среда, 28 июля 2021 г.

В селі Козаровичі на Київщині з другої спроби добудують дитсадок

В селі Козаровичі на Київщині з другої спроби добудують дитсадок

До кінця 2020 року в селі Козаровичі Вишгородського району Київщини все ж таки повинен з'явитися новий дитячий садок на 75 місць. Завершити його будівництво майже за 20 млн гривень повинно ТОВ "АМК Рем-Буд", яке почало зведення цього навчального закладу ще у вересні 2017 року. При цьому за роботи ТОВ вже отримало 19,15 млн гривень.

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 25 березня 2020 року Козаровицька сільська рада уклала договір з ТОВ “АМК Рем-буд” (*) на будівництво дитячого садка на 75 місць в селі Козаровичі Вишгородського району Київщини (коригування). Ціна договору склала 19,8 млн гривень.

Конкуренцію ТОВ “АМК Рем-буд” в тендері склало ТОВ “Кумід” (**), але його пропозиція виявилась дорожчою.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Згідно з договором, до 24 грудня 2020 року ТОВ “АМК Рем-буд” повинно виконати загальнобудівельні та внутрішні оздоблювальні роботи, облаштувати системи опалення, вентиляції, каналізації, водопостачання, електроосвітлення, пожежної та охоронної сигналізації, блискавкозахисту, змонтувати обладнання, поставити меблі та інвентар. Також підрядник повинен облаштувати доріжки, проїзди, тіньові навіси, покриття та обладнання стадіону і спортмайданчику, встановити огорожу, облаштувати зовнішнє освітлення та озеленити територію.

Відмітимо, що у вересні 2017 року Козаровицька сільська рада вже замовляла у ТОВ “АМК Рем-буд” будівництво вказаного дитсадку. Ціна першого договору склала 19,21 млн гривен. Перелік робіт за цим договором дублював ті, що прописані у нинішньому. Їх підрядник повинен був провести до кінця 2020 року. Однак 6 березня 2020 року в системі ProZorro опублікували звіт про виконання договору. У документі вказано, що сторони розірвали співпрацю за згодою сторін. При цьому “АМК Рем-буд” заплатили 19,15 млн гривень.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ "АМК Рем-буд" зареєстровано в 2012 році в селі Синяк Вишгородського району. Розмір статутного капіталу компанії складає 1 тис. гривень. Її засновником і незмінним керівником є ​​Андрій Куковенко – депутат Синяківської сільради Вишгородського району від партії "Наш край".

В результаті участі в публічних закупівлях "АМК Рем-Буд" отримало 122 підряди на загальну суму 533,61 млн гривень. Найбільші замовники – відділ освіти Вишгородської райдержадміністрації, з яким підписано договорів на 121,9 млн гривень, та Департамент регіонального розвитку Київської облгосадміністрації (КОГА), з яким підписано договорів на 116 млн гривен (дані Zaкупівлі).

Нагадаємо, у грудні 2018 року Новопетрівська сільська рада Вишгородського району замовила у ТОВ "АМК Рем-буд" за 68,8 млн гривень завершення будівництва дитячого садка на 230 місць в Нових Петрівцях. Роботи повинні завершити до кінця 2021 року.

Читайте: Фирма депутата Синяковского сельсовета второй раз заключила договор на строительство детсада в Новых Петровцах

У червні 2019 року ТОВ "АМК Рем-буд" отримало замовлення від Синяківської сільради на будівництво дитсадка в селі Синяк на 75 місць. За 36 млн гривень компанія повинна побудувати навчальний заклад, облаштувати спортивні майданчики, тіньові навіси, а також реконструювати шкільний стадіон. Роботи повинні завершити до кінця 2023 року.

Читайте: Строительство детсада в селе Синяк за 36 млн гривен доверили фирме местного депутата и растянут его на 5 лет

Головою Козаровицької сільської ради є Володимир Овсієнко.

* ТОВ “АМК Рем-буд” (Код ЄДРПОУ: 38256839) 

** ТОВ “Кумід” (Код ЄДРПОУ: 41099051) 

Фото: Волинь 24

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, строительство, новини київщини, закупки, новини київської області, ООО, вышгородский район, закупівлі, тов, будівництво, козаровичи, вишгородський район, андрей куковенко, амк рем-строй, амк рем-буд, козаровичі, кумід, володимир овсієнко, андрій куковенко, кумид владимир овсиенко

среда, 28 июля 2021 г.
16:03
Кадры Кабмина: свежие правительственные назначения 28 июля 2021 года
15:49
На Киевщине снова подорожал проезд в пригородных маршрутках (видео)
15:29
Кабмин продлил действие фиксированного тарифа на электроэнергию для населения
15:17
СБУ проводит следственные действия на столичном полигоне строительных и крупногабаритных отходов №6
15:07
Колокольню Софийского собора готовят к реставрации
14:55
Кабмин принял порядок расходования средств на строительство мостового перехода на участке Киев-Московский - Дарница
14:41
Стоимость реконструкции Шулявского моста выросла на 1 млрд гривен
14:27
Завдяки децентралізації в Україні цьогріч реалізують близько 1000 інфраструктурних проєктів - Кирило Тимошенко
14:01
Клуб экспертов презентовал первый видеообзор по макроэкономике Украины
13:45
Из-за жары снова ограничен въезд грузовиков в Киев
13:26
С начала года в Киеве стерилизовали и привили от бешенства более 5 тысяч бездомных животных
13:03
В Минобразования предлагают не оценивать успехи учеников 1-4 классов в баллах
12:47
Чернобыльскую зону закрыли на въезд из-за сообщения о минировании
12:26
В столице четверть потребителей не платят за отопление и горячую воду
12:01
Патрульные, остановившие в Киеве автомобиль “слуги народа”, получили выговоры
11:45
COVID-19 діагностували в 17 жителів Київщини
Календарь событий
Бортничи или Гнедин: Киевсовет пытается отвоевать в судах 2,7 га “потерянной” земли
28 июля 2021 г. 09:00
Бортничи или Гнедин: Киевсовет пытается отвоевать в судах 2,7 га “потерянной” земли
Киевсовет пытается в судебном порядке доказать право столичной общины на два участка площадью порядка 2,7 га на границе Бортничей (Дарницкий район Киева) и села Гнедин Бориспольского района. Городские власти считают, что в начале 2019 года эта земля путем манипуляций оказалась в “частных руках” и была “перенесена” в указанное выше село. Судебные разбирательства пока складываются для горсовета не лучшим образом. Один из владельцев земли, к примеру, смог убедить служителей Фемиды в том, что на самом деле вопрос земли в Бортничах не урегулирован, в связи с чем достаточно сложно разобраться, какие участки принадлежат столице, а какие входят в Бориспольщину. Похоже, столице придется еще не единожды сталкиваться с подобными историями, ведь профильный замглавы Киевской горгосадминистрации (КГГА) Петр Оленич (на фото) фактически провалил работу по утверждению границ Киева.
В ожидании дождей. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (19-25 июля 2021 года)
27 июля 2021 г. 19:30
В ожидании дождей. Рейтинг активности депутатов Киевсовета (19-25 июля 2021 года)
КК “Киевавтодор” в 2021 году за бюджетные средства реконструировала дождевую канализацию на “Новой Дарнице”, однако во время недавнего ливня улицы и дома снова подтопило. Протокольное поручение Виталия Кличко об охране здания бывшего детсада на столичной Дарнице было проигнорировано. Местные жители пытаются не допустить обустройства автостоянок вблизи озера Синятин, хотят там парк. Аудиторы КГГА выявили миллионные потери при проведении термомодернизации одного из детсадов в Подольском районе, но заказчик работ – КП “Киевстройреконструкция" – не спешит отчитываться о возмещении ущерба. Жители столичной Соломенки возмущены крайней переполненностью местной гимназии. Об этом и многом другом — в очередном обзоре запросов и обращений депутатов Киевсовета от КиевVласть.