середа, 29 червня 2022 г.

В Киеве у неплательщика алиментов конфисковали яхту (фото, видео)

В Киеве у неплательщика алиментов конфисковали яхту (фото, видео)

Государственные исполнители Киева наложили арест на яхту за неуплату ее владельцем алиментов собственному ребенку. Мужчина задолжал своему сыну 123 тысячи 475 грн алиментов.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Министерства юстиции Украины.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Сообщается, что кроме долга по уплате алиментов в размере 123,5 тысячи гривен, взысканию подлежал штраф в размере 50% от суммы долга, то есть более 60 тысяч грн. Общий размер задолженности составил почти 184 тысяч грн. 

Согласно сообщению, чтобы повлиять на безответственно отца, государственные исполнители Святошинского районного отдела государственной исполнительной службы в Киеве описали имущество, которое находится в его собственности – самоходную парусную яхту 2015 года постройки. В ближайшее время яхту передадут на реализацию, а вырученные с аукциона средства пойдут на ликвидацию долгов.

Отмечается, что с начала действия пакета законов “Чужих детей не бывает”, с 6 февраля 2018 года, взыскано 7,3 млрд грн алиментов в пользу 925 тысяч детей. Всего с начала года государственные исполнители взыскали почти 2,8 млрд грн в пользу детей, из них 873,6 млн грн взыскано государственными исполнителями благодаря применению установленных законодательством ограничений.

Напомним, с 29 августа 2018 года вступила в силу норма закона о наложении штрафов на сумму долга по алиментам. Это является одной из новаций второго пакета законов “Чужих детей не бывает”, направленных на усиление защиты прав детей и введение института ответственного отцовства. Штрафные санкции накладываются за задолженность по алиментам более 1 года. Эти штрафы будут направлены непосредственно детям и являются своеобразной компенсацией за несвоевременное получение ими средств.

Читайте: Должников по алиментам начнут штрафовать

Ранее KV сообщала, что с начала 2019 года государственные исполнители столицы уже взыскали почти 8 млн гривен алиментов в пользу 2 667 детей. Также государственные исполнители вынесли 6 375 постановлений о запрете должникам выезжать за границу.

Читайте: С начала года столичные исполнители взыскали почти 8 млн гривен алиментов (видео)

Фото: пресс-служба Минюста.

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, конфискация, министерство юстиции, алименты, яхта, чужихдетейнебывает, чужих детей не бывает, неплательщики алиментов

середа, 29 червня 2022 г.
16:10
Київщина мусить допомогти фермерам продати врожай державі, - ексголова Згурівської райради
15:48
У Києві затримали двох наркоділків з партією психотропів на 200 тисяч гривень
15:34
У Києві від початку війни народилися 4 103 малюки
15:04
Президент Індонезії відвідав Ірпінь
14:44
У Боярській громаді на Київщині послабили обмеження на продаж алкоголю
14:28
Обстріл російськими ракетами нафтобази на Київщині завдав збитків довкіллю на півмільйона гривень
14:07
Бородянська територіальна громада отримала “ЦНАП на колесах”
13:46
У київських парках встановили перші рамки-розпилювачі для порятунку від спеки
13:28
У Києві СБУ затримала гендиректора авіакомпанії, який не повернув військовим вертольоти на 500 тисяч доларів
13:13
Українським підприємцям безплатно нададуть зовнішню рекламу
12:55
В Раді хочуть унормувати використання QR-кодів у бізнесі
12:47
Небезпека ракетних обстрілів Києва залишається, - КМДА
12:33
Другий день поспіль у Києві фіксують найтепліші ночі за час проведення спостережень
12:05
У Києві викрили шахраїв, які вкрали 100 млн гривень під виглядом оформлення соцвиплат з ЄС
11:47
За добу на Київщині знешкоджено понад 340 вибухонебезпечних предметів
11:27
Зросла кількість постраждалих від ворожих обстрілів Дніпра, поранена 6-річна дитина – Резніченко
Календар подій
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
28 червня 2022 г. 09:00
Півгектара за “собачу будку”: Київрада погодила скандальний землевідвід на Райдужному масиві
Столична міськрада вирішила передати ділянку на вул. Петра Вершигори 2А/2 (Райдужний масив, Дніпровський район) площею 0,46 га в оренду ТОВ “Еталон-2021”. Таким чином вказана компанія (входить до орбіти власника мережі автозаправок “БРСМ–Нафта” Андрія Біби, на колажі ліворуч) зможе побудувати на цій землі “об’єкти інженерної та транспортної інфраструктури”. Юристи і журналісти вважають даний землевідвід незаконним і припускають, що його було здійснено з корупційних мотивів вищого керівництва столиці. Вказану ділянку треба було передати в оренду лише через аукціон, а дивна споруда, яка знаходиться на ній і яка послугувала підставою для землевідводу, очевидно була побудована та легалізована без дозвільних документів. Цілком можливо, що законність таких дій Київради доведеться встановлювати правоохоронним органам та суддям.
Кримінальні провадження, суди та скандали: як “Столиця груп” будує ЖК “Варшавський Плюс”
27 червня 2022 г. 09:00
Кримінальні провадження, суди та скандали: як “Столиця груп” будує ЖК “Варшавський Плюс”
Компанії з орбіти забудовника "Stolitsa Group" продовжують реалізовувати на землях бувшого радгоспу “Пуща-Водиця” в Подільському районі Києва проєкт житлового комплексу (ЖК) “Варшавський Плюс”: на черзі – отримання сертифікатів про введення в експлуатацію трьох будинків. Заради цієї забудови столична влада, затвердивши ДПТ, суттєво “ущільнила” житловий масив Виноградар, але ДАБІ пішла ще далі – дозволила поселити в ЖК ще близько 12 тис. “наднормативних” мешканців, що створює дуже суттєвий дефіцит соціальної інфраструктури. Фонд держмайна України продовжує домагатися в суді розірвання інвестиційної угоди, згідно з якою землі радгоспу почали забудовувати житлом. Експерти натякають на корупцію та закликають відреагувати Посольство Литви, громадяни якої виступають засновниками "Stolitsa Group".