п'ятниця, 19 квітня 2024 г.

В Иванковском районе на Киевщине разгорелся земельный конфликт между жителями двух сел и сельхозкооперативом (видео)

В Иванковском районе на Киевщине разгорелся земельный конфликт между жителями двух сел и сельхозкооперативом (видео)

Жители сел Поталиевка и Мусийки Иванковского района Киевской области случайно узнали, что земли вокруг и частично на территории самих сел, в общем, около 650 гектаров взял в распоряжение местный предприниматель. В сельхозкооперативе “Мусийки” заявляют, что являются правопреемником КСП им. Ватутина, “нераспаеванные земли”  которого лишь “документально оформили”, но местные селяне надеются отвоевать свои территории и, по словам авторов сюжета, “за дело уже взялась Генпрокуратура”.

Об этом KV стало известно из сюжета в программе “Факты” на телеканале ICTV, который был размещен на сервисе YouTube 8 октября 2019 года.

Жители села  Поталиевка Иванковского района Киевской области случайно узнали, что часть их села не принадлежит громаде. Часть сел Мусийковского сельского совета, а именно: Поталиевка и Мусийки, а также земли вокруг сел, в общем, примерно 650 гектаров взял в распоряжение местный предприниматель.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

По словам авторов сюжета, документы оформили в конце прошлого года с согласия трудового коллектива местного сельхозкооператива – это около 20 человек, но затем часть из них отказалась от решения. Большинство селян о том, что происходит, ничего не знала, равно как и председатель местного сельсовета.

 “Сельский совет никакого согласования не давал, ни одного решения по этому вопросу не согласовывал”, – заявила председатель Мусийковского сельсовета Валентина Резанова.

По ее словам, дальнейшую судьбу земель должен решить суд. Владелец предприятия уверяет, что глава сельсовета была в курсе земельных дел, а говорить с журналистами на камеру отправил директора кооператива. По словам которого, земли коллективного сельскохозяйственного предприятия (КСП) им. Ватутина были распаеваны, а “нераспаеванная” часть земель отошла кооперативу “Мусийки”, который якобы является правопреемником КСП.

“Просто мы их документально оформили”, – заявил председатель сельскохозяйственного производственного кооператива (СХПК) “Мусийки” (*) Василий Билоног (на фото).

По словам авторов сюжета, оформлял документы регистратор из другого района, а согласование дал местный Геокадастр. Мало того, как утверждают журналисты, с 1 января с.г. “нераспаеванными” землями в Украине распоряжаются громады населенных пунктов.

А тем временем жители сел Поталиевка и Мусийки надеются отвоевать свои территории и, по словам авторов сюжета, “за дело уже взялась Генпрокуратура”.


Как сообщала ранее KV, сотрудники прокуратуры обнаружили нарушение требований земельного законодательства при отводе фермерскому хозяйству земельных участков на территории Рыжковского сельского совета Таращанского района Киевской области общей площадью 45 га и стоимостью 14 млн гривен. В суде обжалуются приказы об отводе этой земли.

Читайте: Прокуратура Киевской области через суд вернула государству более 142 га сельхозземель в Мироновском районе

*СГВК “Мусійки” (код ЄДРПОУ: 03755549 )

Фото: скриншот видео

КиевVласть

Игорь Константинов

Теги: новости киевщины, иванковский район, мусийки, поталеевка, мусийковский сельсовет, кооператив мусийки, василий билоног

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.