субота, 20 квітня 2024 г.

В День Соборности, 22 января, на мосту Патона традиционно “живой цепью” объединят два берега Днепра

В День Соборности, 22 января, на мосту Патона традиционно “живой цепью” объединят два берега Днепра

В Киеве в День Соборности, 22 января, два берега Днепра объединят “живой цепью”. Мероприятие традиционно состоится на мосту Патона. Участники двумя колоннами с разных берегов Днепра пройдут по мосту Патона и соединятся в “живую цепь”, и образуют 30-метровый флаг Украины.

Об этом KV стало известно из сообщения пресс-службы Дарницкой райгосадминистрации (РГА) на странице в соцсети Facebook.

Подписывайтесь на новости “КиевVласть”
 

Как сообщается, 22 января 2020 года состоится мероприятие “Живая Цепь Соборности” на мосту Патона. Мероприятие предусматривает целый ряд интересных активностей, изюминкой которых традиционно станет 30-метровый государственный флаг, который образуют участники акции.

Согласно сообщению, сбор участников начнется в 7:30 в двух локациях:

  • на левом берегу у последней перед мостом остановки общественного транспорта (Координаты на карте https://goo.gl/maps/gqW2bEcwx2y). Ближайшая к этому месту станция метро "Левобережная";
  • на правом берегу у колоннады при входе на мост Патона (Координаты на карте https://goo.gl/maps/r4VjpmAozTq) Ближайшая к этому месту станция метро "Дружбы народов".

Также сообщается, что всем желающим участникам волонтеры будут раскрашивать лицо в цветах государственного флага. После акции состоится конкурс по определению трех победителей с самым креативным и симпатичным рисунком на лице, которым будут вручены призы.

В 8:00 колонны участников начнут двигаться одна навстречу другу по северной пешеходной части моста Патона. Каждая колонна будет нести свою часть 30-метрового флага. В центре моста обе колонны встретятся и символически объединят левый и правый берега Днепра, Восток и Запад Украины. Также будет создан единый 30-метровый флаг Украины.

Сообщается, что после объединения колонн участники акции совместно исполнят гимн Украины, а также, зажигая свечи, почтят память Героя Украины, Сергея Нигояна, который был убит 22 января 2014 года, и всех борцов, положили свою жизнь за Украинское государство.

После этого все участники двинутся в сторону левого берега, где их будет ждать горячий чай. Все участники получат распечатанную версию Акта Соединения, а также памятную желто-голубую ленту в память об акции. Здесь же состоится и конкурс на лучший рисунок на лице и фотосессия.

Отмечается, что акция является неполитической, поэтому не допускается наличие никакой партийной или другой символики, только флаги Украины.

Напомним, традиционные акции в День Соборности проходят на мосту Патона ежегодно. КВ подробно писала о том, как проходила акция в прошлом году.

Читайте: 100 лет вместе: в Киеве два берега Днепра снова объединили живой цепью в честь Дня Соборности (фото)

В 2018 году на мероприятия по случаю Дня достоинства и свободы из бюджета Киева выделялось 189 тыс. гривен. В 2017 году они обошлись в 39,4 тыс. гривен, что почти в пять раз меньше прошлогодних показателей.

Фото: Евгений Лоюк.

КиевVласть

Игорь Бровко

Теги: новости киева, мост патона, день соборности, живая цепь, флаг украины, живая цепь соборности

середа, 17 квітня 2024 г.
18:19
УВАГА!!! КиївВлада переїхала на новий домен
п'ятниця, 12 квітня 2024 г.
20:56
“Українська команда” передала велику партію дронів-літаків легендарному батальйону “Ахіллес”, - Палатний
20:51
Ексміністр оборони Резніков став директором безпекових і оборонних програм в ГО “Український інститут майбутнього”
20:45
Начальник КОВА Руслан Кравченко у Чернівцях взяв участь у Конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України
20:34
На київській ТЕЦ-5 встановлять додаткові генератори
20:20
В Україну повернули тіла 99 полеглих захисників
20:02
У Києві з суботи відновлює роботу автобус № 7 (схема)
19:54
На Бахмутському та Новопавлівському напрямках відбито понад 40 атак, загалом на фронті 81 боєзіткнення, - Генштаб ЗСУ
19:43
Представники громадськості вимагають припинити переслідування антикорупційних активістів та журналістів-розслідувачів
19:31
Відзавтра, 13 квітня, столичний автобус № 35 подовжить свій маршрут до вулиці Гліба Бабіча (схема)
19:13
“Укренерго” організувала для ветеранів війни програму навчання та працевлаштування “Разом”
19:01
На Броварщині витратять 1,86 млн гривень на облаштування дитмайданчиків
18:49
На вулиці Богатирській у Києві до 21 квітня обмужать рух транспорту (схема)
18:36
У Броварах з'явився новий патріотичний стінопис “Обіймаю тебе, моя Україно!”
18:17
Столична влада зупинила проведення аукціону з надання в оренду Житнього ринку
18:04
У реєстрі зниклих безвісти наразі налічується понад 2 тисяч дітей
Календар подій
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
12 квітня 2024 г. 15:00
Підтримка армії та більше коштів на “цивільні” напрямки: Київрада внесла зміни до бюджету-2024 і Програми соцекономрозвитку
Столична міськрада 11 квітня 2024 року внесла чергові зміни до бюджету Києва на 2024 рік, а також відкоригувала нову Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. Точний перелік всіх коригувань буде доступний після публікації цих документіві, адже депутати і чиновники погодили внесення до відповідних проєктів рішень численних правок безпосередньо перед їх розглядом в сесійній залі. Між тим, відомо, що дохідну частину бюджету було збільшено до 75,2 млрд гривень, видаткову – до 92,5 млрд гривень. Відповідно, додаткові 995 млн гривень планується витратити по програмі “Захисник Києва”, 79,9 млн – на обладнання опорних пунктів в межах столиці, 459,3 млн гривень – на різні соціальні виплати військовослужбовцям, 30 млн гривень – напряму нададуть Міністерству оборони України в якості субвенції тощо. Не обійшлося і без збільшення витрат на “цивільні” напрямки – ще 89,4 млн було виділено на ремонтні роботи на дорогах, 50,8 млн – на реконструкцію ліфтового обладнання в багатоповерхівках і т.д. Була відповідно відкорегована і нова Програму економічного та соціального розвитку (ПЕСР), яка розрахована на 2024-2026 роки. 
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
10 квітня 2024 г. 09:00
Бюджет Києва дуже скромно поповнився за рахунок оренди та приватизації комунального майна у 2023 році
У 2023 році столична влада продемонструвала одні з найгірших результатів наповнення бюджету за рахунок оренди і приватизації комунального майна за останні роки. Як стало відомо, від такої оренди до міської скарбниці надійшло 33,9 млн гривень, що більш ніж в половину менше планових показників, а від продажу комунальної нерухомості – 81,9 млн гривень (плюс ще 18.9 млн гривень, які були перераховані у 2024 році), що набагато менше ніж у попередні роки. Судячи з усього, причиною таких скромних надходжень до міського бюджету є і повномасштабна війна, яка знизила бізнес-активність у столиці, і систематичні порушення процедур і законодавства з боку профільних чиновників КМДА, які кожного року обходяться киянам у десятки мільйонів гривень.