додаткову угоду, якою зменшили ціну договору до 1,38 млн гривень. Цього ж дня в системі ProZorro опублікували звіт про виконання договору, згідно з яким договір було розірвано у зв’язку з неможливістю виконання підрядником своїх зобов’язань. При цьому ПП “Ялик” заплатили 1,38 млн гривень.

Читайте: Амбулаторию в Путровке за 3 млн гривен возведет компания с уголовным шлейфом

В лютому 2019 року Васильківська райдержадміністрація відзвітувала, що третина будівлі амбулаторії вже зведена. Загальна ж площа медзакладу складе 213 кв.м., а завершити її будівництво обіцяли вже в квітні 2019 року. 


Хід будівництва станом на лютий 2019 року

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ПП “Ялик” зареєстровано в 2006 році. Засновник – Вадим Трищев. В.о. директора – Андрій Кисіль. Розмір статутного капіталу – 100 гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових та нежитлових будівель.

За результатами участі у публічних закупівлях ПП “Ялик” уклало 45 договорів на загальну суму 86,6 млн гривень (з урахуванням нинішнього). Найбільший замовник підприємства – Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації (КОДА), який віддав підприємству підряди на 32 млн гривен (дані Zакупівлі).

ПП "Ялик" має за плечима більше десятка судових рішень по кримінальному провадженню №1- кс/760//11526/18. Зокрема, згідно ухвалі Солом'янського райсуду Києва від 10 вересня 2018 року, на території Київської області діє група осіб, що використовують реквізити і поточні рахунки юридичних осіб з ознаками фіктивності з метою умисного ухилення від сплати податків. За даними слідства, серед інших підприємств цій групі підконтрольне і ПП "Ялик". Крім того, слідством встановлено, що ПП "Ялик" і ряд інших компаній, не мають основних засобів, власних або орендованих офісних і складських приміщень, працівників і звітують з однієї фактичної адреси.

Нагадаємо, за повідомленням поліції Київщини, засновник ПП “Ялик” Вадим Трищев зник в ніч з 12 на 13 березня 2020 року. Його автомобіль – Range Rover знайшли спаленим на місцевому кладовищі. На даний момент слідство виявило поруч з останками авто також гільзи від патронів і сокиру.

Читайте: В Белой Церкви разыскивается предприниматель, автомобиль которого нашли сожженным на кладбище

Також нагадаємо, в. о. голови Васильківської РДА – Євгеній Червенко, голова Васильківської районної ради – Наталія Баласинович, КНП "Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" очолює Ярослава Августинович.

* КНП Васильківської районної ради "Васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" (код ЄДРПОУ: 38312395)

** ПП "Ялик" (код ЄДРПОУ: 34019103)

Фото: Васильківська РДА

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, новини київщини, закупки, новини київської області, медицина, васильковский район, чп, закупівлі, будівництво, кнп, пп, Васильківський район, ялик, амбулаторія, Путровка, васильковский районный центр первичной медико-санитарной помощи, виталий онищук, путрівка, васильківський районний центр первинної медико-санітарної допомоги, євгеній червенко, віталій онищук, евгений червенко

воскресенье, 25 июля 2021 г.
18:05
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:02
В столице планируют установить мемориальную доску в честь историка-киевоведа Виталию Ковалинского
16:06
Кличко попросили учесть в градостроительной документации сквер на улице Красноткацкой
15:01
Еще трое киевлян умерли от последствий COVID-19
14:05
“Укрзализныця” с понедельника, 26 июля, запустит на Киевщине дополнительные пригородные поезда
13:02
На время Олимпийских игр в столичном Сырецком парке и Городе спорта в Гидропарке развернули фан-зоны (фото)
12:09
В июле сразу три заместителя Кличко получили материальную помощь для решения своих социально-бытовых вопросов
11:04
За останню добу на коронавірус захворіли 11 жителів Київщини
10:06
Спортивные состязания изменили маршруты столичного общественного транспорта (схемы)
09:03
В минувшую субботу в Украине более 71,5 тысяч человек вакцинировались против COVID-19
07:15
Воскресные ярмарки 25 июля пройдут в четырех районах Киева (адреса)
07:00
Погода в Киеве и Киевской области: 25 июля 2021 года
суббота, 24 июля 2021 г.
18:01
Планові відключення електроенергії в Київській області 25 липня 2021 року (повний список населених пунктів)
17:03
Полицию просят проверить законность размещения автомобильной стоянки по улице Драгоманова, 6
16:06
На проспекте Бандеры произошел пожар на СТО
15:01
За сутки в Киеве от последствий COVID-19 умер один человек
Календарь событий