вторник, 25 января 2022 г.

В Гостомелі реконструюють під дитсадочок будівлю на Свято-Покровській вулиці

В Гостомелі реконструюють під дитсадочок будівлю на Свято-Покровській вулиці

В Гостомелі на Київщині існуючу будівлю на вулиці Свято-Покровська, №73-Є збираються реконструювати під комунальний дитячий садок. Ці роботи за замовленням селищної ради виконуватиме столичне ТОВ “Міттел”. Реконструкцію планують завершити до кінця серпня 2021 року, а обійдеться вона в 63,7 млн гривень. 

Як стало відомо KV з оголошення електронної системи публічних закупівель ProZorro, 28 серпня 2020 року Гостомельська селищна рада уклала договір з ТОВ “Міттел” (*) на проведення реконструкції існуючої споруди з надбудовою під дитячий дошкільний заклад на вул. Свято-Покровська, №73-Є в Гостомелі Київської області. Ціна договору склала 63,72 млн гривень.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

ТОВ “Міттел” до кінця серпня 2021 року повинно виконати роботи в будівлі дошкільного закладу, встановити тіньові навіси та електропідстанцію, облаштувати системи зовнішнього електропостачання та освітлення, заземлення, блискавкозахисту, зовнішніх мереж водопостачання, каналізації, теплопостачання, виконати роботи з благоустрою території. 

Конкуренцію ТОВ “Міттел” в тендері склали ТОВ "ФПК-Портал-Буд", ТОВ “Класика комфорту”, ТОВ “Власт-Буд” та ТОВ "Алькор Інвест-15". Найвигідніші пропозиції були у ТОВ "ФПК-Портал-Буд" та ТОВ “Класика комфорту”, але їх відхилили через відсутність деяких документів.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть” в Телеграм

6 серпня 2020 року Державна аудиторська служба України розпочала моніторинг даної закупівлі. 27 серпня за результатами перевірки замовника зобов'язали відмінити торги у зв'язку з виявленими порушеннями законодавства у сфері публічних закупівель або протягом 5 днів опублікувати обґрунтовані заперечення до цього висновку. Станом на 8 вересня 2020 року відповідь замовника в системі ProZorro не опублікована.

Дану закупівлю вдалося провести з другої спроби. Перший аналогічний тендер було оголошено 5 червня 2020 року. Торги не відбулися через подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.

Нагадаємо, 13 серпня 2015 року рішенням Київської обласної ради будівля під реконструкцію була передана із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Київської області до комунальної власності територіальної громади Гостомеля.

У 2016 році затверджено експертний звіт Державного науково-дослідного та проектно-вишукувального інституту “НДІпроектреконструкція” щодо реконструкції існуючої споруди під дитячий дошкільний заклад. Згідно з документом, загальна кошторисна вартість робіт в цінах на листопад 2016 року становила 18,07 млн гривень.

З рішення Гостомельської селищної ради від 12 грудня 2019 року №1012-58-VII відомо, що дана реконструкція входить в перелік об'єктів, які фінансуються з державного бюджету. У 2020 році з місцевого бюджету Гостомеля на роботи збираються виділити  10% від кошторисної вартості.

Відмітимо, що за інформацією із відкритих джерел, за адресою вул. Свято-Покровська, 73-Є в Гостомелі знаходиться ЖК “Покровский”.

Селищна влада Гостомеля на своєму офіційному сайті завірила, що існуюча будівля вул. Свято-Покровська, 73-Є буде реконструйована саме під дитсадок, який буде комунальної власності.

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, ТОВ “Міттел” зареєстровано в 2016 році в Києві. Статутний капітал – 1 тис. гривень. Основний вид діяльності – будівництво житлових і нежитлових будівель. Засновник – Євген Вахнін. Директор – Михайло Турак.

В результаті участі у публічних закупівлях ТОВ “Міттел” отримало 54 підряди на 305,9 млн гривень (без урахування нинішнього). Найбільший замовник – Департамент регіонального розвитку Київської облдержадміністрації (КОДА), з яким підписано 42 договори на 210,3 млн гривен (дані Zaкупівлі).

Раніше KV повідомляла, що у 2020 році з бюджетів усіх рівнів на освітні проєкти за тендерами буде витрачено більше 680 млн гривень. Ще 315 млн гривен виділять в рамках обласної програми “Велике будівництво”.

Читайте: Київщина освоїть майже мільярд гривень на будівництво шкіл і дитсадків 

Голова Гостомельської селищної ради – Юрій Прилипко.

* ТОВ “Міттел” (Код ЄДРПОУ: 40216774)

Фото: Гостомельська селищна рада

КиевVласть

Інна Арас

Теги: новости киевской области, новости киевщины, детсад, новини київщини, новини київської області, закупки, ООО, реконструкция, гостомель, гостомель, закупівлі, тов, реконструкція, юрий прилипко, гостомельский поселковый совет, дитсадок, гостомельська селищна рада, юрій прилипко, міттел, миттел

вторник, 25 января 2022 г.
20:45
Планові відключення електроенергії в Київській області 26 січня 2022 року (повний список населених пунктів)
20:28
В Киеве за полгода электронным билетом в транспорте воспользовались почти 140 млн раз
20:04
Профсоюз КП “Муниципальная охрана” требует от Кличко разорвать трудовой договор с директором предприятия Чернышевым
19:46
У “Бориспольтеплосеть” отсутствует разрешение на выполнение работ повышенной опасности - Гоструда
19:31
На Киевщине чиновника подозревают в организации незаконной свалки опасных промышленных отходов (фото)
19:15
В КГГА заявили, что в прошлом году обустроили около 107 километров сетей наружного освещения
19:04
В феврале в Киеве будут тестировать оплату банковской картой в наземном транспорте
18:49
В Киеве проведут внеплановый аудит КП “Спецжилфонд”
18:33
В Чернобыльской зоне задержан турист-экстремал
18:27
На дороги Украины выехали патрули-“фантомы” (видео, фото)
18:14
В центре Киева мужчина устроил стрельбу под зданием СБУ (видео)
18:02
Тимошенко: Задача власти остановить рост цен
17:52
В Киеве проверят финансовую и хоздеятельность Больницы скорой помощи
17:42
Правительство Национального единства - путь к спасению Украины,- Тимошенко
17:34
“Неприпустимо заморожувати зарплати військовим у країні, яка воює”, - Палатний з “УДАРу Віталія Кличка” закликає негайно збільшити видатки на оборону
17:23
Филатов попросил Кличко не превращать вопрос теробороны в собственную пиар-акцию
Календарь событий
Киевские короли песка
25 января 2022 г. 15:00
Киевские короли песка
Из пяти существующих в Киеве месторождений песка на сегодня легально разрабатываются только два – “Бортничи” и “Осокоры”. Спецразрешения на это выданы коммерческим структурам на внушительный срок – 18 и 20 лет. Добычу песка на “Бортничах” восьмой год ведет скандально известное АО “Гидромеханизация”, одним из собственником которого числится экс-министр юстиции и экс-глава Верховного суда Украины Василий Онопенко (на коллаже слева). Эту фирму активисты и депутаты Киевсовета не раз обвиняли в неконтролируемой добыче недр, а правоохранители даже завели по данному факту уголовное производство. На месторождении “Осокоры” с 2019 года не без нарушений добывает песок ООО “Сенд Контракт”, связанное с нынешним зампредом Киевской горгосадминистрации (КГГА) Вячеславом Непопом (на коллаже справа).
Ветераны-ракетчики жалуются на Шевченковскую РГА из-за угрозы выселения из арендованного помещения
25 января 2022 г. 12:00
Ветераны-ракетчики жалуются на Шевченковскую РГА из-за угрозы выселения из арендованного помещения
Общественная организация “Союз ветеранов ракетных войск стратегического назначения” борется за возможность пользоваться помещением в Киеве по просп. Победы, 60, которое арендует с 2015 года. Общественники полагают, что чиновники Шевченковской РГА специально при помощи бюрократической волокиты затянули с продлением им договора аренды, а теперь вообще хотят найти арендатора этого помещения через аукцион. Сложившаяся у ветеранов ракетных войск ситуация  вызывает беспокойство еще и потому, что ставит под угрозу исчезновения собранную членами союза и размещенную в указанном помещении уникальную в своем роде историческую экспозицию о ракетных войсках Украины. Но пока обращения в разные инстанции ничего не дают.