четверг, 3 декабря 2020 г.

В селі Лебедівка на Київщині реконструюють нежитлову будівлю під дитсадок

В селі Лебедівка на Київщині реконструюють нежитлову будівлю під дитсадок

До кінця 2021 року в селі Лебедівка на Київщині повинні реконструювати нежитлову будівлю на вул. Сваромська під дитячий садок. Відповідний договір Київська облдержадміністрація (КОДА) підписала з ТОВ “СтарБудКонтракт”. За 20,34 млн гривень підрядник проведе реконструкцію будівлі, облаштує комунікації та виконає роботи з благоустрою території.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 13 жовтня 2020 року Департамент регіонального розвитку КОГА уклав договір з ТОВ ТОВ “СтарБудКонтракт” (*) на проведення реконструкції нежитлової будівлі під дитячий садок на вул. Сваромська, 5 в селі Лебедівка Вишгородського району Київської області. Ціна договору склала 20,34 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

До кінця грудня 2021 року “СтарБудКонтракт” повинно виконати загальнобудівельні роботи, облаштувати зовнішні мережі електропостачання, водопостачання та каналізації, а також виконати роботи з благоустрою території.

Свої  пропозиції для участі в торгах, крім ТОВ “СтарБудКонтракт”, подавали подали ТОВ “Укрвентпромпостач” (**) та ТОВ “Буд Пром Лайн” (***). Найвигідніша за ціною пропозиція була у “Укрвентпромпостачу”, але її відхилили через відсутність повного пакету документів.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

“Для нас це не просто реконструкція, ми хочемо перетворити цей об'єкт на сучасний дитячий садок. Проект важливий, адже ще більше дошкільнят нашого регіону зможуть успішно навчатися і здобувати перших життєвих компетенцій у комфортних умовах”, – прокоментували KV у Департаменті регіонального розвитку КОДА.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “СтарБудКонтракт”  зареєстровано в 2016 році. Статутний капітал – 50 тис. гривень. Основний вид діяльності – інші роботи по завершенню будівництва. Засновник і директор – Сергій Совка.

За підсумками участі в публічних закупівлях ТОВ “СтарБудКонтракт” отримало 35 підрядів загальною вартістю 96,5 млн ​​гривень (без урахування нинішнього договору). Найбільшим замовником фірми є Департамент регіонального розвитку КОДА. (дані Zакупівлі). 

Департамент регіонального розвитку КОДА тимчасово очолює Валерій Кравчук. З 17 червня 2020 року посаду голови КОДА обіймає Василь Володін.

22 вересня 2020 року Департамент регіонального розвитку КОДА уклав договір з ПП “Анабуд” на реконструкцію дошкільного навчального закладу “Ластівка” по вул. Богдана Хмельницького, 4-А у місті Вишгород на Київщині. Всі роботи підрядник має провести до кінця січня 2021 року.

Читайте: На реконструкцію дитсадка у Вишгороді додатково направили майже 20 млн гривень

* ТОВ “СтарБудКонтракт” (код ЄДРПОУ: 40630948)

** ТОВ “Укрвентпромпостач” (код ЄДРПОУ: 39101642)

*** ТОВ “Буд Пром Лайн” (код ЄДРПОУ: 42977983)

Фото: В городе

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, детсад, закупки, реконструкция, ООО, новини київщини, новини київської області, василь володін, василий володин, вышгородский район, закупівлі, тов, реконструкція, валерий кравчук, вишгородський район, дитсадок, валерій кравчук, старбудконтракт, старбудконтракт, село лебедівка, село лебедевка

четверг, 3 декабря 2020 г.
16:52
Хроники коронавируса в Украине: обновляется
20:45
В пятницу, 4 декабря, ярмарки пройдут в семи районах Киева (адреса)
20:34
В Киевском областном совете создано межфракционное объединение “Киевщина”
20:24
На фасаде “дома с драконами” в центре Киева устроили “спящую” фотовыставку
20:14
Власти Белой Церкви предупредили жителей одного из микрорайонов об опасности использования воды из колодцев (видео)
20:07
Вони пройшли: список депутатів Димерської селищної ради на місцевих виборах 2020
20:03
Сразу после назначения Татарова заместителем главы Офиса президента фирма его тестя получила от Киевсовета землю под строительство
19:43
На Киевщине женщина-блогер угрожала сотруднице полиции “магией” (фото)
19:42
Школьники 10-ти столичных школ научатся ответственному потреблению, - Kyiv Smart City
19:25
Электронный медсервис Helsi запустил мобильное приложение
19:03
В ноябре нарушители правил парковки в Киеве заплатили штрафов на более чем 2 млн гривен
18:43
В Киеве за время действия “карантина выходного дня” правоохранители проверили около 5 тысяч заведений
18:26
Правоохранители разоблачили канал доставки наркотиков заключенным Бучанской исправительной колонии
18:10
Нардепы разрешили “газовщикам” вторгаться в дома и частные жилища для “техобслуживания”
18:01
В ЖК “Файна Таун” стартовали зимние скидки на квартиры до 22%, - KAN
17:42
Синоптики предупредили жителей Киева о надвигающемся тумане
Календарь событий