понеділок, 8 серпня 2022 г.

В Киеве коммунальные детские заведения оздоровления приспособят для детей с особыми потребностями

В Киеве коммунальные детские заведения оздоровления приспособят для детей с особыми потребностями

Киевские коммунальные детские заведения оздоровления и отдыха будут приспособлены для детей, нуждающихся в особых условиях для оздоровления. За 30 лет независимости в столичных коммунальных заведениях оздоровления и отдыха не было создано надлежащих условий для детей с особенностями психофизического развития и детей, нуждающихся в сопровождении или индивидуальном уходе.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Киевсовета. Такое решение было принято 17 февраля на пленарном заседании II сессии Киевского городского совета IX созыва. Решение поддержали 95 депутатов.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Депутатка Киевсовета, глава постоянной комиссии по вопросам здравоохранения и социальной политики Марина Порошенко сообщила, что столица должна обеспечить комфортные условия для отдыха и оздоровления каждого ребенка без исключения.

“К сожалению, за 30 лет независимости в столичных коммунальных заведениях оздоровления и отдыха не было создано надлежащих условий для детей с особенностями психофизического развития и детей, нуждающихся в сопровождении или индивидуальном уходе. Мероприятия, предусмотренные этим проектом решения, качественно изменят данную ситуацию. Ведь в учреждениях будут созданы надлежащие архитектурные условия в соответствии с государственными строительными нормами Украины, введены должности “ассистент воспитателя” для поддержки детей с особыми образовательными потребностями, которые не нуждаются в круглосуточном уходе, и введен алгоритм возмещения стоимости пребывания в лагере родителей или законных представителей ребенка, нуждающегося в постоянном сопровождении”, – подчеркнула Марина Порошенко.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

Депутат отметила, что изменения также касаются организации деятельности инклюзивных пришкольных лагерей при заведениях общего среднего образования и обустройства инклюзивных детских площадок.

Финансирование проекта будет предусмотрено в городской целевой программе “Забота. Навстречу киевлянам” на 2022-2024 годы и комплексных целевых программах “Образование Киева. 2019-2023 годы”, “Дети. Семья. Столица на 2022-2024 годы”.

Читайте: Минздрав обратился к Pfizer с просьбой о вакцинах и рекомендациях по их применению для детей от 5 до 12 лет 

Фото: pixabay 

КиевVласть

Сергей Албул

Теги: новости киева, киевсовет, дети, здоровье, марина порошенко, оздоровление

неділя, 7 серпня 2022 г.
19:35
Поліцейські Київщини просять допомоги у ідентифікації тіл 270 загиблих з різних областей України
19:06
Затоплені Буча та Ірпнінь жаліються на млявість комунальників (відео)
17:25
Поліцейські Києва взяли участь у благодійному пробігу “Дорога життя”
16:34
Мешканцям Київщини нагадали, до яких лікарів можна звертатись без е-направлення
15:10
Олексій Кулеба розповів як ремонтують Баришівську школу імені Зерова
14:25
Київрада запрошує громадськість до складу поліцейської комісії
13:05
Рашисти вчергове здійснили ракетний обстріл Запорізької АЕС: пошкоджено датчики радіаційного моніторингу
12:10
“Смілива гривня”: в Україні триває акція зі збору монет для потреб ЗСУ
11:18
Армія рашистів втратила понад 42,2 тисячі вояків та 1 805 танків, - Генштаб ЗСУ
10:15
Поліція Київщини продовжує проводити посилені відпрацювання в Ірпені
09:30
У неділю, 7 серпня, ярмарки пройдуть в чотирьох районах столиці (адреси)
08:46
На Київщині продовжили комендантську годину
08:09
На території республіки білорусь збройні сили рф розгортають додаткові сили, - Генштаб ЗСУ
субота, 6 серпня 2022 г.
17:25
На Київщині в Ірпені та Бучі запустили безкоштовні футбольні тренування для дітей
16:25
Підрозділи ДСНС на Київщині вже знешкодили близько 60 тисяч вибухонебезпечних предметів
15:18
Внаслідок повномасштабної збройної агресії рф в Україні загинула 361 дитина
Календар подій
Містобудівні порушення і російський слід: ДІАМ ввела в експлуатацію скандальний довгобуд у столичному Соцмістечку
5 серпня 2022 г. 09:00
Містобудівні порушення і російський слід: ДІАМ ввела в експлуатацію скандальний довгобуд у столичному Соцмістечку
Державна інспекція архітектури та містобудування (ДІАМ) ввела в експлуатацію скандально відомий довгобуд – житловий комплекс (ЖК) “Будинок на Будівельників” (вул. Будівельників, 30, Дніпровський район Києва). Окремі народні депутати називають цю подію ледве не історичною, адже таким чином 130 інвесторів зможуть заселитися у свої квартири. Проте, окремі експерти вказують на те, що громада Соцмістечка, де знаходиться даний ЖК, активно виступала проти зведення цих багатоповерхівок, Верховна рада дозволяла використовувати свій “бренд” для заманювання інвесторів (генпідрядником було підпорядковане парламенту підприємство), а столична і державна влада зробили все для легалізації порушень, які допустили забудовники. Не менш цікавим є той факт, що офіційний ексвласник ТОВ “Юга-Групп” (орендар землі під цим комплексом) В'ячеслав Юткін довгий час працював у структурах російського олігарха Олександра Лебедєва.
Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарівській громаді
4 серпня 2022 г. 09:00
Поранена Київщина: хто, як і за скільки відновлює житло у Макарівській громаді
Водночас з поточними ремонтами житла в Макарові, яке зазнало пошкоджень від рук росіян, такі ж роботи проходять в селах однойменної громади – Андріївці та Ситняках. В обласній владі вирішили не вигадувати велосипед та довірили роботи підрядникам, з якими давно тісно співпрацюють. Так, в Андріївці житлові будинки відновлює ТОВ “Тетрастрой”, яке також ремонтує біля сорока будівель в Макарові. Поточними ремонтами в оселях мешканців Ситняків займається ТОВ "Київдортехнологія". Останнє до війни отримало від влади столичного регіону 7 дорожніх підрядів, які тепер слідчі СБУ вивчають в рамках кримінального провадження за підозрою в розкраданні державних коштів. Історія з понівеченої Макарівської громади – дев'ята частина циклу КиївВлади “Поранена Київщина”.