середа, 6 липня 2022 г.

В колонном зале Киевской мэрии состоялся Форум Человеческого Капитала “Украина Будущего” (фото)

В колонном зале Киевской мэрии состоялся Форум Человеческого Капитала “Украина Будущего” (фото)

2 декабря, в рамках проекта “Образовательный Хаб города Киева: территория новых возможностей для каждого”, который реализует КНП “Образовательное агентство города Киева”, состоялся Форум Человеческого Капитала "Украина Будущего”.

Об этом KV сообщила пресс-служба “Образовательного Хаба города Киева”.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Во время мероприятия был проведен профориентационный урок и чемпионат по английскому языку среди учеников столичных школ, победителем которого стала команда специализированной школы №135.

В финальной части соревновались команды из 28 школ столицы, а в начале Форума участников вдохновил на свершения Директор КНП “Образовательное агентство города Киева” Бадри Лолашвили.

Директор КНП “Образовательное агентство города Киева” Бадри Лолашвили сказал: “Киев подхватывает мировой тренд инновационных городов, который начал UNESCO, по непрерывному обучению в течение всей жизни и становится Городом, который обучается (Learning City). На сегодня в рамках Образовательного Хаба города Киева всего за 5 месяцев произведено более 600 тренингов, участие в которых приняли почти 10 000 человек, а на портале проекта https://eduhub.in.ua уже зарегистрировались более 150 000 пользователей. Я приглашаю всех киевлян, а также всех украинцев, независимо от возраста и сферы деятельности, приобретать навыки XXI века для получения работы своей мечты, открытия собственного дела, саморазвития и реализации себя в Украине. Все это для вас мы делаем бесплатно. Киев действительно становится территорией новых возможностей для каждого”.

Также в рамках мероприятия состоялась презентация книги-бестселлера “Lingva.Incognita: заговори на иностранном языке за 4 недели” от известного психолингвиста и полиглота Виталия Зубкова, которая будет бесплатно передана учителям иностранных языков всех учебных заведений города Киева.

Напомним, что на портале “Образовательного Хаба: территория новых возможностей для каждого”  можно бесплатно пройти обучение и получить навыки, которым не учат в школах и университетах.

Этот проект впервые в Украине реализует концепцию “Обучение в течении жизни” (Life Long Learning) на уровне целого города по модели смешанного обучения (blended learning), которая сочетает онлайн лекции от известных экспертов-практиков и практическую отработку навыков с тренерами.

Контактное лицо для представителей СМИ: Деревянченко Мария: 098-510-69-47; e-mail: [email protected].

Читайте: В школах Киева начали обучение цифровой грамотности

Фото: пресс-служба “Образовательного Хаба города Киева”

КиевVласть

Алексей Ветров

Теги: новости киева, образование, книга, хаб, профориентация, изучение языка, форум человеческого капитала украина будущего

середа, 6 липня 2022 г.
22:00
Відбудова Маріуполя коштуватиме понад 14 млрд доларів, - Бойченко
21:39
На Дніпропетровщині рашисти гатили касетними боєприпасами
21:03
На армію дронів для ЗСУ зібрали вже майже 200 млн гривень, – Федоров
20:40
Україна отримає близько $1,9 млрд на повоєнне відновлення, – Шмигаль
20:15
Рашисти перетворили ЗАЕС на військову базу поблизу фронту та використовують її, як щит
19:57
Міс Україна Всесвіт-2020 Єлизавета Ястремська надонатила у Франції 11 тисяч євро для українського БФ “Твоя опора”
19:45
У Харкові унаслідок ракетних атак загинула бразильська акторка та модель, яка воювала за Україну в Міжнародному легіоні
19:27
Наші воїни успішно відбивають наступ противника, ворога “косить” тотальний алкоголізм, - Генштаб ЗСУ
19:04
У Василькові на Київщині сталася ДТП, можливе ускладнення руху
18:55
Бровари і Бориспіль створять спільне КП по переробці сміття
18:35
Білоцерківській громаді триває електронне голосування за перейменування вулиць
18:26
З Русанівського каналу в Києві рятувальники дістали тіло жінки
18:13
У Києві керівника підприємства-резидента рф підозрюють у заволодінні 13 млн гривень на постачанні рентгенапаратів для лікарень
18:00
У Вишгородському районі Київщини пройдуть командно-штабні навчання
17:42
У Боярській громаді дерусифікували 60 вулиць та провулків (список)
17:26
В КОВА пояснили, хто і як може отримати гроші на нове житло на Київщині
Календар подій
Колапс на Мінському: адмінсуд відмовився скасовувати скандальний ДПТ спального масиву Києва
6 липня 2022 г. 09:00
Колапс на Мінському: адмінсуд відмовився скасовувати скандальний ДПТ спального масиву Києва
Окружний адмінсуд Києва (ОАСК) нещодавно відмовив столичному юристу Олександру Кучерявому в задоволенні його позову до Київради про скасування скандально відомого Детального плану території (ДПТ) Мінського масиву. Суддю Павла Григоровича не переконали аргументи стосовно того, що столична влада, схвалюючи цей документ, допустила численні порушення: основні положення ДПТ суперечать діючому Генплану Києва та профільному законодавству України, а його реалізація призведе до колапсу соціальної та транспортної інфраструктури Оболонського району. Позивач обіцяє продовжити боротися за відміну вказаного ДПТ, але це явно буде не просто. У тому, щоб цей ДПТ “працював” дуже зацікавлена компанія із орбіти потужного забудовника “Stolitsa Group”. Вже під час судового спору забудовники навіть змогли отримати від КМДА містобудівні умови та обмеження (МУО) на проєктування тотальної забудови земель агрокомбінату “Пуща-Водиця”. 
Чиновники і дороги: Влада Київщини не втомлюється сплачувати мільйони гривень улюбленому підряднику усіх голів ОДА
5 липня 2022 г. 12:00
Чиновники і дороги: Влада Київщини не втомлюється сплачувати мільйони гривень улюбленому підряднику усіх голів ОДА
Влада Київщини наприкінці травня перерахувала майже мільйон доларів дорожньому ТОВ “Спец Комплект Постач” за утримання доріг місцевого значення регіону в експлуатаційному стані. За ці кошти дорожники повинні залатати ямки, оновити розмітку та привести до ладу зелені насадження вздовж доріг. ТОВ “Спец Комплект Постач” – довгожитель дорожних тендерів Київщини. Перший підряд компанія отримала ще при голові ОДА Олександрі Горгані. При головах ОДА Олександру Терещуку та Василю Володіну – “Спец Комплект Постач” лишився у справі. Чинний очільник Київщини Олексій Кулеба отримав цих дорожників у спадок від попередників, але чи продовжить із ними працювати не відомо? Протягом п’яти років роботи в столичному регіоні компанія отримує численні скарги від жителів та приписи Нацполіції щодо якості дорожньої інфраструктури області.
Фіктивна безпека: як у Києві будуть готувати укриття в освітніх закладах до початку навчального року
5 липня 2022 г. 09:00
Фіктивна безпека: як у Києві будуть готувати укриття в освітніх закладах до початку навчального року
Київрада доручила КМДА та столичним РДА впродовж місяця обстежити, дообладнати та облаштувати укриття в дитячих садках і школах, створити в них запаси медикаментів, води тощо. На думку представників столичної влади, це під час війни з рф дозволить вже з 1 вересня організувати безпечний навчальний процес в столичних освітніх закладах в режимі офлайн. Втім, на думку окремих депутатів Київради та експертів з архітектури, нічого не вийде. Адже в існуючих підвальних приміщеннях здебільшого неможливо створити додаткові входи/виходи, що дуже важливо. Крім того, діючі Державні будівельні норми зовсім не розраховані на захист населення від бомбардувань, тому спершу вони потребують термінового редагування.